MikroTik RouterBOARD Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

producent: MikroTik

ID: 4121

Cena netto: 460.59 zł

Cena brutto: 566.53 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Paweł Maziarz.
    Paweł Maziarz.

Informacja o produkcie:

Routerboard Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM to zarządzalny przełącznik warstwy drugiej posiadający 24 porty Gigabit Ethernet oraz dwa gniazda na wkładki SFP/SFP+. Obudowa umożliwia montaż w szafie RACK 19cali. Możliwe jest jego zasilenie przez gniazdo DC lub poprzez PoE. Działa pod kontrolą systemu operacyjnego SwitchOS.

Najważniejsze cechy Routerboard Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM:

- 24 porty LAN 10/100/1000Mbps

- 2 porty SFP/SFP+ umożliwiają wykorzystanie wkładek światłowodowych o przepustowości 1,25 lub 10Gb

- zarządzalny w warstwie drugiej (layer 2)

- procesor Marvell DX 98DX3216A1

- system operacyjny SwitchOS

- zasilanie poprzez gniazdo DC lub PoE (12-30V)

- pobór mocy do 19W

- temperatura pracy od -40°C do +70°C

- w zestawie: CSS326-24G-2S+RM, zasilacz, uchwyt do montażu w szafie RACK


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Porty Ethernet
Złącze zasilania DC
PoE in
Napięcie zasilania
Wymmiary
System operacyjny
Temperatura pracy (testowana)
Pobór mocy
SFP+
Typ pamięci użytkownika
Pojemność pamięci
24x 10/100/1000MBps
tak
tak
8 V - 30 V
440 x 144 x 44 mm
SwOS
-40°C .. +70°C
19W
2 szt.
FLASH
2 MB
Akcesoria do produktu:
Powiązane z tym produktem:
  • MikroTik  RouterBoard SFP+ 1m direct attach cable S+DA0001

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (1m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR zamontowanych w szafie RACK.

    netto: 104.44 zł
    brutto: 128.46 zł
     
  • MikroTik  RouterBoard S-RJ01 MODUŁ SFP RJ45

    Gniazdo RJ-45 10/100/1000M montowane w złącze SFP. Współpracuje z większością urządzeń posiadających SFP, dostępnych na rynku.

    netto: 100.33 zł
    brutto: 123.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 10KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 35.92 zł
    brutto: 44.18 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LH+ SM 1310nm 40KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 67.69 zł
    brutto: 83.26 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-SX MM 850nm 550m LC DUPLEX

    Wkładka SFP 1,25G FS-0824-VL05 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 550m ze złączem LC duplex

    netto: 34.00 zł
    brutto: 41.82 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-SX+ MM 1310nm 2km LC DUPLEX

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL02 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 2km ze złączem LC duplex

    netto: 36.98 zł
    brutto: 45.49 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-SR MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10GG FSP-08192-VL03 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 76.06 zł
    brutto: 93.55 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-LR SM 1310nm 10km LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10G FSP-13192-DL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 128.55 zł
    brutto: 158.12 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-LR SM 1310nm 20km LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10G FSP-13192-DL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 135.82 zł
    brutto: 167.06 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 20KM SC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 99.54 zł
    brutto: 122.43 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3KM SC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 85.20 zł
    brutto: 104.80 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 20KM LC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 99.54 zł
    brutto: 122.43 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3KM LC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 85.20 zł
    brutto: 104.80 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 143.02 zł
    brutto: 175.91 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 143.02 zł
    brutto: 175.91 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 143.02 zł
    brutto: 175.91 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 0,5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 0,5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 68.56 zł
    brutto: 84.33 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 1m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 1m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 75.53 zł
    brutto: 92.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 1m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 1m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 75.53 zł
    brutto: 92.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 3m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 3m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 86.10 zł
    brutto: 105.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 122.00 zł
    brutto: 150.06 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 40KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 69.03 zł
    brutto: 84.91 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 40KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 78.26 zł
    brutto: 96.26 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 40KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 79.89 zł
    brutto: 98.26 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 40KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 69.50 zł
    brutto: 85.49 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM LC DDM HP

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 61.00 zł
    brutto: 75.03 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM LC DDM HP

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 61.00 zł
    brutto: 75.03 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switch HP Aruba

    netto: 224.62 zł
    brutto: 276.28 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 224.62 zł
    brutto: 276.28 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 224.62 zł
    brutto: 276.28 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM HP

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 61.00 zł
    brutto: 75.03 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM HP

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 61.00 zł
    brutto: 75.03 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-SR MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FSP-08192-VL03 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do HP Aruba

    netto: 93.00 zł
    brutto: 114.39 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1G CWDM 1000Base-BX SM TX1311-1611 80KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G CWDM 1000Base-BX SM TX1311-1611 80KM LC DDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach z zakresu 1311-1611 z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 192.47 zł
    brutto: 236.74 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.