Przełącznica światłowodowa teleskopowa FT 1U 19'' 12xSC simplex/ LC duplex

producent: Fibertechnic®

ID: 4127

Cena netto: 129.19 zł

Cena brutto: 158.90 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Przełącznica światłowodowa Fibertechnic wysuwana na prowadnicach teleskopowych 1U z panelem czołowym na 12xSC/E2000 simplex / 12xLC duplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

Przełącznica wysuwana na prowadnicach Fibertechnic pozwala w łatwy i wygodny sposób zarządzać trasami optycznymi w punktach komutacyjnych, gdzie występuje całkowite zakończenie kabli w przełącznicy poprzez organizację i spawanie włókien z pigtailami na tackach spawów. Posiada wysuwaną (zdejmowaną) szufladę na prowadnicach umożliwiającą wygodny dostęp do jej wnętrza.

Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo co przekłada się na lekkość oraz bardzo estetyczny wygląd.

Do szuflady zamontowany panel czołowy z możliwością montażu adapterów 12xSC/E2000 simplex lub 12xLC duplex. Wewnatrz szuflady znajaduje się śruba z nakrętką radełkowaną do mocowania jednej lub dwóch tacek na spawy.
 

Zestawy zawierające ten produkt:

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Waga
Materiał
Kolor
Panel czołowy
Szuflada wysuwana
Tacki w zestawie
Wyposażenie

Gwarancja
483mm x 256mm x 45mm
1.5kg
aluminium
anoda
12xSC/E2000 simplex, 12xLC duplex
tak (prowadnice)
nie
opaski zaciskowe (trytytki)
2 x dławik
36 miesięcy
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC MM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.10 zł
    brutto: 1.35 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.92 zł
    brutto: 1.13 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.89 zł
    brutto: 1.09 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 10.90 zł
    brutto: 13.41 zł
     
  • Tacka światłowodowa na 12-24 spawy

    Tacka spawów do ochrony włókien na 12-24 termokurczliwe osłonki spawów

    netto: 5.09 zł
    brutto: 6.26 zł
     
  • OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (SPAN 35m)

    OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12J G.652D uniwersalny kabel jednomodowy z prętami FRP w powłoce HDPE.

    netto: 1.36 zł
    brutto: 1.67 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex 50szt.

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 39.00 zł
    brutto: 47.97 zł
     
  • Śruba montażowa M6 (śruba + koszyczek + podkładka) 20mm- 50sztuk

    Zestaw montażowy RACK (śruba + koszyczek + podkładka) służący do mocowania urządzeń w szafach RACK. Opakowanie zawiera 50kpl. Długość śruby 20mm.

    netto: 23.66 zł
    brutto: 29.10 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Tacka światłowodowa SPT06 na 12-24J

    Tacka światłodowowa SPT06 na 12-24J z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 12.99 zł
    brutto: 15.98 zł
     
  • Tacka światłowodowa 12-24J z pokrywą (czerwone koszyki)

    Tacka spawów 12-24J z elastycznymi czerwonymi koszykami na osłonki spawów oraz z pokrywą na zawiasach

    netto: 5.75 zł
    brutto: 7.07 zł
     
  • Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna 24U STZ 1464/816/625

    Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna aluminiowa STZ 1464/816/625 przystosowana do montażu na zewnątrz z szynami Rack 19" 24U. Szafa montowana na cokół aluminiowy (kupowany oddzielnie).

    netto: 3 586.62 zł
    brutto: 4 411.54 zł
     
  • Adapter światłowodowy z klapką SC/APC SM Simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) z klapką zabezpieczającą, służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.29 zł
    brutto: 2.82 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kołek mocujący pręt FRP kabla światłowodowego

    Kołek mocujący pręt FRP(ARP) kabli światłowodowych w przełącznicy oraz szafkach rozdzielczych

    netto: 2.90 zł
    brutto: 3.57 zł
     
  • Szafa Rack 19'' 33U 600X600 Tecnosteel

    Szafa Rack 19" TECNO stojąca 33U 600X600x1656 firmy Tecnosteel

    netto: 1 596.59 zł
    brutto: 1 963.81 zł
     
  • 42U SZAFA Progress o szer. 600 mm - 42U 600x800 (wys. z cokołem 2057 mm) - kolor szary RAL7035  (P6842)

    Szafa Rack 19" TECNO stojąca 42U 600X800x2057 firmy Tecnosteel

    netto: 1 794.55 zł
    brutto: 2 207.29 zł
     
  • Szafa zewnętrzna 19

    Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna 18U dwudostępowa 1196/816/625 przystosowana do montażu na zewnątrz za pomocą aluminiowego cokołu lub podestu betonowego. Szafa z szynami rack 19" o wysokości 18U.

    netto: 4 554.45 zł
    brutto: 5 601.97 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 3.44 zł
    brutto: 4.23 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.04 zł
    brutto: 14.81 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.29 zł
    brutto: 15.12 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.65 zł
    brutto: 15.56 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.02 zł
    brutto: 14.78 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.62 zł
    brutto: 15.52 zł
     
  • Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna 24U dwudostępowa STZD 1464/816/625 IP56

    Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna dwudostępowa aluminiowa STZD 1464/816/625 przystosowana do montażu na zewnątrz za pomocą cokołu do wkopania w ziemi. Szafa z szynami rack 19" o wysokości 24U. Klasa szczelności IP56.

    netto: 5 676.75 zł
    brutto: 6 982.40 zł
     
  • Zaślepka otworu 23mm do przełącznicy

    Zaślepka otworu 23mm do przełącznicy

    netto: 0.90 zł
    brutto: 1.11 zł
     
  • Szafa termoizolowana zewnętrzna dwupłaszczowa 24U STZD 1318/826/622 IP56

    Szafa termoizolowana ( ocieplana ) zewnętrzna dwupłaszczowa aluminiowa STZD 1318x826x622 (WxSxG) przystosowana do montażu na zewnątrz za pomocą cokołu do wkopania w ziemi. Szafa z szynami rack 19" o wysokości 24U. Klasa szczelności IP56.

    netto: 6 500.00 zł
    brutto: 7 995.00 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Szafa termoizolowana zewnętrzna dwupłaszczowa dwudrzwiowa 22U STZD 1239/1330/830 IP56

    Szafa termoizolowana ( ocieplana ) zewnętrzna dwupłaszczowa dwudrzwiowa aluminiowa STZD 1239x1330x830 (WxSxG) przystosowana do montażu na zewnątrz za pomocą cokołu do wkopania w ziemi. Szafa z szynami rack 19" o wysokości 22U. Klasa szczelności IP56.

    netto: 9 439.00 zł
    brutto: 11 609.97 zł
     
  • Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna 24U dwudostępowa STZD 1464/805/805 IP56

    Szafa telekomunikacyjna zewnętrzna aluminiowa 24U 19"o wymiarach 1464/805/805 z ochroną szczelności IP56 na cokół aluminiowy 800x800

    netto: 6 176.75 zł
    brutto: 7 597.40 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.