Przełącznica światłowodowa naścienna PSN-A 1xSC duplex

producent: MANTAR

ID: 4134

Cena netto: 33.00 zł

Cena brutto: 40.59 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Przełącznica światłowodowa naścienna z panelem 1xSC duplex oraz dławikiem PG9, przeznaczona do zakończenia kabla światłowodowego i spawania włókien z pigtailami.

Przełącznica posiada możliwość montażu 1 adaptera SC duplex oraz tacki spawów. Przeznaczona do zastosowania w punktach rozdzielczych i połączeniowych. Bardzo dobre rozwiązanie do zakończenia kabla światłowodowego i jego rozdzielania w obiektach magazynowych, lub halach produkcyjnych gdzie nie ma szafy teleinformatycznej typu RACK. W zestawie jest dławik kablowy PG9, który umożliwia wprowadzenia kabla i jego bezpieczne zamocowanie w przełącznicy.

Całość wykonana z blachy stalowej i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym. 

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Waga
Materiał
Kolor
Gwarancja
240mm x 110mm x 24mm
0.5kg
blacha
jasno szary
24 miesięcy
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.84 zł
    brutto: 2.26 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Obudowa metalowa 520x400x140mm TPR-5 d

    Stalowa obudowa w płytą montażową ze sklejki, zamykana na klucz.

    netto: 138.67 zł
    brutto: 170.57 zł
     
  • Tacka światłowodowa na 12-24J spawy

    Tacka spawów do ochrony włókien na 12-24 termokurczliwe osłonki spawów

    netto: 4.99 zł
    brutto: 6.14 zł
     
  • Obudowa metalowa 520x400x200mm TPR-5

    Obudowa stanowi zabezpieczenie przed mechanicznymi uszkodzeniami sprzętu telekomunikacyjnego.

    netto: 165.00 zł
    brutto: 202.95 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Multipatchcord 2G 50/125 OM2 A-DQ(ZN)B2Y LC-LC 25m

    Multipatchcord na kablu wielomodowym 2G 50/125 OM2 A-DQ(ZN)B2Y zakończony wtykami 2xLC/UPC obustronnie o długości 25m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm. Idealne rozwiązanie do połączenie dwóch punktów (przełączników, modułów SFP) między szafami. Transmisję na światłowodzie wielomodowym pozawalają wkładki FIBERTECHNIC SFP 1000Base-SX MM 850nm 550m LC DUPLEX dostępne w naszej ofercie.

    netto: 189.00 zł
    brutto: 232.47 zł
     
  • Multipatchcord 2G 50/125 OM2 A-DQ(ZN)B2Y 2xLC-LC 280m

    Multipatchcord na kablu wielomodowym 2G 50/125 OM2 A-DQ(ZN)B2Y zakończony wtykami 2xLC/UPC obustronnie o długości 25m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm. Idealne rozwiązanie do połączenie dwóch punktów (przełączników, modułów SFP) między szafami. Transmisję na światłowodzie wielomodowym pozawalają wkładki FIBERTECHNIC SFP 1000Base-SX MM 850nm 550m LC DUPLEX dostępne w naszej ofercie.

    netto: 820.80 zł
    brutto: 1 009.58 zł
     
  • Uchwyt DIN do urządzeń i przełącznic -jasno szary

    Uchwyt na szynę DIN umożliwia montaż urządzeń i przełącznic -jasno szary

    netto: 8.28 zł
    brutto: 10.18 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.