Fibertechnic Media Konwerter FCM-3100-S20 Gigabit SM 1310nm SC/PC duplex 20km

producent: Fibertechnic®

ID: 4161

Cena netto: 85.49 zł

Cena brutto: 105.15 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

FiberTechnic Gigabit Media Konwerter FCM-3100-S20 RJ45 10/100/1000Mbit do transmisji na światłowód jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC/PC duplex.

Media Konwerter marki FiberTechnic FCM-3100-S20 to urządzenie przeznaczone do konwersji sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH do sygnału elektrycznego 1000Base-TX lub odwrotnie. Zaprojektowany zgodnie z normami IEEE802.3ab 1000Base-T i 1000Base-SX IEEE802.3z, urządzenie jest przeznaczone do użytku z jednomodowego kabla światłowodowego wykorzystując złącze SC duplex. Specyfikacja długofalowego lasera (LX)na pełnej szybkości 1000MB z autonegocjacją działa na 1310nm nm zarówno przesyłanie i odbieranie danych na dwóch włóknach z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC duplex.

Media Konwertery FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze produktu w zależności od potrzeb. Urządzenie jest do użytku jako wolnostojące lub w systemach Chassis 19" panelowych 2U. 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
Złącze UTP
Zasilanie
Standardy
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-LX/LH
1310nm
1000Mbps
20km
SC Duplex
jednomodowy SMF
RJ45 Auto MDI/MDI-X
5V DC
CE, RoHS, FCC
0°C do 55°C
140 x 110 x 30 mm
0,5 kg

Download:

CE Deklaracja Zgodności
Catalog Card
Karta katalogowa
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • TP-Link konwerter MC200CM

    Konwerter MC200CM stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie Ethernet 1000Base-T z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych w standardzie 1000Base-FX. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o bardzo wysokiej przepustowości na duże odległości.

    netto: 107.56 zł
    brutto: 132.30 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ FS-1324-FL20D SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 32.72 zł
    brutto: 40.25 zł
     
  • Obudowa Fibertechnic na 14 szt. media konwertery Chassis Rack 2U

    Obudowa z zasilaniem dedykowana dla konwerterów światłowodowych marki Fibertechnic. Półka gwarantuje montaż 14 konwerterów oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy urządzeń zainstalowanych. Montaż w szafach i obudowach RACK 19" 2U.

    netto: 470.00 zł
    brutto: 578.10 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC i SC/UPC duplex (jednowłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 91.00 zł
    brutto: 111.93 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC i SC/UPC duplex (jednowłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 94.00 zł
    brutto: 115.62 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC i SC/UPC duplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 99.00 zł
    brutto: 121.77 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.