Fibertechnic Media Konwerter Gigabit SM 1310nm SC/PC duplex 20km

producent: Fibertechnic®

ID: 4161

Cena netto: 90.41 zł

Cena brutto: 111.20 zł

Ilo┼Ť─ç: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

FiberTechnic Gigabit Media Konwerter FCM-3100-S20 RJ45 10/100/1000Mbit do transmisji na ┼Ťwiat┼éow├│d jednomodowy pracuj─ůcy na dw├│ch w┼é├│knach na fali 1310nm z moc─ů optyczn─ů na dystansie do 20km ze z┼é─ůczem SC/PC duplex.

Media Konwerter marki FiberTechnic FCM-3100-S20 to urz─ůdzenie przeznaczone do konwersji sygna┼éu optycznego 1000BASE-LX/LH do sygna┼éu elektrycznego 1000Base-TX lub odwrotnie. Zaprojektowany zgodnie z normami IEEE802.3ab 1000Base-T i 1000Base-SX IEEE802.3z, urz─ůdzenie jest przeznaczone do u┼╝ytku z jednomodowego kabla ┼Ťwiat┼éowodowego wykorzystuj─ůc z┼é─ůcze SC duplex. Specyfikacja d┼éugofalowego lasera (LX)na pe┼énej szybko┼Ťci 1000MB z autonegocjacj─ů dzia┼éa na 1310nm nm zarówno przesy┼éanie i odbieranie danych na dwóch w┼éóknach z moc─ů optyczn─ů na dystansie do 20km ze z┼é─ůczem SC duplex.

Media Konwertery FiberTechnic oferujemy z pe┼énym wsparciem obejmuj─ůcym doradztwo przy doborze produktu w zale┼╝no┼Ťci od potrzeb. Urz─ůdzenie jest do u┼╝ytku jako wolnostoj─ůce lub w systemach Chassis 19" panelowych 2U. 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
D┼éugo┼Ť─ç fali optycznej
Maksymalna pr─Ödko┼Ť─ç transmisji
Maksymalny zasi─Ög transmisji
Z┼é─ůcza optyczne
Typ ┼Ťwiat┼éowodu
Z┼é─ůcze UTP
Zasilanie
Standardy
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-LX/LH
1310nm
1000Mbps
20km
SC Duplex
jednomodowy SMF
RJ45 Auto MDI/MDI-X
5V DC
CE, RoHS, FCC
0┬░C do 55┬░C
140 x 110 x 30 mm
0,5 kg

Download:

  • CE Deklaracja Zgodno┼Ťci

    CE Deklaracja Zgodno┼Ťci

    POBIERZ (0)
Powi─ůzane z tym produktem:
  • TP-Link konwerter MC200CM

    Konwerter MC200CM stosowany jest do ┼é─ůczenia segmentu miedzianego sieci w standardzie Ethernet 1000Base-T z segmentem sieci korzystaj─ůcym z po┼é─ůcze┼ä ┼Ťwiat┼éowodowych w standardzie 1000Base-FX. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagaj─ůcych po┼é─ůcze┼ä o bardzo wysokiej przepustowo┼Ťci na du┼╝e odleg┼éo┼Ťci.

    netto: 107.56 zł
    brutto: 132.30 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODU┼ü SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wk┼éadka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracuj─ůcy na dw├│ch w┼é├│knach na fali 1310nm z moc─ů optyczn─ů na dystansie do 20km ze z┼é─ůczem LC duplex i modu┼éem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 37.11 zł
    brutto: 45.65 zł
     
  • Obudowa Fibertechnic na 14 szt. media konwertery Chassis Rack 2U

    Obudowa z zasilaniem dedykowana dla konwerter├│w ┼Ťwiat┼éowodowych marki Fibertechnic. P├│┼éka gwarantuje monta┼╝ 14 konwerter├│w oraz stabilno┼Ť─ç i bezpiecze┼ästwo pracy urz─ůdze┼ä zainstalowanych. Monta┼╝ w szafach i obudowach RACK 19" 2U.

    netto: 421.13 zł
    brutto: 517.99 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

    Patchcord ┼Ťwiat┼éowodowy jednomodowy ze z┼é─ůczami E2000/APC i SC/UPC duplex (jednow┼é├│knowy) o d┼éugo┼Ťci 2m. Patchcord wykonany na w┼é├│knie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 91.00 zł
    brutto: 111.93 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 3m

    Patchcord ┼Ťwiat┼éowodowy jednomodowy ze z┼é─ůczami E2000/APC i SC/UPC duplex (jednow┼é├│knowy) o d┼éugo┼Ťci 3m. Patchcord wykonany na w┼é├│knie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 94.00 zł
    brutto: 115.62 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupuj─ůc produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezp┼éatny dost─Öp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produkt├│w,
  • pomoc w konfiguracji sprz─Ötu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalist├│w,
  • dajemy gwarancj─Ö na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpo┼Ťrednio od producent├│w.
Gwarancja

Je┼Ťli wyst─ůpi─ů jakiekolwiek usterki tego produktu, mo┼╝esz skorzysta─ç z bezp┼éatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej us┼éugi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadaj─ů gwarancj─Ö producenta lub gwarancj─Ö sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zg┼éo┼Ť do serwisu

    Odwied┼║ nas na

 
Informacja dotycz─ůca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa u┼╝ywa plik├│w cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzi─Öki nim mo┼╝emy indywidualnie dostosowa─ç stron─Ö do twoich potrzeb. Ka┼╝dy mo┼╝e zaakceptowa─ç pliki cookies albo ma mo┼╝liwo┼Ť─ç wy┼é─ůczenia ich w przegl─ůdarce, dzi─Öki czemu nie b─Öd─ů zbierane ┼╝adne informacje.