Miernik mocy optycznej Grandway FHP2A04 (-70dBm do +10dBm)

producent: Grandway

ID: 4233

Cena netto: 467.09 zł

Cena brutto: 574.52 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Miernik mocy Grandway FHP2A04 (-70dBm do +10dBm) do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300/1310/1490/1550/1625nm z pamięcią pomiarów oraz aplikacją do tworzenia dokumentacji.

Mierniki mocy z serii FHP zaprojektowane zostały z myślą o profesjonalnych pomiarach poziomu mocy optycznej - zarówno tłumienia torów światłowodowych jak i mocy źródeł światła. Zastosowany w nich precyzyjny detektor, wytrzymała i estetyczna obudowa jak i też ilość dodatkowych funkcji czynią je znakomitym narzędziem pomiarowym.

Zastosowny pojedynczy port detektora gwarantuje precyzyjną obsługę wszystkich oferowanych długości fali. Każdy miernik posiada funkcję automatycznego wyłączania, która odpowiada za ochronę akumulatorów przed rozładowaniem. Urządzenia posiadają wskaźnik wyczerpania baterii, który przypomina użytkownikowi o konieczności jej doładowania.

Zalety:

1. Wysokiej rozdzielczości pomiar na długościach fal 850/1300/1310/1490/1550/1625nm
2. Detektor InGaAS
3. Funkcja kalibracji
4. Rozdzielczość 0.01dB, błąd pomiaru (+/-)5% (+/-)1nW
5. Możliwość pomiaru względnego lub bezwzględnego poziomu mocy
6. Duży czytelny wyświetlacz
7. Wymienne adaptery FC/PC,SC/PC oraz adapter uniwersalny
8. Zasilanie z akumulatorów ładowanych poprzez dedykowane zasilacze
9. Funkcja automatycznego wyłączania
10. Pamięć do 999 pomiarów, komunikacja z komputerem poprzez port USB
11. Oprogramowanie na PC
12. Futerał ochronny

Specyfikacja produktu:

Skalibrowane fale (nm)
Zakres pomiarowy (dBm)
Rodzaj detektora
Złącze
Błąd pomiaru
Rozdzielczość
Liniowość pomiaru
Automatyczne wyłączanie
Podświetlenie
Referencja
Złącze USB
Pamięć danych
Rozpoznawanie fal
Identyfikacja modulacji (Hz)
Temperatura pracy
Temperatura przechowywania
Zasilanie
Wymiary (mm)
Waga netto
850/1300/1310/1490/1550/1625
-70 do +10
InGaAs
FC/PC i SC/PC (wymiennie)
+/- 5% +/- 1nW
0.01 dB @ -60 do +10 dBm; 0.1 dB @ -70 do -60 dBm
+/- 5%
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
270, 1K, 2K
-10 do +50
-20 do +70
2szt Ni-MH AA(2500mAh); kabel USB
160L x 76W x 45H
270g

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Źródło światła Grandway FHS2D02-F 1310/1550nm

    Źródło światła Grandway FHS2D02 wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 724.72 zł
    brutto: 891.40 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Źródło światła Grandway FHS2D03 850/1300nm

    Źródło światła Grandway FHS2D03 wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300nm

    netto: 1 359.60 zł
    brutto: 1 672.31 zł
     
  • Źródło światła Grandway FHS2Q01F 850/1300/1310/1550nm

    Źródło światła Grandway FHS2Q01F wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300/1310/1550nm

    netto: 1 248.00 zł
    brutto: 1 535.04 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.33 zł
    brutto: 25.01 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.58 zł
    brutto: 25.31 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.89 zł
    brutto: 25.69 zł
     
  • Patchcord FC-LC MM OM3 simplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami ST-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 22.16 zł
    brutto: 27.26 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.