Miernik mocy optycznej PON Grandway FHP2P01 1310/1490/1550nm

producent: Grandway

ID: 4239

Cena netto: 899.00 zł

Cena brutto: 1 105.77 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Miernik Grandway FHP2P01 PON do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1490/1550nm

FHP2P01 to wysokiej jakości, przenośny miernik mocy optycznej PON - w systemach APON, BPON, EPON i GPON.

Stanowi niezastąpione urządzenie przy pomiarach w sieciach gdzie realizowana jest usługa Triple-Play (Telewizja, Internet, telefon), gdyż mierzy wszystkie trzy emitowane sygnały na falach 1310/1490/1550nm za pomocą jednego łącza abonenckiego.

Prosta i intuicyjna obsługa jak i dokładność pomiarów czyni FHP2P01 znakomitym urządzeniem pomiarowym dla sieci PON.

Zalety: 
1. Dwa porty - 1310nm upstream, 1490/1550nm downstream
2. Pamięć do 900 pomiarów, komunikacja z komputerem poprzez port USB
3. Oprogramowanie umożlwiające generowanie raportów
4. Funkcja PASS/FAIL, 10 programowalnych przez użytkownika progów
5. Adapter SC/PC
6. Zasilanie: 2xAA
7. Czytelny wyświetlacz


Specyfikacja produktu:

Zakres pomiaru (dBm)
Liniowość pomiaru
Szerokość spektralna
Wskaźnik izolacji

Tłumienie
Błąd pomiaru
Próg parametrów sieci
Pamięć (pojemność danych)
Wyświetlacz
Ilość portów
Temperatura pracy
Wilgotność względna
Adaptery
Zasilanie
Wymiary (mm)
Waga (g)
1310nm: -30 ~ +16/1490nm: -40 ~ +16/1550nm: -50 ~ +16;
+/- 0.2 @1550 >= -40dBm
1310nm:1260nm~1360nm/ 1490nm:1480~1500nm/ 1550nm:1539~1565nm
1310nm: >40@1490nm/>40@1550nm 1490nm: >40@1310nm/>30@1550nm 1550nm: >40@1310nm/>30@1490nm
1.5dB
0.5dB +/-1nW @1550nm
10 grup (konfigurowanych przez PC)
900 wyników
Dokładny
port USB
- 10 + 50
0%~ 95%, nieskondensowana
SC/PC (standard)
2szt Ni-MH AA; kabel USB
160Lx76Wx45H

Download:

Instrukcja obsługi (EN)
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Spawarka światłowodowa INNO View5 (obcinarka V7+, zapas elektrod, SOC)

    View5 to jedna z najbardziej niezawodnych spawarek na rynku. Posiada przyjazny intuicyjny interfejs z 5 -calowym wysokiej rozdzielczości kolorowym, dotykowym ekranem LCD. Wysoka jakość ekranu pozwala na dokładniejszy obraz.

    netto: 13 456.60 zł
    brutto: 16 551.57 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • BDCOM P3310D OLT 4GE GEPON AC230V

    Urządzenie typu OLT z czterema gniazdami na wkładki SFP PON. Dodatkowo wyposażone w port konsoli, 2x port Gigabit COMBO, 2x port Gigabit SFP, 2x port Gigabit TX. Urządzenie jest zasilane napięciem AC90-264V, posiada możliwość zamontowania w szafie RACK 19 cali. Konstrukcja jest chłodzona pasywnie, jest więc cicha.

    netto: 1 999.00 zł
    brutto: 2 458.77 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei Echolife HG8310M FTTx GPON klasa B+ ONU 1x GBE 1x SC/PC

    EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

    netto: 58.44 zł
    brutto: 71.88 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei Echolife HG8245H FTTx GPON ONT WiFi 4x GBE 2x POTS 1x USB 1x BBU 1x SC/PC

    Huawei EchoLife HG8245H to terminal ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n,nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H ma port światłowodowy SC/UPC

    netto: 262.00 zł
    brutto: 322.26 zł
     
  • Huawei Echolife HG8245 FTTx EPON ONT WiFi 4x GBE 2x POTS 1x USB 1x BBU 1x SC/PC

    Huawei HG8245 to urządzenie typu ONT do stosowania w sieciach FTTx EPON. Wyposażone w cztery gigabitowe porty Ethernet, dwa porty RJ-11 POTS dla usług VoIP, złącze USB i nadajnik Wi-Fi w pracujący w standardach 802.11b/g/n. HG8245 ma na pokładzie także złącze BBU (Backup Battery Unit) do podłączenia akumulatora.

    netto: 148.97 zł
    brutto: 183.23 zł
     
  • Spawarka światłowodowa INNO View 6S + plus (obcinarka V7+, zapas elektrod, SOC)

    Sprawarka światłowodowa INNO View 6S umożliwia spawanie włókien z precyzyjnym centrowaniem do rdzenia. Urządzenie posiada 5 calowy w pełni dotykowy ekran LCD, charakteryzujący się dużą rozdzielczością.

    netto: 13 456.30 zł
    brutto: 16 551.25 zł
     
  • Zapytaj o produkt

  • Spawarka światłowodowa SWIFT K11 z obcinarką CS-03A

    Koreańska Spawarka światłowodowa Swift-K11 firmy ILSINTECH. Spawarka najszybsza na rynku - czas spawu 6 sek, czas wygrzania osłony 9 sek. Spawarka jest odporna na warunki atmosferyczne i upadki. Spawarka jest wykonana w technologii bezlustrowej z automatycznym centrowaniem do rdzenia.

    netto: 13 530.00 zł
    brutto: 16 641.90 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei Echolife HG8546M FTTx GPON ONT 1x GBE 3xFE 1x POTS 1x USB Wi-Fi

    Huawei EchoLife HG8546M to terminal kliencki ONT przeznaczony do pracy w sieciach FTTx GPON. Urządzenie jest wyposażone w cztery porty Ethernet. Trzy z nich pracują w standardzie Fast Ethernet 10/100Mbps, ostatni charakteryzuje się pracą w standardzie Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. Dzięki zastosowaniu modułu radiowego 802.11b/g/n obsługującego MIMO 2x2 nie ma potrzeby podłączania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić dostęp do Internetu bez uciążliwych kabli.

    netto: 112.31 zł
    brutto: 138.14 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 18.89 zł
    brutto: 23.23 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 18.89 zł
    brutto: 23.23 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 18.89 zł
    brutto: 23.23 zł
     
  • Huawei Echolife HS8546V FTTx GPON ONT 4x GBE 1x POTS 2x USB Wi-Fi AC

    Huawei HS8546V to terminal ONT, który jest przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Urządzenie jest wyposażone w 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 2 porty USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w dwóch pasmach jednocześnie - 2,4 i 5 GHz. Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2x2 MIMO, w paśmie 2,4 GHz może osiągnąć do 300 Mb/s przepustowości, a w paśmie 5 GHz do 867 Mb/s.

    netto: 185.17 zł
    brutto: 227.76 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord FC-LC MM OM3 simplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami ST-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 22.16 zł
    brutto: 27.26 zł
     
  • ZTE F660 V8 GPON ONU 1GE+3FE+2POTS+WIFI+1USB

    Optyczny Terminal ZTE ONU/ONT F660 V6 przeznaczony do sieci GPON z portami 1GE+3FE+2POTS+WIFI+1USB

    netto: 115.83 zł
    brutto: 142.46 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • ZTE F623 V6 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+1USB

    Optyczny Terminal ZTE ONU/ONT F623 przeznaczony do sieci GPON z portami 1GE+3FE+1POTS+WIFI+1USB

    netto: 85.60 zł
    brutto: 105.29 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei Echolife HG8245H FTTx GPON ONT WiFi 4xGBE 2xPOTS 1xUSB 1xSC/APC

    Huawei EchoLife HG8245H to terminal ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H posiada SC/APC.

    netto: 244.86 zł
    brutto: 301.18 zł
     
  • Spawarka światłowodowa FSP-UP60H

    Spawarka światłowodowa UP60H z polską wersją językową rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki. W zestawie ze spawarką Obcinarka, Stripper, zapasowa para elektrod, wymienne uchwyty do różnych rodzajów włókien oraz do złączy dospawywanych SOC i gratisowym dyspenserem na alkohol

    netto: 5 890.00 zł
    brutto: 7 244.70 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • ZTE F601 ZXA10 GPON ONU 1GE+1GPON

    Optyczny Terminal ZXHN F601 GPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Ma mały, elegancki wygląd i duża oszczędność energii.

    netto: 70.63 zł
    brutto: 86.87 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Spawarka światłowodowa SKYCOM T-308X (obcinarka, zapas elektrod, zasilacz AC)

    Spawarka światłowodowa SKYCOM T-308X (w zestawie: obcinarka, zapas elektrod, zasilacz AC)

    netto: 4 880.00 zł
    brutto: 6 002.40 zł
     
  • Spawarka światłowodowa SWIFT K33 z obcinarką CS-01BT

    Koreańska Spawarka światłowodowa Swift-K33 firmy ILSINTECH. Spawarka profesjonalna z elektrodami na 18 000 spawów i obcinarką CS-01BT z nożem obrotowym na 75 000 cięć włókien. Spawarka jest odporna na warunki atmosferyczne i upadki. Spawarka posiada lampkę LED pomagającą w pracy.

    netto: 12 800.00 zł
    brutto: 15 744.00 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.