Uchwyt kablowy do organizerów

producent: Fibertechnic®

ID: 4275

Cena netto: 5.85 zł

Cena brutto: 7.20 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Uchwyt kablowy do organizerów 75/60/10 z tworzywa sztucznego montowany do paneli, szafek itp.

Uwchwyt posiada wymiary :75/60/10 mm

Kolor : Szary

Mocowany na dwa otwory fi 5,5mm

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 16.64 zł
    brutto: 20.47 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.01 zł
    brutto: 16.00 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 16.89 zł
    brutto: 20.77 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 15.74 zł
    brutto: 19.36 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 9.20 zł
    brutto: 11.32 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 9.65 zł
    brutto: 11.87 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM 50/125 OM2 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 16.85 zł
    brutto: 20.72 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM 50/125 OM2 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 44.00 zł
    brutto: 54.12 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM 50/125 OM3 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 20.10 zł
    brutto: 24.72 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM 50/125 OM3 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 37.50 zł
    brutto: 46.13 zł
     
  • Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 17.34 zł
    brutto: 21.33 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 48.60 zł
    brutto: 59.78 zł
     
  • Patchcord SC-LC MM OM2 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 22.10 zł
    brutto: 27.18 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM 50/125 OM3 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 17.89 zł
    brutto: 22.00 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM 50/125 OM3 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 34.95 zł
    brutto: 42.99 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 13.00 zł
    brutto: 15.99 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 11.22 zł
    brutto: 13.80 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/APC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami LC/APC-LC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 8.50 zł
    brutto: 10.46 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX LC/APC-LC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami LC/APC-LC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 8.50 zł
    brutto: 10.46 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.