Kabel FTTH ZW-NOTKSdp 2J G657A2 płaski 2x3.1mm czarny -1000m

producent: Optix

ID: 4278

Cena netto: 300.45 zł

Cena brutto: 369.55 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

OPTIX kabel abonencki ZW-NOTKSdp 2J stosowany do instalacji budynkowych według nowego rozporządzenia telekomunikacyjnego

OPTIX kabel ZW-NOTKSdp ARP to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne) płaskie kable do zastosowania w systemach FTTx, lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, całkowicie dielektryczny, ośrodek suchy, płaszcz LSZH, powłoka odporna na UV, wzmocnienie dwoma prętami ARP Ø 0.5mm, siła naciągu: instalacyjna: 80N, odpowiednik: ZW-NOTKSdp .

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty ARP (aramid reinforced polymer) usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.

Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) EN 187000 IEC 794-1-E1 80N 

Specyfikacja produktu:

Odporność na zgniatanie:
Odporoność na UV:
Trudnopalność:
LSZH:
Odporność na uderzenie:
Zakres temperaturowy:
Kolor powłoki:
EN 187000, m. 504 IEC 794-1-E3 2200N/100mm
ISO 4892/2
EN 50268-2
EN 50267-2-2
EN 187000, m. 505 IEC 794-1-E4 10 impacts, 2 Nm
-20 /+60 [°C]
czarny
Powiązane z tym produktem:
  • Ściągacz izolacji do kabli światłowodowych płaskich SE-C23G

    Wysokiej jakości narzędzie do ściągania izolacji z kabli światłowodowych płaskich. Niezbędne w profesjonalnych instalacjach światłowodowych. Do współpracy z kablami o średnicy nie przekraczającej 2 x 3 mm.

    netto: 98.89 zł
    brutto: 121.63 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A v.2

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A v2 - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 (inny rodzaj uchwytów na spawy - w porównaniu do wersji standardowej).

    netto: 2.45 zł
    brutto: 3.01 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.45 zł
    brutto: 3.01 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.59 zł
    brutto: 4.42 zł
     
  • Fast connector SC/APC SM 3,0mm

    Szybkozłącze SC/APC do zakańczania światłowodów jednomodowych na kablach abonenckich grubości ~3,0mm.

    netto: 7.17 zł
    brutto: 8.82 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.58 zł
    brutto: 4.40 zł
     
  • Fast connector SC/APC SM 3,0mm v.2

    Szybkozłącze SC/APC do zakańczania światłowodów jednomodowych na kablach abonenckich grubości ~3,0mm.

    netto: 5.99 zł
    brutto: 7.37 zł
     
  • Telekomunikacyjna szafka mieszkaniowa podtynkowa 344/344/102

    Szafka stanowi ochronę przed mechanicznym uszkodzeniem sprzętu telekomunikacyjnego w budynkach mieszkalnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6 listopada 2012 r. (Dz. U. Nr 0, poz. 1289) w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki.

    netto: 180.00 zł
    brutto: 221.40 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.