KOMPLET MODUŁÓW SFP+ 10G WDM TX1270/RX1330 20KM LC DDM

producent: Fibertechnic®

ID: 4441

Cena netto: 489.49 zł

Cena brutto: 602.07 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Komplet wkładek SFP+ 10G WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Wkładki optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny.

Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

FiberTechnic SFP+ 10G  WDM to moduły jednomodowe pracujące na jednym włóknie w obu kierunkach na falach TX:1330nm RX:1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer SFP BIDI wykorzystuje Multipe quantum tybe A i B ze standardem IEC 60825. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I.

Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku.


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Zestawy zawierające ten produkt:

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładki optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. FiberTechnic SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM to moduł jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach na falach TX:1270nm RX:1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer SFP BIDI wykorzystuje Multipe quantum tybe A i B ze standardem IEC 60825. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I. Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku. Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:  

    netto: 244.26 zł
    brutto: 300.44 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładki optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. FiberTechnic SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM to moduł jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach na falach TX:1330nm RX:1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer SFP BIDI wykorzystuje Multipe quantum tybe A i B ze standardem IEC 60825. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I. Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku. Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:  

    netto: 244.26 zł
    brutto: 300.44 zł
     

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
DDMI
Zasilanie
Moc Wyjściowa
Czułość odbiornika
Kompatybilność
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
10GBase-BX
TX1270/RX1330-TX1330nm/RX1270
10 Gb/s
20km
LC simpex
SMF 9/125um
Tak
3.3V
-9~-3dBm
< -25dBm
MSA Complaint
0°C do 70°C
58 x 15 x 12 mm
17 g

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Intel X520-DA1 10GE SFP+ PCI Express, 82599ES chipset

    Karta sieciowa światłowodowa na złącze PCI Express Network Adapter, chipset 82599ES chipset. Karta posiada port SFP+ na moduł optyczny Fibertechnic i inne zgodne ze standardem 10G.

    netto: 503.48 zł
    brutto: 619.28 zł
     
  • Intel X520-DA2 2x10GE SFP+ PCI Express 82599ES chipset

    Karta sieciowa światłowodowa na złącze PCI Express Network Adapter, chipset 82599ES chipset. Karta posiada dwa porty SFP+ na moduły optyczne Fibertechnic i inne zgodne ze standardem 10G.

    netto: 965.19 zł
    brutto: 1 187.18 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM dual boot

    Mikrotik RouterBoard CRS317-1G-16S+RM to najnowszy z rodziny switchy jednego z największych producentów sprzętu sieciowego. CRS317 wyposażono w dual boot, dzięki któremu użytkownik ma do wyboru jeden z dwóch systemów operacyjnych: SwitchOS lub RouterOS level 6. CRS317-1G-16S+RM posiada 16 portów SFP+, 1 port Gigabit Ethernet i serial port Rj-45. Dzięki zastosowaniu redundantnych zasilaczy, urządzenie jest nie tylko wydajnym, ale także niezawodnym przełącznikiem.

    netto: 1 283.34 zł
    brutto: 1 578.51 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.