Extralink Raptor GEPON OLT 4x gigabit PON 4x combo SFP

producent: Extralink

ID: 4573

Cena netto: 2 375.00 zł

Cena brutto: 2 921.25 zł

Zadzwoń i zamów: 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

EXTRALINK RAPTOR EPON OLT 1U 19'' 4X GIGABIT PON PORTS/ 4X GIGABIT UPLINK PORTS/ 4X SFP PORTS

GEPON OLT posiada porty 4xPON i jest urządzeniem pontowanym na Rack 1U product. Urządzenie OLT stosujemy do świadczenia usług “Triple-Play”, CPN, IP Camera, Enterprise LAN,  IOT aplications.

Jest to produkt o wysokiej efektywności w stosunku do ceny.

4PON OLTposiada dodatkowo porty uplink 4GE RJ45 oraz 4xSFP slots Combo . Tym urządzeniem możemy podłączyć do  256 ONU (abonentó)  przy splicie  1:64 na port GEPON.

 

Cechy:

- Support 4 PON ports at most.

- EMS management based on standard SNMP protocol.

- Support 256 ONU (by 1:64 splitting ratio within 10km).

- Provides 4GE(copper) and 4SFP slots Combo interface for uplink.

- Layer-two link rate switch.

- MAC Address Capacity: 16K

- VLAN supported number:4096

- ONU auto-detection and registration

- Dynamic bandwidth allocation.

- Support online upgrading and ONU batch upgrade.

- Management Interface: Support in-band and out-band management.

- Management Mode: CLI, TELNET, EMS

Rozmiary urządzenia: 390 mm (Length) x 250 mm (Width) x 44 mm (Height).  

Specyfikacja produktu:

Uplink Port:
- miedź
- SFP
PON Port:
Zarządzanie:

Zasilanie:


10/100/1000M auto-negotiable, RJ45 4 szt.
4 SFP slots(Combo)
4x SFP 1000BASE-PX20+
CONSOLE port?RJ45 connectors for local configuration, AUX port (auxiliary port) ---RJ-45 connectors for Remote configuration
AC 230V
Powiązane z tym produktem:
  • ExtraLink EPON 1GE ONU JOWISZ Bridge

    Extralink 1GE ONU compatybilny z IEEE 802.3-2005 i EPON specfikacją (V2.1). Terminal abonencki GEPON JOWISZ posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. JOWISZ posiada chipset CORTINA.

    netto: 81.79 zł
    brutto: 100.60 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V2

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 60.32 zł
    brutto: 74.19 zł
     
  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 40/60 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 40:60 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.66 zł
    brutto: 27.87 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.