Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 SM simplex 10m

producent: Fibertechnic®

ID: 4633

Cena netto: 10.99 zł

Cena brutto: 13.52 zł

Ilość: szt.
W kwestiach technicznych zapytaj eksperta
Ekspert d/s sieci światłowodowych

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 10m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

Patchcord światłowodowy abnencki zakończony obustronnie złączami SC/APC o polerowaniu kątowym 8°, wykonany na włóknie G.657A2 i długości 10m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Zastosowane włókno jednomodowe jest włóknem o małym promieniu gięcia wynoszącym zaledwie 7mm dzięki czemu posiada lepsze właściwości transmisyjne przy zmniejszonym minimalnym promieniu gięcia w stosunku do standardowych włókien jednomodowych G.652D.

Jest to bardzo istotna cecha w trakcie budowy sieci FTTx, ponieważ w wyniku dużej liczby  zmian kierunku prowadzenia linii optycznej jak i często małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych należy liczyć się ze wzrostem tłumienności linii optycznych. 

Zastosowanie: 

- Inatalacje wewnątrz-budynkowe

- Instalacje mieszkalne

- sieci FTTH

Specyfikacja produktu:

Rodzaj patchcorda
Rodzaj włókna
Typ transmisji światłowodowej
Rodzaj złącz
Długość
Tłumienność losowa, maksymalna ILw-w=
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Wytrzymałość włókna
Średnica płaszcza zewnętrznego
Temperatura pracy
jednomodowy
G.657A2
simplex
SC/APC - SC/APC
10 m
0.2 dB
0.15 dB
>65 dB
>50 N
3 mm
-40 ~ +85 °C
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Puszka abonencka gniazdo FTTH CTB-A2

    Gniazdo abonenckie światłowodowe CTB-A2 na adaptery 2xSC oraz z tacką spawu na zawiasach.

    netto: 5.92 zł
    brutto: 7.28 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.13 zł
    brutto: 3.85 zł
     
  • ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON SC/APC EU

    Optyczny Terminal ZXHN F601 GPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Ma mały, elegancki wygląd i duża oszczędność energii. Urządzenia z oficjalnego kanału europejskiego z certyfikatem CE i ROHS.

    netto: 109.74 zł
    brutto: 134.98 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei Echolife HG8245H FTTx GPON ONT WiFi 4xGBE 2xPOTS 1xUSB 1xSC/APC

    Huawei EchoLife HG8245H to terminal ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H posiada SC/APC.

    netto: 244.86 zł
    brutto: 301.18 zł
     
  • Halny HL-1G GPON ONU 1GE + 1GPON

    Optyczny Terminal Halny GPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 102.99 zł
    brutto: 126.68 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Halny HL-4GMV4 GPON ONT 4GE WiFi B/G/N/AC 2xPOTS SC/APC ROUTER

    Optyczny Terminal Halny HL-4GMV4 GPON 4GE WiFi B/G/N/AC 2xPOTS SC/APC Router przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 235.00 zł
    brutto: 289.05 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Halny HL-4G GPON ONT 4GE B+ SC/APC ROUTER/BRIDGE

    Optyczny Terminal Halny HL-4G GPON 4x1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 152.40 zł
    brutto: 187.45 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Halny HL-GSFP SFP GPON Stick, GPON chipset built-in, B+ optic

    Halny HL-GSFP SFP GPON Stick, GPON chipset built-in, B+ optic

    netto: 319.95 zł
    brutto: 393.54 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Halny HL-1GE GPON ONU 1GE + 1GPON ROUTER/BRIGDE

    Optyczny Terminal Halny GPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 108.00 zł
    brutto: 132.84 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Halny HL-4GQV GPON ONT 4GE WiFi B/G/N/AC 2x2 2.4Ghz and 4x4 5Ghz POTS SC/APC

    Optyczny Terminal Halny HL-4GQV GPON 4GE WiFi B/G/N/AC 2x2 2.4Ghz and 4x4 5Ghz 1xPOTS SC/APC przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 388.44 zł
    brutto: 477.78 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Fibertechnic Ftech G-01 GPON / EPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/BRIDGE

    Fibertechnic Ftech G-01 Optyczny Terminal GPON/XPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania danych, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 73.58 zł
    brutto: 90.50 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • FiberTechnic® Ftech GW-04-DF GPON / EPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC SC/APC

    XPON/ GPON Optyczny Terminal FiberTechnic Ftech GW-04-DF 4x1Gb, WIFI AC, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 177.50 zł
    brutto: 218.33 zł
     
  • Promocja 20x Fibertechnic Ftech GW-04-DF GPON / EPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC SC/APC

    XPON/ GPON Optyczny Terminal FiberTechnic Ftech GW-04-DF 4x1Gb, WIFI AC, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 2 980.00 zł
    brutto: 3 665.40 zł
    netto:3 780.00 zł
  • 80x Fibertechnic Ftech G-01 GPON / EPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/BRIDGE

    Fibertechnic Ftech G-01 Optyczny Terminal GPON/XPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania danych, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 5 090.00 zł
    brutto: 6 260.70 zł
     
  • Promocja Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON ONU 4GE SC/APC BRIDGE

    netto: 119.00 zł
    brutto: 146.37 zł
    netto:149.00 zł
  • Promocja 40 x Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON SFU ONU 4GE SC/APC BRIDGE

    XPON/ GPON Optyczny Terminal Fibertechnic Ftech HGU G-04 4x1Gb, przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 5 040.00 zł
    brutto: 6 199.20 zł
    netto:5 960.00 zł
  • FiberTechnic® Ftech GWX6-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI6 AX 5Ghz 1,2Gb SC/APC

    XPON/ GPON Optyczny Terminal FiberTechnic Ftech GWX6-04-DF 4x1Gb, WIFI6 AX, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 215.90 zł
    brutto: 265.56 zł
     
  • Huawei HG8010H klasa B+ FTTx GPON ONU 1x GBE 1x SC/APC

    Huawei EchoLife HG8010H to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx.

    netto: 57.95 zł
    brutto: 71.28 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Promocja 20x FiberTechnic® Ftech GWX6-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI6 AX 5Ghz 1,2Gb SC/APC

    20 szt. XPON/ GPON Optyczny Terminal FiberTechnic Ftech GWX6-04-DF 4x1Gb, WIFI6 AX, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 3 760.00 zł
    brutto: 4 624.80 zł
    netto:4 318.00 zł

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.