Szuflada zapasu patchcordów 1U Rack 19" półka

producent: Fibertechnic®

ID: 4686

Cena netto: 187.65 zł

Cena brutto: 230.81 zł

Ilość: szt.

Informacja o produkcie:

Szuflada zapasu patchcordów 1U wysuwana na teleskopach, montowana w szafach Rack 19"

Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli.

Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

Download:

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 3 378.00 zł
    brutto: 4 154.94 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 2 283.70 zł
    brutto: 2 808.95 zł
     
  • Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 2 499.00 zł
    brutto: 3 073.77 zł
     
  • Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis cofniętej

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 2 499.00 zł
    brutto: 3 073.77 zł
     
  • Nowość KZA 24U SZAFA Progress o szer. 600 mm - 24U 600x600 (wys. z cokołem 1257 mm) - kolor szary RAL7035 + wyposażenie

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 2 627.39 zł
    brutto: 3 231.69 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Nowość

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 4 100.00 zł
    brutto: 5 043.00 zł
     
  • Nowość KZA Szafa dzielona telekomunikacyjna zewnętrzna 19" termoizolowana 18U z IP56 STZ 1196/625/625 wyposażona

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 4 103.28 zł
    brutto: 5 047.03 zł
     
  • Nowość KZA Szafa dzielona telekomunikacyjna zewnętrzna 19" termoizolowana 24U z IP56 STZ 1464/625/625 wyposażona

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 4 380.00 zł
    brutto: 5 387.40 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Nowość KZA Szafa dzielona telekomunikacyjna zewnętrzna 19" termoizolowana 30U z IP56 STZ 1729/625/625 wyposażona

    Szuflady przeznaczone do przechowywania zapasu kabli stacyjnych, patchcordów światłowodowych.  Dostępna wersja o wysokości 1U w wykonaniu o głębokości 280mm wysuwana na teleskopach. Szuflada posiada przedni „grzebień” z wycięciami ułożonymi pod kątem dla łatwego wyłapywania i prowadzenia patchcordów. W korpusie montuje się dwa uchwyty plastikowe do łatwiejszej organizacji kabli. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

    netto: 5 560.00 zł
    brutto: 6 838.80 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 19.67 zł
    brutto: 24.19 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 16.64 zł
    brutto: 20.47 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 19.40 zł
    brutto: 23.86 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 17.82 zł
    brutto: 21.92 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 11.88 zł
    brutto: 14.61 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.01 zł
    brutto: 16.00 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 16.87 zł
    brutto: 20.75 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D duplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 35.39 zł
    brutto: 43.53 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 16.89 zł
    brutto: 20.77 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 15.74 zł
    brutto: 19.36 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 12.13 zł
    brutto: 14.92 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 9.20 zł
    brutto: 11.32 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 23.44 zł
    brutto: 28.83 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 9.65 zł
    brutto: 11.87 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 14.11 zł
    brutto: 17.36 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.657A1 simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 9.40 zł
    brutto: 11.56 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.657A1 simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 12.20 zł
    brutto: 15.01 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.657A1 simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 13.99 zł
    brutto: 17.21 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.657A1 simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 14.16 zł
    brutto: 17.42 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.6572D (SM 9/125).

    netto: 19.86 zł
    brutto: 24.43 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D duplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.6572D (SM 9/125).

    netto: 27.41 zł
    brutto: 33.71 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.35 zł
    brutto: 10.27 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 11.30 zł
    brutto: 13.90 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.45 zł
    brutto: 16.54 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 19.50 zł
    brutto: 23.99 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 28.19 zł
    brutto: 34.67 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 30.21 zł
    brutto: 37.16 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 16.82 zł
    brutto: 20.69 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 24.12 zł
    brutto: 29.67 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 27.90 zł
    brutto: 34.32 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 11.15 zł
    brutto: 13.71 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.65 zł
    brutto: 10.64 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 14.54 zł
    brutto: 17.88 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 15m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 12.97 zł
    brutto: 15.95 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 20m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 14.22 zł
    brutto: 17.49 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/APC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 19.79 zł
    brutto: 24.34 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC i SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 104.00 zł
    brutto: 127.92 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC i SC/APC simplex (jednowłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 64.00 zł
    brutto: 78.72 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC-E2000/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 156.38 zł
    brutto: 192.35 zł
     
  • Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami E2000/APC-E2000/APC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 82.08 zł
    brutto: 100.96 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM 50/125 OM3 duplex 10m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 28.00 zł
    brutto: 34.44 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM 50/125 OM3 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
     
  • Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 10m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 27.00 zł
    brutto: 33.21 zł
     
  • Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 49.00 zł
    brutto: 60.27 zł
     
  • Patchcord LC-LC MM 50/125 OM3 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 41.00 zł
    brutto: 50.43 zł
     
  • Multipatchcord 4J SM 9/125 4xSC/APC-SC/APC 20m

    Multipatchcord 4J SM 9/125 4xSC/APC-SC/APC 20m z rozszyciem breakout 2mm o długości 1m.

    netto: 99.43 zł
    brutto: 122.30 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Multipatchcord 8J SM 9/125 8xSC/APC-SC/APC 20m

    Multipatchcord 8J SM 9/125 8xSC/APC-SC/APC 20m z rozszyciem breakout 2mm o długości 1m.

    netto: 171.43 zł
    brutto: 210.85 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 10.91 zł
    brutto: 13.42 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.99 zł
    brutto: 15.98 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 13.10 zł
    brutto: 16.11 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 13.73 zł
    brutto: 16.89 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 11.83 zł
    brutto: 14.55 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 11.22 zł
    brutto: 13.80 zł
     
  • Szafa zewnętrzna termoizolowana 19" 30U z IP56 STZ 1729/625/816

    Szafa telekomunikacyjna termoizolowana zewnętrzna STZ 30U 19" o wymiarach 1729/625/816 z ochroną szczelności IP56 montowana na cokół aluminiowy 600x80

    netto: 5 400.00 zł
    brutto: 6 642.00 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.