Komplet Gigabit Mediakonwerterów WDM SM TX1310/RX1550nm SC/PC simplex 20km

producent: Fibertechnic®

ID: 4801

Cena netto: 191.69 zł

Cena brutto: 235.78 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Komplet dwóch GIGABIT Media Konwerter FGA101 RJ45 10/100/1000MB do transmisji na światłowód jednomodowy pracujący na jednym włóknie na falach 1550nm/1310nm oraz 1310nm/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex.

Gigabit Media Konwerter marki FiberTechnic FGA101 to urządzenie przeznaczone do konwersji sygnału optycznego 1000BASE-FX do sygnału elektrycznego 1000Base-TX lub odwrotnie. Media konwerter działa w technologii WDM, gdzie wystarczy tylko jedno włókno światłowodowe aby zestawić połączenie w obu kierunkach na dwóch falach optycznych 1310/1550nm co pozwala zaoszczędzić na koszcie kabla. Zaprojektowany zgodnie z normami IEEE802.3u 10/100/1000Base-TX oraz standard 1000Base-FX. Urządzenie jest przeznaczone do użytku jednomodowego kabla światłowodowego wykorzystując złącze SC duplex. Specyfikacja lasera na pełnej szybkości 1000MB działa na jednym włóknie, na falach TX/RX1550nm i TX/RX1310nm  z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex.

Media Konwertery FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze produktu w zależności od potrzeb.

Zastosowanie: 

- Sieci Monitoringu

- Sieci LAN, WAN 

- Sieci światłowodowe "point to point"

- Sieci przemysłowe

Zestawy zawierające ten produkt:

  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter WDM SM TX1310 RX1550nm SC 20km

    Gigabit Media Konwerter marki FiberTechnic FGA101-B35S20 to urządzenie przeznaczone do konwersji sygnału optycznego 1000BASE-FX do sygnału elektrycznego 1000Base-TX lub odwrotnie. Media konwerter działa w technologii WDM, gdzie wystarczy tylko jedno włókno światłowodowe aby zestawić połączenie w obu kierunkach na dwóch falach optycznych 1550/1310nm co pozwala zaoszczędzić na koszcie kabla. Zaprojektowany zgodnie z normami IEEE802.3u 10/100/1000Base-TX oraz standard 1000Base-FX. Urządzenie jest przeznaczone do użytku jednomodowego kabla światłowodowego wykorzystując złącze SC duplex. Specyfikacja lasera na pełnej szybkości 1000MB działa na jednym włóknie, na falach  TX1310nm i RX1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex. Media Konwertery FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze produktu w zależności od potrzeb. Zastosowanie:  - Sieci Monitoringu - Sieci LAN, WAN  - Sieci światłowodowe "point to point" - Sieci przemysłowe

    netto: 98.95 zł
    brutto: 121.71 zł
     
  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter WDM SM TX1550/RX1310nm SC 20km

    Gigabit Media Konwerter marki FiberTechnic FGA101-B53S20 to urządzenie przeznaczone do konwersji sygnału optycznego 1000BASE-FX do sygnału elektrycznego 1000Base-TX lub odwrotnie. Media konwerter działa w technologii WDM, gdzie wystarczy tylko jedno włókno światłowodowe aby zestawić połączenie w obu kierunkach na dwóch falach optycznych 1310/1550nm co pozwala zaoszczędzić na koszcie kabla. Zaprojektowany zgodnie z normami IEEE802.3u 10/100/1000Base-TX oraz standard 1000Base-FX. Urządzenie jest przeznaczone do użytku jednomodowego kabla światłowodowego wykorzystując złącze SC duplex. Specyfikacja lasera na pełnej szybkości 1000MB działa na jednym włóknie, na falach RX1550nm i TX1310nm  z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex. Media Konwertery FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze produktu w zależności od potrzeb. Zastosowanie:  - Sieci Monitoringu - Sieci LAN, WAN  - Sieci światłowodowe "point to point" - Sieci przemysłowe

    netto: 98.95 zł
    brutto: 121.71 zł
     
Cena jednostkowa produktów: 243.42 zł
Cena zestawu: 235.78 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 7.64 zł

Download:

Powiązane z tym produktem:
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.