Rozdzielnica przełącznica światłowodowa zewnętrzna 216J magistralna SSF-1360/620/445

producent: Fibertechnic®

ID: 5351

Cena netto: 1 807.00 zł

Cena brutto: 2 222.61 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Rozdzielnica światłowodowa zewnętrzna SSF-1360/620/445 przystosowana do montażu na zewnątrz z polem komutacyjnym 216J. Konstrukcja typu słupek uliczny wykorzystywany do budowy sieci światłowodowych punkt-punkt lub GPON FTTX.

Całość korupusu łącznie z częścią wkopywaną w ziemię wykonana z aluminium co decyduje o odporności na korozję oraz niewielkiej wadze - zaledwie 19kg. 

Idealna przy budowie sieci FTTX. Całość składa się z dwóch części - dolna stanowi postument służący do wkopania w ziemię o wysokości 330mm oraz górna - posiadająca wewnątrz demontowalny, wysuwany na prowadnicach rolkowych moduł umożliwiający zamontowanie w kaskadzie do 9 tacek spawów światłowodowych, dwa zapasy kabla (zawinięcie kabla na średnice fi. 170 i fi. 380), splitterów. Demontowana podłoga z miejscem pod montaż mufy światłowodowej. Isteniej możliwość całkowitego wymontowania modułu. 

Moduł posiada pole komutacyjne o pojemności 216J ( 108 OTWORY POD ADAPTERY SC Duplex). W przegrodzie modułu znajduje się również miejsce pod złącza centrująe  10X SC Simplex. Dodatkowo mozliwość montażu splittera PLC. Moduł mocowany w korpusie na wysuwanej szynie. Pokrywy modułu z łatwością można zdemontować dzieki blokadom zatrzaskowym. 

Klamka mosiężna z zamkiem bębenkowym i ryglami prawo-lewo. Drzwiczki zabezpieczone zostały dodatkową uszelką uniemożliwiającą przedostanie się wilgoci. 

Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
Waga
Materiał
Uchwyty kablowe pojedyncze
Uchwyty kablowe krzyżakowe
Stelaż zapasu kabla
Klamka z zamkiem bębenkowym
Płyta podłogowa
EAN-Code
1360mm
620mm
445mm
19kg
aluminium
18szt.
2szt.
2szt. (średnica 400mm, 200mm)
1szt.
Tak (wyjmowana)
5902537380516
Powiązane z tym produktem:
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 40.09 zł
    brutto: 49.31 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 41.74 zł
    brutto: 51.34 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.75 zł
    brutto: 2.15 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.89 zł
    brutto: 1.09 zł
     
  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.657A 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 12J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 1.57 zł
    brutto: 1.93 zł
     
  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 24J 9/125 ITU-T G.657A 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 24J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 1.99 zł
    brutto: 2.45 zł
     
  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 2J 9/125 ITU-T G.657A 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 2J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 0.92 zł
    brutto: 1.13 zł
     
  • Kabel Optix Z-XOTKtsd 96J 8Tx12F G.652D 1,5kN

    Kabel światłowodowy jednomodowy typu Z-XOTKtsd 96J o zredukowanej średnicy 8.9mm (idealny w przypadku umowy ramowej z TPSA)

    netto: 5.55 zł
    brutto: 6.83 zł
     
  • Kabel Z-XOTKtsd 144J 12Tx12F G.652D 1,5kN

    Kabel światłowodowy jednomodowy typu Z-XOTKtsd 144J o średnicy 10.9mm idealny do kanalizacji ORANGE

    netto: 9.10 zł
    brutto: 11.19 zł
     
  • Organizator światłowodowy 6-polowy samoprzylepny SPOOL6

    Organizator 6 elementowy - samoprzylepny do włókien optycznych z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 4.79 zł
    brutto: 5.89 zł
     
  • Splitter PLC 1:64 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy ze złączami SC/APC do budowy sieci EPON / GPON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS BOX. Dzieli symetrycznie sygnał wejściowy na 16 kanałów w stosunku 1:64

    netto: 297.09 zł
    brutto: 365.42 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 10.90 zł
    brutto: 13.41 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT06 na 12-24J

    Tacka światłodowowa SPT06 na 12-24J z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 9.98 zł
    brutto: 12.28 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam@cyberteam.pl

x Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.