Miernik / Źródło światła ORL VeEX FX45 1310/1500nm, miernik -65..+3dBm SC/APC

producent: VeEX

ID: 6546

Cena netto: 3 885.60 zł

Cena brutto: 4 779.29 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Miernik strat odbiciowych RL, miernik mocy optycznej -65..+3dBm i Źródło światła 1310/1500nm ORL VeEX FX45, ze złączem SC/APC

Miernik optyczny strat odbiciowych i źródło światłowodowy ORL VeEX FX45  cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz możliwością zapisu i transmisji wyników pomiarów (micro USB). Miernik zasilany akumulatorami 2xAA 1,2V lub bateriami alkaicznymi 2xAA (przełącznik wyboru zasilania).

VeEX FX45 pozawala wykonać pomiar straty mocy optycznej oraz strat odbiciowych w obu kierunkach (potrzebne 2 szt.) na dwóch falach 1310nm lub 1550nm. 

Gwarancja 24 miesiące.

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.99 zł
    brutto: 9.83 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 8.04 zł
    brutto: 9.89 zł
     
  • BDCOM P3310 OLT 4GE GEPON

    Urządzenie typu OLT z czterema gniazdami na wkładki SFP PON. Dodatkowo wyposażone w port konsoli, 2x port Gigabit COMBO, 2x port Gigabit SFP, 2x port Gigabit TX. Urządzenie jest zasilane napięciem AC90-264V, posiada możliwość zamontowania w szafie RACK 19 cali. Konstrukcja jest chłodzona pasywnie, jest więc cicha.

    netto: 1 999.00 zł
    brutto: 2 458.77 zł
     
  • Spawarka światłowodowa SWIFT K11 z obcinarką CS-03A

    Koreańska Spawarka światłowodowa Swift-K11 firmy ILSINTECH. Spawarka najszybsza na rynku - czas spawu 6 sek, czas wygrzania osłony 9 sek. Spawarka jest odporna na warunki atmosferyczne i upadki. Spawarka jest wykonana w technologii bezlustrowej z automatycznym centrowaniem do rdzenia.

    netto: 13 530.00 zł
    brutto: 16 641.90 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ZTE ZXA10 C320 GPON OLT 8xSFP 2U 10Gb DC48V

    Platforma firmy ZTE OLT ZXA10 C320 w technologii GPON z kartą usługową GTGO i wkładkami 8xSFP oraz z kartą uplinkową DC z oficjalnego kanału europejskiego.

    netto: 14 975.40 zł
    brutto: 18 419.79 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.