Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON ONU 4GE SC/APC ROUTER/BRIDGE

producent: Fibertechnic®

ID: 8432

Cena netto: 149.00 zł

Cena brutto: 183.27 zł

Ilość: szt.

Informacja o produkcie:

XPON / GPON Optyczny Terminal FiberTechnic® Ftech HGU/SFU G-04 4x1Gb Router, Brigde, przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in.
z Huawei, ZTE, DASAN
GPON to najnowsza generacja technologii sieci dostępowej. ITU-T G.984 to standard protokołu GPON. Standard GPON różni się od innych standardów PON tym, że osiąga większą przepustowość łącza i większą wydajność poprzez użycie o zróżnicowanej długości pakietów. GPON oferuje efektywne zarządzanie ruchem użytkownika, a segmentacja ramek pozwala na wyższą jakość usług wrażliwych na opóźnienie tj. przesył dźwięku i wideo (QOS). GPON dostarcza niezawodną sieć o wydajności oczekiwanej
w usługach biznesowych. Zapewnia też atrakcyjny sposób dostawy sieci do odbiorców indywidualnych. Technologia GPON umożliwia wdrażanie Fiber To The Home (FTTH)
w niskiej cenie co prowadzi do przyspieszonego wzrostu na świecie.

Terminal FiberTechnic® Ftech G-04 gwarantuje wysoką wydajność transmisji danych, aby zapewnić doskonale działające usługi INTERNET czy wideo HD, IPTV. Urządzenie posiada jeden port GPON SC/APC, oraz cztery porty Gigabit Ethernet.

Terminal Ftech G-04 kompatybilny jest z znanymi markami
OLT takimi jak Huawei | ZTE | Fiberhome | Alcatel-Lucent | Dasan.
Zapewnia komunikację 4x1 Gb na portach Ethernet. Tryb pracy SFU.

Ftech G-04 jest zgodny ze standardem interfejs OMCI zgodnie z definicją ITU-T G.984.4 oraz TR69. Terminal obsługuje zarządzanie WEB.

Terminal zasilany 12V /1.5 A DC (zasilacz 230 V w zestawie).
Gwarancja 12 miesięcy
Wsparcie techniczne, bez ograniczenia czasowego. Kontakt email: gpon@cyberteam.pl
Opakowanie zbiorcze 40 szt.


Specyfikacja produktu:

GPON Interface:




Ethernet Interface:
Power Interface:
Zarządzanie siecią:
Wymiary:
Waga netto:
Temperatura pracy:
SC/APC SM FSAN G.984.2 standard, Class B+
GPON: 2.488Gbps / 1.244Gbps downstream/upstream
Fale transmisyjne: 1310 nm Receiver: 1490 nm
Czułość: GPON: -28 dBm
Moc optyczna:: GPON 0.5~5 dBm
4 x 10/100/1000M auto-negotiation Full/half duplex mode RJ45
12 V/1.5 A DC zużycie energii < 4,5 W
OMCI, OAM, TR069, WEB, Telnet
160 mm (L) x 112 mm (W) x 28.5 mm (H)
198 g
0-40o C

Download:

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Promocja 40 x Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON HGU ONU 4GE SC/APC ROUTER/BRIDGE

    XPON / GPON Optyczny Terminal FiberTechnic® Ftech HGU/SFU G-04 4x1Gb Router, Brigde, przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASANGPON to najnowsza generacja technologii sieci dostępowej. ITU-T G.984 to standard protokołu GPON. Standard GPON różni się od innych standardów PON tym, że osiąga większą przepustowość łącza i większą wydajność poprzez użycie o zróżnicowanej długości pakietów. GPON oferuje efektywne zarządzanie ruchem użytkownika, a segmentacja ramek pozwala na wyższą jakość usług wrażliwych na opóźnienie tj. przesył dźwięku i wideo (QOS). GPON dostarcza niezawodną sieć o wydajności oczekiwanej w usługach biznesowych. Zapewnia też atrakcyjny sposób dostawy sieci do odbiorców indywidualnych. Technologia GPON umożliwia wdrażanie Fiber To The Home (FTTH) w niskiej cenie co prowadzi do przyspieszonego wzrostu na świecie. Terminal FiberTechnic® Ftech G-04 gwarantuje wysoką wydajność transmisji danych, aby zapewnić doskonale działające usługi INTERNET czy wideo HD, IPTV. Urządzenie posiada jeden port GPON SC/APC, oraz cztery porty Gigabit Ethernet. Terminal Ftech G-04 kompatybilny jest z znanymi markami OLT takimi jak Huawei | ZTE | Fiberhome | Alcatel-Lucent | Dasan. Zapewnia komunikację 4x1 Gb na portach Ethernet. Tryb pracy SFU. Ftech G-04 jest zgodny ze standardem interfejs OMCI zgodnie z definicją ITU-T G.984.4 oraz TR69. Terminal obsługuje zarządzanie WEB. Terminal zasilany 12V /1.5 A DC (zasilacz 230 V w zestawie).Gwarancja 12 miesięcyWsparcie techniczne, bez ograniczenia czasowego. Kontakt email: gpon@cyberteam.plOpakowanie zbiorcze 40 szt.

    netto: 5 160.00 zł
    brutto: 6 346.80 zł
    netto:5 960.00 zł
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 2m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 2m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 9.00 zł
    brutto: 11.07 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 3m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 3m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 9.30 zł
    brutto: 11.44 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 5m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 5m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 9.90 zł
    brutto: 12.18 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 10m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 10m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 12.80 zł
    brutto: 15.74 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 1m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 1m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 8.60 zł
    brutto: 10.58 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 0,5m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 0,5m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 8.60 zł
    brutto: 10.58 zł
     
  • Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK COMBO +2xAC

    Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP GPON C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK COMBO +2xAC to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologi GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

    netto: 6 900.00 zł
    brutto: 8 487.00 zł
     
  • Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK + 2xAC

    Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK COMBO + 2xAC to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologii GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

    netto: 11 500.00 zł
    brutto: 14 145.00 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK + 2xAC

    Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK COMBO + 2xAC to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologii GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

    netto: 11 500.00 zł
    brutto: 14 145.00 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK COMBO + AC/DC

    Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP GPON C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK COMBO + AC/DC to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologi GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

    netto: 7 159.00 zł
    brutto: 8 805.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK + AC/DC

    Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK COMBO + AC/DC 230V/48V to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologii GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

    netto: 12 990.00 zł
    brutto: 15 977.70 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.