FIBRAIN GBIC WDM 1.25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 10km

produttore: Fibrain

ID: 1839

Prezzo netto: 212.19 zł

Prezzo lordo: 260.99 zł

Chiamaci e ordina: +48 84 616 76 00

Consulente del prodotto: Piotr Kawala

Informazioni sul prodotto:

Wysokiej jakości moduł GBIC-WDM przeznaczony do budowy łączy światłowodowych z użyciem technologii WDM. Jest do moduł simplex do światłowodów jednomodowych, umożliwiający przesyłanie danych z prędkością do 1,25GBps na odległości dochodzące do 10 kilometrów.Moduł dedykowany do pracy w sieciach światłowodowych jednomodowych (9/125). Do poprawnego działania połączenia na przeciwnym końcu światłowodu wymagane jest urządzenie WDM o przeciwnych falach (Tx/ Rx).

Il disciplinare:

Typ modułu
Prędkość transmisji
Złącze
Zasięg
Długość fali Tx
Długość fali Rx
Napięcie zasilania
Pobór mocy
Temperatura pracy
Certyfikaty
GBIC-WDM (Gigabit Interface Converter-Wavelength Division Multiplexing)
1,25Gbps
SC simplex
10 km
1550 nm
1310 nm
3,3 lub 5V
4,8W max
0-70 °C
RoHS
GBIC MSA
IEEE 802.3ah -2004
Bellcore GR-468
FDA 21 CFR 1040.10 i 1040.11 Klasa I

Collegati con questo prodotto:
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.16 zł
    brutto: 10.04 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.89 zł
    brutto: 9.70 zł
     
  • FIBRAIN GBIC WDM 1.25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km

    Wysokiej jakości moduł GBIC-WDM przeznaczony do budowy łączy światłowodowych z użyciem technologii WDM. Jest do moduł simplex do światłowodów jednomodowych, umożliwiający przesyłanie danych z prędkością do 1,25GBps na odległości dochodzące do 20 kilometrów.

    netto: 146.16 zł
    brutto: 179.78 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • FIBRAIN GBIC WDM 1.25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 10km

    Wysokiej jakości moduł GBIC-WDM przeznaczony do budowy łączy światłowodowych z użyciem technologii WDM. Jest do moduł simplex do światłowodów jednomodowych, umożliwiający przesyłanie danych z prędkością do 1,25GBps na odległości dochodzące do 10 kilometrów.

    netto: 94.80 zł
    brutto: 116.60 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • GBIC WDM OPTEC, 1.25G, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550

    netto: 143.05 zł
    brutto: 175.95 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

Assistenza tecnica

Comprando da noi ottieni un accesso gratuito all:

  • assistenza tecnica per la merce acquistata,
  • aiuto per la configurazione dell’apparecchiatura.,
  • ottieni un prodotto sottoposto a prove e verificato individualmente dagli nostri specialisti,
  • tutti i nostri prodotti sono coperti da una garanzia,
  • i prodotti sono provenienti direttamente da produttori.
Garanzia

In caso di successivo diffetto o anomalia nel funzionamento delle apparecchiature, puoi ottenere riparazioni gratuite, coperte da garanzia oppure nostro servizio assistenza post-garanzia.

Tutti i prodotti venduti da noi, conformemente al diritto polacco, sono coperti dalla garanzia del produttore oppure dalla garanzia del venditore (noi).

Chiedi
Richiedi un servizio

    Vieni a trovarci

 
Le informazioni riguardanti i cookies su questo sito

Il nostro sito utilizza i cookies a fini statistici, funzionali e per il marketing. Grazie a loro possiamo adattare il sito individualmente alle vostre esigenze. Puoi accettare o negare il consenso cookies.