Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

produttore: Fibertechnic®

ID: 4064

Prezzo netto: 41.00 zł

Prezzo lordo: 50.43 zł

Czas realizacji: 48 ore

Quantità: szt.

Informazioni sul prodotto:

Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC, wykonany na włóknie o rdzeniu 50/125μm OM3 i długości 20m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Zastosowane złącza w kablu patchcordowym cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).

Patchcord wielomodowy z włóknem OM3 wykorzystywany jest najczęściej przy połączeniach w okablowaniu strukturalnym oraz w sieciach biurowych oraz przemysłowych o przepustowości nawet do 40Gb/s. Włókno OM3 50/125μm to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 850nm, oraz dla transmisji fali o długości 1300nm.

Il disciplinare:

Rodzaj patchcorda
Rodzaj włókna
Typ transmisji światłowodowej
Rodzaj złącz
Długość
Tłumienność losowa, maksymalna ILw-w=
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Wytrzymałość włókna
Element wzmacniający
Średnica płaszcza zewnętrznego
Temperatura pracy
wielomodowy
OM3
duplex
SC-SC
20 m
<0.4 dB
<0.3 dB
>98.1 N
włókna aramidowe / włókna szklane
3 mm
-40 ~ +85 °C
Collegati con questo prodotto:
Assistenza tecnica

Comprando da noi ottieni un accesso gratuito all:

  • assistenza tecnica per la merce acquistata,
  • aiuto per la configurazione dell’apparecchiatura.,
  • ottieni un prodotto sottoposto a prove e verificato individualmente dagli nostri specialisti,
  • tutti i nostri prodotti sono coperti da una garanzia,
  • i prodotti sono provenienti direttamente da produttori.
Garanzia

In caso di successivo diffetto o anomalia nel funzionamento delle apparecchiature, puoi ottenere riparazioni gratuite, coperte da garanzia oppure nostro servizio assistenza post-garanzia.

Tutti i prodotti venduti da noi, conformemente al diritto polacco, sono coperti dalla garanzia del produttore oppure dalla garanzia del venditore (noi).

Chiedi
Richiedi un servizio

    Vieni a trovarci

 
Le informazioni riguardanti i cookies su questo sito

Il nostro sito utilizza i cookies a fini statistici, funzionali e per il marketing. Grazie a loro possiamo adattare il sito individualmente alle vostre esigenze. Puoi accettare o negare il consenso cookies.