NETIS EP8204 v.2 4 Ports EPON Optical Line Terminal OLT

producent: Netis

ID: 2800

GTU: GTU_06

Cena netto: 2 747.35 zł

Cena brutto: 3 379.24 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Adam Barczyński.
    Adam Barczyński.

Informacja o produkcie:

NETIS EP8204 to terminal OLT mogący obsłużyć do 256 końcówek klienckich w systemach FTTx (FTTC, FTTB, FTTH).

EP8204 jest przeznaczony jako urządzenie OLT, które zapewnia 4 porty pobierania (downlink) 1000M PON, 4 porty nadawcze (uplink) GE Combo poprzez GOM. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, sprzęt zawiera tylko 1U wysokości w celu łatwego montażu i oszczędności miejsca. Każdy PON obsługuje do 64 terminali, a całe urządzenie obsługuje do 256 ONU przy pełnej konfiguracji. EP8204 posiada zaawansowaną technologię w celu wspierania SLA i DBA, aby utrzymać stabilne działanie funkcji na sieci Ethernet i możliwości QoS. Sprzęt jest stosowany w sieciach handlowych oraz sieciach cyfrowego zarządzania w celu zapewnienia doskonałych, inteligentnych, odpowiednich, zaawansowanych, profesjonalnych rozwiązań automatycznej dystrybucji danych w realizowanych projektach sieci krajowych.

Cechy:

Stabilność o standardzie operatorów telekomunikacyjnych i elastyczność samej sieci:

- Przystosowanie na szeroką skalę systemu operacyjnego NGBN z prawami własności intelekralnej w globalnej sieci operatora.
- Obsługa ochrony redundancji światłowodu PON oraz ochrony redundancji protokołu urządzenia.
- Bogate wsparcie funkcji zabezpieczeń w celu ochrony użytkowników, urządzeń oraz sieci.
- Podwójne wejście zasilania i redundancja zasilania.
- Wszystkie porty PON oraz GE zapewniają pełną prędkość liniową L2/L3 bez utraty pakietów.

Pełna obsługa PON:

- Każdy PON obsługuje stosunek dzielenia 1:64 ( Maksymalna ilość 64 ONU).
- Typ hot-plug modułu światłowodowego PON, z maksymalnym transferem 20Km.
- Obsługa 128bits szyfrowania triple churning w celu zapewnienia poufności dla transmisji danych.
- Obsługa dystrybucji dynamicznego pasma z algorytmem DBA

Wydajny OAM:

- Użycie przekazywania pakietów w oparciu o wykorzystanie sprzętu w celu skutecznego wykrywania i filtrowania pakietów.
- Obsługa automatycznej ochrony i blokowania użytkownika w ataku ARP bazowanym na adresie MAC.
- Obsługa wszystkich rodzajów zabezpieczeń przez DDoS, przepięciu CPU oraz VRRP etc.
- Obsługa BFD, FlexLink, automatycznej agregacji linków, ochrony Ethernet Ring.

Specyfikacja produktu:

Interface


LED
Power Supply
Hardware





Software



















Certification
Environment



Package
4 * EPON port,
4 * 10/100/1000Base-T and SFP combo uplink port
1 * NMI port
RUN, ALM, PWR, SD(1-4 EPON, 1-4 Uplink), REG(1-4 EPON), NMI status
100-240V AC/50-60Hz
Single Mode Fiber Cable
SC Fiber Connecter
Maximum Splits of ONU: 512
Upstream (ONU->OLT) Wavelength: 1310nm
Downstream (OLT->ONU) Wavelength: 1490nm
Reach: 20km for PX20/PX20+
Comply with IEEE 802.3-2005
Comply with CTC 2.1
Auto Discovery/Grant Allocation/Ranging/Report Handling
Alarm Report
Downstream Bandwidth Control by Policy
ONU Remote Management
Remote Diagnostic
Peer to Peer Management
Port Lock for Each ONU
Performance Statistic
Support ONU Firmware Remote Upgrade
Comply with Triple Churning Encryption/AES Encryption
Support Upstream Traffic Classify and Management through Extended OAM
Support IGMP v1/v2 Proxy/Snooping
Comply with Upstream Traffic Filter based on MAC DA/SA
Support NMI Port Configuration
Support Max Frame Length to 1536 Bytes
Support Layer2 Features
Secure Access via Access Control List (ACL)
MAC/LOID Authentication
FCC, CE
Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 5%~95% RH non-condensing
Storage Humidity: Less than 95% RH non-condensing
1 * EP8204
1 * Power Cord
2 * Rackmount Brackets and the Fittings
Powiązane z tym produktem:
  • NETIS EP8101G ONU Epon Terminal

    ONU EP8101G (Optyczny terminal sieciowy) netis jest zgodny ze standardami IEE 802.3-2005. W urządzeniu zastosowano podział pasma oparty o QoS oraz zabezpieczenia wraz z różnorodnymi zasadami klasyfikacji i filtrowania. Brak wentylatora czyni EPON idealnym do zastosowań domowych. Podczas połączenia z EPON OLT (Terminal sieci optycznej) EP8208, urządzenie oferuje 1Gbps symetrycznej transmisji Ethernet przez ODN (Optycznej sieci dystrybucji)

    netto: 103.92 zł
    brutto: 127.82 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • PHOTOP SFP PHHW6388-POLT-SI-C EPON-OLT-PX20+

    Wkładka SFP przeznaczona do urządzeń OLT.

    netto: 129.90 zł
    brutto: 159.78 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter PLC 1:2 ABS box SM 2mm 1m SC/UPC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na cztery włókna w stosunku 1:2 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/UPC

    netto: 26.50 zł
    brutto: 32.60 zł
     
  • Splitter PLC 1:2 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na dwa włókna w stosunku 1:2 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/APC

    netto: 26.53 zł
    brutto: 32.63 zł
     
  • Splitter PLC 1:4 ABS box SM 2mm 1m SC/UPC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na cztery włókna w stosunku 1:4 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/UPC

    netto: 33.00 zł
    brutto: 40.59 zł
     
  • Splitter PLC 1:4 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na cztery włókna w stosunku 1:4 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/APC

    netto: 32.32 zł
    brutto: 39.75 zł
     
  • Splitter PLC 1:8 ABS box SM 2mm 1m SC/UPC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na cztery włókna w stosunku 1:8 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/UPC

    netto: 41.20 zł
    brutto: 50.68 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter PLC 1:8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na 8 włókien w stosunku 1:8 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/APC

    netto: 43.26 zł
    brutto: 53.21 zł
     
  • Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ Moduł SFP do OLT

    netto: 96.24 zł
    brutto: 118.38 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU JOWISZ Bridge

    Extralink 1GE ONU compatybilny z IEEE 802.3-2005 i EPON specfikacją (V2.1). Terminal abonencki GEPON JOWISZ posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. JOWISZ posiada chipset CORTINA.

    netto: 77.35 zł
    brutto: 95.14 zł
     
  • Splitter FBT 1:2 10:90 SC/APC 900um 1m 2-pak

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 10:90 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m 2-pak

    netto: 71.82 zł
    brutto: 88.34 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink GEPON/EPON ONU WIFI 1GE/3FE/VOIP

    ExtraLink GEPON ONU WIFI 1GE/3FE/VOIP - światłowodowy terminal kliencki stosowany w technologi EPON/GEPON

    netto: 238.00 zł
    brutto: 292.74 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Promocja Netis GP8502P GPON ONT 1xPOTS 2x RJ-45 1x FXS VoIP

    GP8502P to domowy optyczny terminal sieciowy zaprojektowany dla gospodarstw domowych i małych biur (SOHO). Urządzenie oferuje jeden port telefoniczny, port GPON wraz z dwoma automatycznie negocjującymi połączenie i obsługą auto-MDI/MDIX portami Ethernet. Dzięki technologii GPON, GP8502P zapewnia szybką przepustowość danych przez światłowód optyczny o tempie wysyłania 1.25Gbps oraz pobierania 2.5Gbps. W ten sposób możnesz cieszyć się szybkimi usługami głosowymi, danych oraz wideo.

    netto: 126.00 zł
    brutto: 154.98 zł
    netto:256.00 zł
  • Promocja Netis GP8501GP GPON ONT 1xPOTS 1x RJ-45 1x FXS VoIP

    GP8501GP to domowy optyczny terminal sieciowy zaprojektowany dla gospodarstw domowych i małych biur (SOHO). Urządzenie oferuje jeden port telefoniczny, GPON wraz z jednym GE/FE automatycznie negocjującym połączenie i obsługą auto-MDI/MDIX portem Ethernet. Dzięki technologii GPON, GP8501GP zapewnia szybką przepustowość danych przez światłowód optyczny o tempie wysyłania 1.25Gbps oraz pobierania 2.5Gbps. W ten sposób możnesz cieszyć się szybkimi usługami głosowymi, danych oraz wideo.

    netto: 107.00 zł
    brutto: 131.61 zł
    netto:242.00 zł
  • Netis EP8104 EPON ONT 1xPON 4xRJ-45

    ONU EP8104 (Optyczny terminal sieciowy) netis jest zgodna z normami produktów IEE 802.3-2005. W urządzeniu zastosowano podział pasma oparty o QoS oraz zabezpieczenia wraz z różnorodnymi zasadami klasyfikacji i filtrowania. Brak wentylatora czyni EPON idealnym do zastosowań domowych. Podczas połączenia z EPON OLT (Terminal sieci optycznej) EP8208, urządzenie oferuje 1Gbps symetrycznej transmisji Ethernet przez ODN (Optycznej sieci dystrybucji).

    netto: 72.81 zł
    brutto: 89.56 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink EPON ONU 1GE+WIFI

    netto: 166.36 zł
    brutto: 204.62 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Promocja Netis EP8104P EPON ONT 1x PON 4x RJ-45 2x FXS VoIP

    Netis EP8104P to ONU zgodne ze standardem EPON. Wyposażono go w 4 porty Fast Ethernet i 2 FXS VoIP. Urządzenie zgodne plug & play, nie wymaga żadnej konfiguracji, wystarczy je podłączyć.

    netto: 189.00 zł
    brutto: 232.47 zł
    netto:210.00 zł
  • Promocja Netis GP8501G GPON ONT 1xPOTS 1x RJ-45

    GP8501G to domowy optyczny terminal sieciowy zaprojektowany dla gospodarstw domowych i małych biur (SOHO). Urządzenie oferuje jeden port GPON wraz z jednym GE/FE automatycznie negocjującym połączenie i obsługą auto-MDI/MDIX portem Ethernet. Dzięki technologii GPON, GP8502P zapewnia szybką przepustowość danych przez światłowód optyczny o tempie wysyłania 1.25Gbps oraz pobierania 2.5Gbps. W ten sposób możnesz cieszyć się szybkimi usługami głosowymi, danych oraz wideo.

    netto: 83.00 zł
    brutto: 102.09 zł
    netto:170.00 zł

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink EPON ONT 1GE 1FE WiFi ONU

    EPON ONT jest urzadzeniem zaprojektowanym i przeznaczonym do pracy w sieciach FTTH. Wbudowany nadajnik radiowy wspiera standard 802.11n. Dzięki stabilnej pracy i pełnej zgodności ze standardem IEEE802.3ah ONT idealnie nadaje się do pracy jako urządzenie EPON.

    netto: 169.00 zł
    brutto: 207.87 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V2

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 64.80 zł
    brutto: 79.70 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 20/80 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 20:80 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.68 zł
    brutto: 27.90 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 30/70 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 30:70 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.68 zł
    brutto: 27.90 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 40/60 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 40:60 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.66 zł
    brutto: 27.87 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter asymetryczny FBT 1:2 10/90 SC/APC 900um 1m

    Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 10:90 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m

    netto: 22.66 zł
    brutto: 27.87 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V1 ROUTING/NAT

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 53.40 zł
    brutto: 65.68 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.