Przełącznica światłowodowa naścienna dwukomorowa PSND-37/26/11 48HP

producent: Fibertechnic®

ID: 3498

Cena netto: 315.90 zł

Cena brutto: 388.56 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Szafka światłowodowa dwukomorowa PSND 37/26/11 zabezpiecza i chroni pasywne elementy sieci światłowodowej. Idealnie znajduje zastosowanie w budowie sieci FTTX w instalacjach budynkowych jako operatorska szafa sygnałowa.

Rozdzielnica posiada miejsce pod montaż tacki światłowodowej 12-24 spawy z zapasem, całość przedzielona przegrodą pod złącza centrujące 24SC Duplex oraz 3X Simplex.

Części dystrybucyjna i kliencka są całkowicie od siebie oddzielone dodatkowo zabezpieczone dwoma różnymi kluczami dostępu. Szafka do sieci PON z możliwością montażu splitterów optycznych i podłączenia do 48 abonentów.

Całość wykonana aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym RAL7038. 

Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
Waga
Materiał
Uchwyt opasek kablowych
Zaślepka otworów
Otwory fi22,6 (pod dławice PG16,5)
Zamek bębenkowy
EAN-Code
260mm
370mm
110mm
3,07kg
aluminium malowana proszkowo w kolorze RAL 7038
8szt
3szt
8szt
2szt
59025373203101

Download:

Catalog Card
CE Declaration of Conformity
CE Deklaracja Zgodności
Karta katalogowa
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.55 zł
    brutto: 1.91 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.52 zł
    brutto: 1.87 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 11.26 zł
    brutto: 13.85 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentna

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex z zaślepką transparentną. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.80 zł
    brutto: 0.98 zł
     
  • Splitter PLC 1:32 SC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:32 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami SC/APC

    netto: 113.11 zł
    brutto: 139.13 zł
     
  • Kabel światłowodowy łatwego dostępu OPTIX Vertical W-NOTKSd 48J 9/125 ITU-T G.657A2

    OPTIX kabel Vertical W-NOTKSd 0.5kN posiadający 48J włókien jednomodowych światłowodowych G675A2 to kabel łatwego dostępu typu Easy Access układanych w "pionach" na klatkach schodowych , w budynkach wielomieszkaniowych i biurowych.

    netto: 5.79 zł
    brutto: 7.12 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Multipatchcord 12J SM A-DQ(ZN)B2Y 12xSC/APC-SC/APC 100m

    Multipatchcord na kablu Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 12J 1,2kN SPAN80m zakończony wtykami 12xSC/APC obustronnie o długości 100m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm, kaskada podwójna. Multipathcord zakończony wtykami daje możliwość szybkiej instalacji kabla w szafce np. SSN-290/290/100 i połączenia z drugim punktem dystrybucyjnym bez konieczności spawania włókien np. połączenie szafek budynkowych w bloku wielorodzinnym.

    netto: 659.00 zł
    brutto: 810.57 zł
     
  • Multipatchcord 12J SM A-DQ(ZN)B2Y 12xSC/UPC-SC/UPC 100m

    Multipatchcord na kablu Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 12J 1,2kN SPAN 80m zakończony wtykami 12xSC/UPC obustronnie o długości 100m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm, kaskada podwójna. Multipathcord zakończony wtykami daje możliwość szybkiej instalacji kabla w szafce np. SSN-290/290/100 i połączenia z drugim punktem dystrybucyjnym bez konieczności spawania włókien np. połączenie szafek budynkowych w bloku wielorodzinnym.

    netto: 649.00 zł
    brutto: 798.27 zł
     
  • Przykręcane uchwyty opasek 15x10

    Przykręcane uchwyty 15x10 opasek zaciskowych

    netto: 0.70 zł
    brutto: 0.86 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Przykręcane uchwyty opasek 19x9.5

    Przykręcane uchwyty 19x9.5 opasek zaciskowych

    netto: 1.07 zł
    brutto: 1.32 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Organizer światłowodowy 6-polowy samoprzylepny SPOOL6

    Organizator 6 elementowy - samoprzylepny do włókien optycznych z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 5.21 zł
    brutto: 6.40 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Splitter PLC 1:64 SC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:64 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami SC/APC

    netto: 241.33 zł
    brutto: 296.84 zł
     
  • Splitter PLC 1:64 LC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:64 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami LC/APC

    netto: 201.04 zł
    brutto: 247.28 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.