Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentna

producent: Fibertechnic®

ID: 4137

Cena netto: 0.91 zł

Cena brutto: 1.12 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex z zaślepką transparentną. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu.

Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter wyposażony jest w uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2.2, które zapewniają wygodny montaż jak i demontaż.

Adaptery znajdują zastosowanie w budowie sieci światłowodowych, głównie w przełącznicach światłowodowych, skrzynkach i gniazdach abonenckich gdzie służą do łączenia pigtaili przyspawanych do kabla światłowodowego z patchcordami.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest zastosowanie transparentnych zaślepek. Przy użyciu lokalizatowa wizualnego można w bardzo prosty sposób zidentyfikować włókno światłowodowe.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj adaptera
Typ złącz
Średnica ferrul
Tłumienność IL typ
Tłumienność IL max
Temperatura pracy
Ilość cykli pracy
Zaślepka
simplex
SC/APC-SC/APC
2,5mm

Download:

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter wyposażony jest w uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2.2, które zapewniają wygodny montaż jak i demontaż. Adaptery znajdują zastosowanie w budowie sieci światłowodowych, głównie w przełącznicach światłowodowych, skrzynkach i gniazdach abonenckich gdzie służą do łączenia pigtaili przyspawanych do kabla światłowodowego z patchcordami. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest zastosowanie transparentnych zaślepek. Przy użyciu lokalizatowa wizualnego można w bardzo prosty sposób zidentyfikować włókno światłowodowe.

    netto: 2 283.70 zł
    brutto: 2 808.95 zł
     
  • Promocja Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis cofniętej

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter wyposażony jest w uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2.2, które zapewniają wygodny montaż jak i demontaż. Adaptery znajdują zastosowanie w budowie sieci światłowodowych, głównie w przełącznicach światłowodowych, skrzynkach i gniazdach abonenckich gdzie służą do łączenia pigtaili przyspawanych do kabla światłowodowego z patchcordami. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest zastosowanie transparentnych zaślepek. Przy użyciu lokalizatowa wizualnego można w bardzo prosty sposób zidentyfikować włókno światłowodowe.

    netto: 1 967.00 zł
    brutto: 2 419.41 zł
    netto:2 283.70 zł
Powiązane z tym produktem:
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.54 zł
    brutto: 4.35 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.49 zł
    brutto: 4.29 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0104G - 1 IN, 4 OUT BETTY

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa 4x SC simplex do budowy sieci FTTH. Skrzynka posiada jedno zabezpieczone gumową zaślepką wejście na kabel magistralowy do 9mm i cztery wyjścia do 3mm.

    netto: 19.99 zł
    brutto: 24.59 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216G - 2 IN,16 OUT ELIZA v.2

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 2 wejścia na kabel oraz 16 wyjść.Kolor czarny.

    netto: 57.28 zł
    brutto: 70.45 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 40.84 zł
    brutto: 50.24 zł
     
  • Panel czołowy 1U 12xSC/E2000 simplex / 12xLC duplex

    Panel czołowy 1U 12xSC simplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 12.90 zł
    brutto: 15.87 zł
     
  • Panel czołowy 1U 24xSC/E2000 simplex/24xLC duplex

    Panel czołowy 1U 24xSC simplex/24xLC duplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 12.90 zł
    brutto: 15.87 zł
     
  • Panel czołowy 1U splitter 1:2 x 16

    Panel czołowy 1U splitter 1:2 x 16 przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Panel czołowy 1U splitter 1:4 x 8

    Panel czołowy 1U splitter 1:4 x 8 przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Panel czołowy 1U splitter 1:8 x 5

    Panel czołowy 1U splitter 1:8 x 5 przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Panel czołowy 1U splitter 1:16 x 2

    Panel czołowy 1U splitter 1:16 x 2 przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Moduł przełącznicy splitter 1:2 x 2 SC Vertical

    Moduł przełącznicy Vertical na splitter 1:2 x 2 ze złączami SC służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Moduł przełącznicy splitter 1:4 SC Vertical

    Moduł przełącznicy Vertical na splitter 1:4 ze złączami SC służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Moduł przełącznicy splitter 1:8 SC Vertical

    Moduł przełącznicy Vertical na splitter 1:8 ze złączami SC służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Panel czołowy 1U splitter 1:32

    Panel czołowy 1U splitter 1:32 przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa naścienna dwukomorowa PSND-37/26/18 48HP z stelażem zapasu

    Rozdzielnica światłowodowa dwukomorowa z zapasem kabla PSND 37/26/18 przeznaczona jest do montażu naściennego w sieciach FTTH. Idealnie znajduje zastosowanie w budowie sieci FTTX w instalacjach budynkowych jako operatorska szafa sygnałowa.

    netto: 291.90 zł
    brutto: 359.04 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa naścienna dwukomorowa PSND-37/26/11 48HP

    Szafka światłowodowa dwukomorowa PSND 37/26/11 zabezpiecza i chroni pasywne elementy sieci światłowodowej. Idealnie znajduje zastosowanie w budowie sieci FTTX w instalacjach budynkowych jako operatorska szafa sygnałowa.

    netto: 262.71 zł
    brutto: 323.13 zł
     
  • Telekomunikacyjna szafka mieszkaniowa podtynkowa 360/260/100

    Szafka stanowi ochronę przed mechanicznym uszkodzeniem sprzętu telekomunikacyjnego.

    netto: 180.70 zł
    brutto: 222.26 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.42 zł
    brutto: 4.21 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.50 zł
    brutto: 4.31 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 Simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC simplex o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 9.25 zł
    brutto: 11.38 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.59 zł
    brutto: 4.42 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa teleskopowa FT 1U 19'' 24xSC simplex/ LC duplex

    Przełącznica światłowodowa Fibertechnic wysuwana na prowadnicach teleskopowych 1U z panelem czołowym na 24xSC/E2000 simplex / 24xLC duplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 129.19 zł
    brutto: 158.90 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa naścienna PSN 4xSC simplex

    Przełącznica światłowodowa naścienna z panelem 4xSC simplex przeznaczona do zakończenia kabla światłowodowego i spawania włókien z pigtailami.

    netto: 27.00 zł
    brutto: 33.21 zł
     
  • Panel czołowy 3U 72xSC simplex

    Panel czołowy 3U 72xSC simplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa 3U wysuwana (prowadnice) z panelem 72xSC Simplex

    Przełącznica światłowodowa 3U wysuwana (prowadnice) z panelem 3U na adaptery 72xSC simplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 221.85 zł
    brutto: 272.88 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa FT 1U wysuwana 19'' 24xSC simplex czarna

    Przełącznica światłowodowa Fibertechnic wysuwana 1U z panelem czołowym na 24xSC simplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 109.00 zł
    brutto: 134.07 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa FT 1U wysuwana 19'' 12xSC simplex czarna

    Przełącznica światłowodowa Fibertechnic wysuwana 1U z panelem czołowym na 12xSC simplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 109.00 zł
    brutto: 134.07 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 oval port + Patch panel 24xSC simplex

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 oval port z panelem na adaptery 24xSC Simplex

    netto: 63.22 zł
    brutto: 77.76 zł
     
  • Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 2,5mm NTT-AT (SC, FC, ST, E2000)

    Automat firmy Neoclean przeznaczony do czyszczenia ferull złącz i adapterów światłowodowych o średnicy 2.5mm (SC, FC, ST, E2000)

    netto: 155.81 zł
    brutto: 191.65 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 10m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 10m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 13.69 zł
    brutto: 16.84 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 15m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 15m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 17.06 zł
    brutto: 20.98 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 20m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 20m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 20.67 zł
    brutto: 25.42 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 25m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 25m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 24.21 zł
    brutto: 29.78 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 30m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 30m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 32.20 zł
    brutto: 39.61 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 40m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 40m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 43.90 zł
    brutto: 54.00 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 50m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 49.20 zł
    brutto: 60.52 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B16 2xPG

    Mufa nasłupowa MDU B16 posiada dwa porty kablowe z dławikami PG oraz 16 portów na kable abonenckie oraz panel na splitter oraz adaptery SC simplex.

    netto: 40.63 zł
    brutto: 49.98 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC G657B3 LSZH 10m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G.657B3 o długości 10m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/APC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 14.90 zł
    brutto: 18.33 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC G657B3 LSZH 15m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G.657B3 o długości 15m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/APC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 17.40 zł
    brutto: 21.40 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.24 zł
    brutto: 15.06 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.04 zł
    brutto: 14.81 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.29 zł
    brutto: 15.12 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.65 zł
    brutto: 15.56 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.02 zł
    brutto: 14.78 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.62 zł
    brutto: 15.52 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 5m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 5m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 9.75 zł
    brutto: 11.99 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 5m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 5m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 9.61 zł
    brutto: 11.82 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 10m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 10m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 13.62 zł
    brutto: 16.75 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 15m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 15m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 17.08 zł
    brutto: 21.01 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 20m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 20m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 20.52 zł
    brutto: 25.24 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 25m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 25m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 24.12 zł
    brutto: 29.67 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 30m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 30m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 32.20 zł
    brutto: 39.61 zł
     
  • Mufa naścienna zewnętrzna MDU E24 4xPG/oval port IP65 ABS

    Mufa naścienna zewnętrzna MDU E24 4xPG/oval port z panelem na adapery 24xSC Simplex, oraz splittery

    netto: 80.63 zł
    brutto: 99.17 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Telekomunikacyjna szafka mieszkaniowa podtynkowa 344/344/102

    Szafka stanowi ochronę przed mechanicznym uszkodzeniem sprzętu telekomunikacyjnego w budynkach mieszkalnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 6 listopada 2012 r. (Dz. U. Nr 0, poz. 1289) w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki.

    netto: 180.00 zł
    brutto: 221.40 zł
     
  • Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU E24 2xPG + Patch panel 24xSC simplex

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 oval port z panelem na adapery 18xSC Simplex

    netto: 55.08 zł
    brutto: 67.75 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 60m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 65.00 zł
    brutto: 79.95 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 70m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 72.50 zł
    brutto: 89.18 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 80m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 80.00 zł
    brutto: 98.40 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 100m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 95.00 zł
    brutto: 116.85 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 120m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 110.00 zł
    brutto: 135.30 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU E24 uncut port +2x Split Box 1x8

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 oval port z panelem na adapery 18xSC Simplex

    netto: 66.56 zł
    brutto: 81.87 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 15m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 15m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 17.42 zł
    brutto: 21.43 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 10m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 10m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 14.90 zł
    brutto: 18.33 zł
     
  • Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 5m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 11.57 zł
    brutto: 14.23 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU E48 oval port + Patch panel 48xSC simplex

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E48 2xPG/oval port z panelem na adaptery 48xSC Simplex

    netto: 106.20 zł
    brutto: 130.62 zł
     
  • Mufa nasłupowa GFP E24 2xOval port + Patch panel 24xSC simplex

    Mufa nasłupowa MDU E24 oval port z panelem na adapery 18xSC Simplex

    netto: 50.75 zł
    brutto: 62.42 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU G24 2xPG + Patch panel 24xSC simplex

    Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU G24 2xPG 18/36J + Patch panel 24xSC simplex

    netto: 116.40 zł
    brutto: 143.17 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 20m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 20m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 24.07 zł
    brutto: 29.61 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.