Zestaw do czyszczenia światłowodów, złącz i adapterów + torba

producent: inni producenci

ID: 9906

Cena netto: 340.16 zł

Cena brutto: 418.40 zł

Ilość: szt.
W kwestiach technicznych zapytaj eksperta
Ekspert d/s sieci światłowodowych

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Zestaw do czyszczenia światłowodów, złącz i adapterów zapakowane w praktycznej przenośnej torbie z paskiem.

Wyposażenie zestawu:
1x Torba - wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne, z zamknięciem na zamek błyskawiczny
1x Czyścik automatyczny do złączy i adapterów z ferullą 2,5mm czyli: SC, FC, ST, E2000. Wydajność do 800 kliknięć.
1x Czyścik automatyczny do złączy i adapterów z ferullą 1,25mm czyli: MU, LC. Wydajność do 800 kliknięć.
1x Czyścik automatyczny do złączy i adapterów typu MPO/MTP. Wydajność do 600 kliknięć.
1x Kaseta czyszcząca BOX umożliwia proste i szybkie w wykonaniu czyszczenie różnych typów konektorów światłowodowych (m.in. SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MT, MTRJ). Wydajność do 500 kliknięć.
5x Patyczki czyszczące do złącz, ferull 2,5mm typu: SC, FC, ST, E2000
5x Patyczki czyszczące do złącz, ferull 1,25mm typu: MU, LC
1x Dozownik / dyspenser do alkoholu izopropylowego 150ml z pompką

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy LC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM1, OM2, OM3 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.05 zł
    brutto: 2.52 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.09 zł
    brutto: 2.57 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.09 zł
    brutto: 2.57 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.76 zł
    brutto: 0.93 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.55 zł
    brutto: 1.91 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.79 zł
    brutto: 0.97 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.52 zł
    brutto: 1.87 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.69 zł
    brutto: 16.84 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC GOLD SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 36.89 zł
    brutto: 45.37 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.71 zł
    brutto: 9.48 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.657A1 simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 7.82 zł
    brutto: 9.62 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 5.14 zł
    brutto: 6.32 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentna

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex z zaślepką transparentną. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.77 zł
    brutto: 0.95 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC GOLD LC/UPC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili LC/UPC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 37.24 zł
    brutto: 45.81 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC GOLD LC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili LC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt. w blistrze

    netto: 39.23 zł
    brutto: 48.25 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter hybrydowy SM FC-LC (1.25mm) simplex

    Adapter FC/UPC męski - LC/UPC żeński simplex, pasuje jako redukcja ferulli z 2.5mm na 1.25mm do lokalizatorów lub mierników.

    netto: 38.00 zł
    brutto: 46.74 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierza

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex bez kołnierza dedykowany do puszek abonenckich FTTH. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.79 zł
    brutto: 0.97 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 SM simplex 30m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 30m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 23.74 zł
    brutto: 29.20 zł
     
  • Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT (LC, MU)

    Automat firmy Neoclean przeznaczony do czyszczenia ferull złącz i adapterów światłowodowych o średnicy 1.25mm (MU, LC)

    netto: 169.73 zł
    brutto: 208.77 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC GOLD SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 37.44 zł
    brutto: 46.05 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/APC G657A2 SM simplex 20m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G657A2 o długości 20m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 15.20 zł
    brutto: 18.70 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.89 zł
    brutto: 3.55 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 2mm Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.28 zł
    brutto: 15.10 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 2mm Simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.32 zł
    brutto: 15.15 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 2mm Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.41 zł
    brutto: 15.26 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 2mm Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.42 zł
    brutto: 15.28 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 2mm Simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.09 zł
    brutto: 14.87 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.66 zł
    brutto: 15.57 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 6.82 zł
    brutto: 8.39 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM FC/UPC-SC/UPC simplex

    Adapter hybrydowy FC/UPC-SC/UPC SM simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 5.15 zł
    brutto: 6.33 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM ST/UPC-SC/UPC simplex

    Adapter hybrydowy ST/UPC-SC/UPC simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 5.15 zł
    brutto: 6.33 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 8.88 zł
    brutto: 10.92 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex zaślepka transparentna

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.59 zł
    brutto: 1.96 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM/MM ST/UPC-SC/UPC duplex

    Adapter hybrydowy ST/UPC-SC/UPC duplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC duplex.

    netto: 6.14 zł
    brutto: 7.55 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.55 zł
    brutto: 1.91 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.