Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierza

producent: Fibertechnic®

ID: 4452

Cena netto: 0.79 zł

Cena brutto: 0.97 zł

Ilość: szt.
W kwestiach technicznych zapytaj eksperta
Ekspert d/s sieci światłowodowych

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Adapter światłowodowy SC/APC simplex bez kołnierza dedykowany do puszek abonenckich FTTH. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu.

Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 15m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 47.84 zł
    brutto: 58.84 zł
     
  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 20m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 50.47 zł
    brutto: 62.08 zł
     
  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 25m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 53.06 zł
    brutto: 65.26 zł
     
  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 30m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 55.69 zł
    brutto: 68.50 zł
     
  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 35m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 58.33 zł
    brutto: 71.75 zł
     
  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 40m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 60.96 zł
    brutto: 74.98 zł
     
  • Puszka abonencka FTTH CTB-A2 2xSC/APC simplex z kablem 50m wyposażona

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki. Adapter dedykowany do puszek abonenckich FTTH typu CTB, FTTX-A, B

    netto: 66.23 zł
    brutto: 81.46 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A v.2

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A v2 - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 (inny rodzaj uchwytów na spawy - w porównaniu do wersji standardowej).

    netto: 2.60 zł
    brutto: 3.19 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A biała

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.40 zł
    brutto: 2.95 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-C

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-C - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.68 zł
    brutto: 3.29 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 Simplex 5m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC simplex o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 8.25 zł
    brutto: 10.15 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FTTH CTB-A2

    Gniazdo abonenckie światłowodowe CTB-A2 na adaptery 2xSC oraz z tacką spawu na zawiasach.

    netto: 5.85 zł
    brutto: 7.20 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-B v.2

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-B v2 - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy (inny rodzaj uchwytów na spawy - w porównaniu do wersji standardowej).

    netto: 2.74 zł
    brutto: 3.38 zł
     
  • Słupek światłowodowy FTTH 24HP SC SX punkt dystrybucyjny SSF-1757/290/194

    Słupek światłowodowy aluminiowy SSF-1757/290/194 FTTH 24HP, przełącznica z polem komutacyjnym 24xSC simplex + 6xSC simplex

    netto: 1 410.00 zł
    brutto: 1 734.30 zł
     
  • Słupek światłowodowy FTTH 36HP punkt dystrybucyjny SSF-1757/290/194

    Słupek światłowodowy aluminiowy SSF-1757/290/194 FTTH 36HP, przełącznica z polem komutacyjnym 18xSC duplex + 6xSC simplex

    netto: 1 460.00 zł
    brutto: 1 795.80 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 10m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 10m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 13.69 zł
    brutto: 16.84 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 15m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 15m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 17.06 zł
    brutto: 20.98 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 20m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 20m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 20.67 zł
    brutto: 25.42 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 25m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 25m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 24.21 zł
    brutto: 29.78 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 30m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 30m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 35.20 zł
    brutto: 43.30 zł
     
  • Patchcord FC/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    netto: 19.00 zł
    brutto: 23.37 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 40m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 40m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 43.90 zł
    brutto: 54.00 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 50m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 49.20 zł
    brutto: 60.52 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC G657B3 LSZH 10m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G.657B3 o długości 10m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/APC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 14.90 zł
    brutto: 18.33 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/APC G657B3 LSZH 15m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/APC na włóknie G.657B3 o długości 15m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/APC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 18.02 zł
    brutto: 22.16 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 2mm Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.28 zł
    brutto: 15.10 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 2mm Simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.32 zł
    brutto: 15.15 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 2mm Simplex 1m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.41 zł
    brutto: 15.26 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/APC SM G.657A2 2mm Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.42 zł
    brutto: 15.28 zł
     
  • Patchcord STEEL FLEX SC/APC-SC/UPC SM G.657A2 2mm Simplex 0,5m

    Patchcord światłowodowy STEEL FLEX jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 12.09 zł
    brutto: 14.87 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 5m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 5m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 9.75 zł
    brutto: 11.99 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 5m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 5m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 9.61 zł
    brutto: 11.82 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 10m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 10m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 13.62 zł
    brutto: 16.75 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 15m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 15m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 17.08 zł
    brutto: 21.01 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 20m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 20m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 20.52 zł
    brutto: 25.24 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 25m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 25m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 24.12 zł
    brutto: 29.67 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 30m

    Patchcord SC/APC-SC/UPC przezroczysty 0,9mm G657B3 30m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 35.20 zł
    brutto: 43.30 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 60m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 65.00 zł
    brutto: 79.95 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 70m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 72.50 zł
    brutto: 89.18 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 80m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 80.00 zł
    brutto: 98.40 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 100m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 95.00 zł
    brutto: 116.85 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty GHOST 0,9mm G657B3 120m

    Patchcord SC/APC-SC/APC przezroczysty 0,9mm G657B3 50m, który jest wykonany z włóknem G.657B3 z niewidoczną powłoką nylonu (0,9 mm) które jest używane do mocowania na ścianach za pomocą kleju termotopliwego, lub plastikowych klipsów

    netto: 110.00 zł
    brutto: 135.30 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 15m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 15m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 20.10 zł
    brutto: 24.72 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 10m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 10m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 15.68 zł
    brutto: 19.29 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 5m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 5m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 11.57 zł
    brutto: 14.23 zł
     
  • Słupek światłowodowy FTTH 36HP punkt dystrybucyjny SSF-1757/290/194 z drzwiczkami

    Słupek światłowodowy aluminiowy SSF-1757/290/194 FTTH 36HP, z dodatkowym dostępem do łatwiejszego montażu i dostępu do kabli i mikrorurek. Przełącznica z polem komutacyjnym 18xSC duplex + 6xSC simplex

    netto: 1 570.00 zł
    brutto: 1 931.10 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 20m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 20m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 23.81 zł
    brutto: 29.29 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord SC/APC-SC/UPC G657B3 LSZH 100m jedna niezmontowana osłona wtyku

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G.657B3 o długości 100m, z jedną nie zamontowaną osłonką wtyku SC/UPC w celu łatwego przeciągania patchcorda przez otwory w ścianach i murach. Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do instalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 90.72 zł
    brutto: 111.59 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Patchcord FC/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3m

    Patchcord jednomodowy FC/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3m do połączeń tras optycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.89 zł
    brutto: 17.08 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Rozdzielnica naścienna słupek 12J  RSZ-79/18/6cm

    Hermetyczna Rozdzielnica Światłowodowa Zewnętrzna - przeznaczona do montażu na zewnątrz, dla sieci FTTx.

    netto: 406.38 zł
    brutto: 499.85 zł
     
  • Patchcord FC/APC-SC/APC SM G.652D duplex 5m

    Patchcord jednomodowy FC/APC-SC/APC SM G.652D duplex 5m do połączeń tras optycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.64 zł
    brutto: 16.78 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Zestaw do czyszczenia światłowodów, złącz i adapterów + torba

    Zestaw do czyszczenia światłowodów, złącz i adapterów zapakowane w praktycznej przenośnej torbie z paskiem.

    netto: 340.16 zł
    brutto: 418.40 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.