Rozdzielnica naścienna słupek 12J RSZ-79/18/6cm

producent: MANTAR

ID: 8041

Cena netto: 406.38 zł

Cena brutto: 499.85 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Hermetyczna Rozdzielnica Światłowodowa Zewnętrzna - przeznaczona do montażu na zewnątrz, dla sieci FTTx.

 Szafka zewnętrzna przeznaczona dla sieci FTTh, gdzie prosta budowa pozwala na dowolną aranżację włókien światłowodowych.

Najważniejsze cechy:

  • Korpus wykonany z blachy z powłoką Magnelis gr. 1mm,
  • Stopień szczelności IP65, odporność mechaniczna IK10,
  • W górnej części szafki wydzielone miejsce na zapas kabla źródłowego wraz z polem na źródło sygnału 2J oraz miejsce na tackę spawów,
  • Górna część drzwi wyposażona w dedykowane miejsce na splitter optyczny i metalowy uchwyt na zapas kabla,
  • W dolnej części drzwi pole komutacyjne o pojemności 12J (12 otworów pod adaptery SC SX) wraz z miejscem na tackę spawów 12J,
  • Wejście kabla zaślepione dławikiem wielootworowym,
  • Drzwi zamykane na 2 zamki bębenkowe (dedykowany kod klucza),
  • Drzwi posiadają wylaną uszczelkę poliuretanową,
  • Demontowalne panele pozwalają na wygodne spawanie w odległości od szafy,
  • Szafka przeznaczona do montażu na ścianie.

Wyposażenie dodatkowe:

  • Tacki spawów
  • Adaptery

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
793 mm
188 mm
65 mm

Download:

Karta katalogowa
Datasheet
Specyfikacja producenta
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Osłonka, osłonki spawu światłowodowego 45mm 100szt  Ø2.5mm

    Termokurczliwa osłona spawu światłowodowego. Długość 45mm, średnica po obkurczeniu fi 2.5mm. Opakowanie zawiera 100szt.

    netto: 12.30 zł
    brutto: 15.13 zł
     
  • Splitter PLC 1:8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na 8 włókien w stosunku 1:8 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/APC

    netto: 38.37 zł
    brutto: 47.20 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 11.26 zł
    brutto: 13.85 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC GOLD SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 36.89 zł
    brutto: 45.37 zł
     
  • Kabel światłowodowy DAC Z-XOTKtcdD 2J 9/125 ITU-T G.657A 1.0kN

    Kabel ZTT DAC 2J Z-XOTKtcdD do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce PP

    netto: 0.55 zł
    brutto: 0.68 zł
     
  • Mikrorurka FGG 7/3,5mm doziemna MDPE

    Mikrorurka 7/3,5mm o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 1.00 zł
    brutto: 1.23 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Mikrorurka 12/8mm doziemna MDPE

    Mikrorurka 12/8mm o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 1.31 zł
    brutto: 1.61 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Mikrorurka 14/10mm doziemna MDPE

    Mikrorurka 14/10mm o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 1.70 zł
    brutto: 2.09 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Splitter PLC 1:32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy ze złączami SC/APC do budowy sieci EPON / GPON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS BOX. Dzieli symetrycznie sygnał wejściowy na 32 kanałów w stosunku 1:32

    netto: 141.59 zł
    brutto: 174.16 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Splitter PLC 1:16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy ze złączami SC/APC do budowy sieci EPON / GPON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS BOX. Dzieli symetrycznie sygnał wejściowy na 16 kanałów w stosunku 1:16

    netto: 67.72 zł
    brutto: 83.30 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Mikrorurka FGG 14/10mm doziemna HDPE 2000m -pomarańczowa W4337

    Mikrorurka 14/10mm pomarańczowa na bębnie 2000m, o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 3 208.00 zł
    brutto: 3 945.84 zł
     
  • Mikrorurka FGG 14/10mm doziemna HDPE 2000m -czerwona W4339

    Mikrorurka 14/10mm czerwona na bębnie 2000m, o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 3 208.00 zł
    brutto: 3 945.84 zł
     
  • Mikrorurka FGG 14/10mm doziemna HDPE 1000m -niebieska W4435

    Mikrorurka 14/10mm niebieska na bębnie 1000m, o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 1 540.00 zł
    brutto: 1 894.20 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierza

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex bez kołnierza dedykowany do puszek abonenckich FTTH. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.81 zł
    brutto: 1.00 zł
     
  • MikroKabel światłowodowy Fibrain MK-AX2 2J 9/125 ITU-T G.652D

    MikroKabel światłowodowy jednomodowy MK-AX2 2J 9/125 ITU-T G.652D do wdmuchiwania w mikrokanalizacji.

    netto: 1.01 zł
    brutto: 1.24 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Mikrorurka FG-P 12/8mm z pilotem HDPE czarna 200m W4482

    Mikrorurka FGG-P 12/8mm z pilotem do przeciągania kabli, włókien światłowodowych. Rurka o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 268.80 zł
    brutto: 330.62 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC GOLD SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 37.44 zł
    brutto: 46.05 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.