Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplex

producent: Fibertechnic®

ID: 1194

GTU: GTU_06

Cena netto: 2.79 zł

Cena brutto: 3.43 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

Adapter światłowodowy LC/UPC duplex jednomodowy jako element sieci światłowodowej łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 1.25mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu. Korpus adaptera jest z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego a tuleja prowadząca ferrule łączonych złącz wykonana jest z ceramiki.

Adaptery znajdują zastosowanie w budowie sieci światłowodowych, głównie w przełącznicach światłowodowych, skrzynkach i gniazdach abonenckich gdzie służą do łączenia pigtaili przyspawanych do kabla światłowodowego z patchcordami.

Adapter wyposażony jest w uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2.2, które zapewniają wygodny montaż jak i demontaż.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj adaptera
Typ złącz
Średnica ferrul
Tłumienność IL typ
Tłumienność IL max
Temperatura pracy
Ilość cykli pracy
duplex
LC/UPC-LC/UPC
1,25mm

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A v.2

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A v2 - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 (inny rodzaj uchwytów na spawy - w porównaniu do wersji standardowej).

    netto: 2.58 zł
    brutto: 3.17 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.45 zł
    brutto: 3.01 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-C

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-C - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.85 zł
    brutto: 3.51 zł
     
  • Puszka abonencka FOB-A02

    Abonenckie gniazdko światłowodowe Tracom FOB-A02 na adaptery 2xSC simplex pozwala na pozostawienie większej ilości zapasu włókien

    netto: 5.29 zł
    brutto: 6.51 zł
     
  • Panel czołowy 1U 12xSC/E2000 simplex / 12xLC duplex

    Panel czołowy 1U 12xSC simplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 12.90 zł
    brutto: 15.87 zł
     
  • Panel czołowy 1U 24xSC/E2000 simplex/24xLC duplex

    Panel czołowy 1U 24xSC simplex/24xLC duplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 12.90 zł
    brutto: 15.87 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa naścienna PSN 4xSC simplex

    Przełącznica światłowodowa naścienna z panelem 4xSC simplex przeznaczona do zakończenia kabla światłowodowego i spawania włókien z pigtailami.

    netto: 27.00 zł
    brutto: 33.21 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC LC/UPC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili LC/UPC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 42.18 zł
    brutto: 51.88 zł
     
  • Panel czołowy 3U 72xSC simplex

    Panel czołowy 3U 72xSC simplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 19.90 zł
    brutto: 24.48 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa FT 1U wysuwana 19'' 24xSC simplex czarna

    Przełącznica światłowodowa Fibertechnic wysuwana 1U z panelem czołowym na 24xSC simplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 109.00 zł
    brutto: 134.07 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa FT 1U wysuwana 19'' 12xSC simplex czarna

    Przełącznica światłowodowa Fibertechnic wysuwana 1U z panelem czołowym na 12xSC simplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 109.00 zł
    brutto: 134.07 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 150m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 329.00 zł
    brutto: 404.67 zł
     
  • Narzędzie (szczęki) do złącz LC

    Narzędzie (szczęki) do wyjmowania złącz LC z gniazd centrujących oraz modułów SFP. Dzięki temu narzędziu bardzo łatwo i bez ryzyka wepniemy lub wypniemy złącze LC, szczególnie pomocne przy dużej ilości patchcordów wpiętych w przełącznicę.

    netto: 50.72 zł
    brutto: 62.38 zł
     
  • Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT (LC, MU)

    Automat firmy Neoclean przeznaczony do czyszczenia ferull złącz i adapterów światłowodowych o średnicy 1.25mm (MU, LC)

    netto: 172.25 zł
    brutto: 211.87 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 200m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 389.34 zł
    brutto: 478.89 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 12xSC simplex

    Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 12xSC simplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

    netto: 73.67 zł
    brutto: 90.61 zł
     
  • Mufa FTTX MDU GFP-16N 18xSC simplex 4 IN 16 OUT

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa FTTX GFP-16N 18xSC simplex 4 na kable magistralne oraz abonenckie oraz 18 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 98.62 zł
    brutto: 121.31 zł
     
  • Mufa FTTX MDU GFP-24N 24xSC simplex 4 IN 16 OUT czarna

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa GFP-24N-BL-P, 4-wejścia/16-wyjść, na 4 kable magistralne oraz 16 abonenckie oraz panel 24 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 99.85 zł
    brutto: 122.82 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mufa FTTX MDU GFP-24C-2 144J 24xSC simplex 4 IN 24 OUT czarna

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa GFP-24C-2, 4-wejścia/24-wyjść, na 4 kable magistralne oraz 24 abonenckie oraz panel 24 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 216.94 zł
    brutto: 266.84 zł
     
  • Mufa FTTX MDU GFP-24N 24xSC simplex 4 IN 24 OUT

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa FTTX GFP-24N 24xSC simplex 4 na kable magistralne oraz 24 abonenckie oraz 24 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 115.00 zł
    brutto: 141.45 zł
     
  • Mufa FTTX MDU GFP-24C 96J 24xSC simplex 2 IN 24 OUT czarna

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa GFP-24C, 2-wejścia/24-wyjść, na 2 kable magistralne oraz 24 abonenckie oraz panel 24 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 165.60 zł
    brutto: 203.69 zł
     
  • Mufa FTTX MDU GFP-16C 96J 24xSC simplex 4 IN 16 OUT czarna

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa GFP-16C, 4-wejścia/16-wyjść, na 4 kable magistralne oraz 16 abonenckie oraz panel 24 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 183.49 zł
    brutto: 225.70 zł
     
  • Mufa światłowodowa przelotowa GFP-12F-T 12J

    Mufo-przełącznica GFP-12F-T 12J

    netto: 48.79 zł
    brutto: 60.01 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.