Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 19'' 12xSC simplex / 12xLC duplex

producent: OPTISteel

ID: 5231

Cena netto: 80.67 zł

Cena brutto: 99.22 zł

Ilość: szt.
W kwestiach technicznych zapytaj eksperta
Ekspert d/s sieci światłowodowych

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 12xSC simplex 12xLC duplex, przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

Przełącznica otwierana od góry, wyposażona w 12 otwory pod adaptery SC simplex lub LC duplex. Przełącznica jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili i tacek spawów. Do przełącznicy można wprowadzić kable światłowodowe poprzez 4 otwory tylne lub 2 otwory boczne, mocując dołączonym w zestawie dławikiem PG. Wewnątrz przełącznicy są wykonane liczne przetłoczenia do których trytytkami spinamy tuby kablowe oraz pigtaile w celu łatwiejszej organizacji w bezpiecznym promieniu gięcia. 

Całość jest wykonana z blachy stalowej 1mm i malowana proszkowo. 

Wewnątrz przełącznicy znajduje się śruba z nakrętką radełkowaną do mocowania jednej lub dwóch tacek na spawy.

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Waga
Materiał
Kolor
Panel czołowy
Szuflada wysuwana
Tacki w zestawie
Wyposażenie

Gwarancja
483mm x 210mm x 45mm
1.92kg
blacha stalowa 1mm
anoda
12xSC simplex
nie
nie
opaski zaciskowe (trytytki)
2 x dławik
24 miesięcy

Download:

CE Deklaracja Zgodności
Karta katalogowa

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 12xSC/APC simplex - wyposażona

    Przełącznica otwierana od góry, wyposażona w 12 otwory pod adaptery SC simplex lub LC duplex. Przełącznica jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili i tacek spawów. Do przełącznicy można wprowadzić kable światłowodowe poprzez 4 otwory tylne lub 2 otwory boczne, mocując dołączonym w zestawie dławikiem PG. Wewnątrz przełącznicy są wykonane liczne przetłoczenia do których trytytkami spinamy tuby kablowe oraz pigtaile w celu łatwiejszej organizacji w bezpiecznym promieniu gięcia.  Całość jest wykonana z blachy stalowej 1mm i malowana proszkowo.  Wewnątrz przełącznicy znajduje się śruba z nakrętką radełkowaną do mocowania jednej lub dwóch tacek na spawy.

    netto: 155.00 zł
    brutto: 190.65 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Akcesoria do produktu:
  • Opaska zaciskowa TZ20/3Ns -100szt biała

    Opaski wykonane są w 100% z nylonu najwyższej jakości, tj. POLIAMID 6.6 UL 94 V2. Długość opaski 20cm Cena dotyczy opakowania 100 sztuk.

    netto: 10.88 zł
    brutto: 13.38 zł
     
  • Opaska zaciskowa TZ20/5Cs -100szt czarna

    Opaski wykonane są w 100% z nylonu najwyższej jakości, t.j. POLIAMID 6.6 UL 94 V2. Cena dotyczy opakowania 100 sztuk.

    netto: 13.89 zł
    brutto: 17.08 zł
     
  • Opaska zaciskowa TZ10/2.5Ns -100szt

    Opaski wykonane są w 100% z nylonu najwyższej jakości, tj. POLIAMID 6.6 UL 94 V2. Długość opaski 10cm Cena dotyczy opakowania 100 sztuk.

    netto: 4.14 zł
    brutto: 5.09 zł
     
  • Dławnica PG16

    Dławnice przeznaczone są do wprowadzania okrągłych przewodów 9-14mm do wnętrza urządzeń elektrycznych.

    netto: 2.90 zł
    brutto: 3.57 zł
     
Powiązane z tym produktem:
  • Tacka światłowodowa P012 na 12 spawów

    Tacka światłowodowa XT-P012(12J) jest przeznaczona do organizacji włókien światłowodowych

    netto: 4.80 zł
    brutto: 5.90 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM1, OM2, OM3 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.05 zł
    brutto: 2.52 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC MM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.84 zł
    brutto: 1.03 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.09 zł
    brutto: 2.57 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.09 zł
    brutto: 2.57 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.76 zł
    brutto: 0.93 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.79 zł
    brutto: 0.97 zł
     
  • Tacka światłowodowa na 12-24J spawy

    Tacka spawów do ochrony włókien na 12-24 termokurczliwe osłonki spawów

    netto: 4.99 zł
    brutto: 6.14 zł
     
  • Zaślepka SC simplex do przełącznic

    Zaślepka do wypełnienia nieobsadzonych adapterami gniazd w rozmiarze SC simplex np. w przełącznicach, szafkach światłowodowych itp.

    netto: 0.39 zł
    brutto: 0.48 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT06 na 12-24J

    Tacka światłodowowa SPT06 na 12-24J z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 17.10 zł
    brutto: 21.03 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Tacka światłowodowa 12-24J z pokrywą (czerwone koszyki)

    Tacka spawów 12-24J z elastycznymi czerwonymi koszykami na osłonki spawów oraz z pokrywą na zawiasach

    netto: 5.65 zł
    brutto: 6.95 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.89 zł
    brutto: 3.55 zł
     
  • Tacka światłowodowa 24J spawów EX8022, P3024

    Tacka spawów 12-24J z elastycznymi czerwonymi koszykami na osłonki spawów oraz z pokrywą na zawiasach

    netto: 5.85 zł
    brutto: 7.20 zł
     
  • Organizer światłowodowy 6-polowy samoprzylepny SPOOL6

    Organizator 6 elementowy - samoprzylepny do włókien optycznych z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 4.62 zł
    brutto: 5.68 zł
     
  • Zaślepka otworu 23mm do przełącznicy

    Zaślepka otworu 23mm do przełącznicy

    netto: 1.22 zł
    brutto: 1.50 zł
     
  • 12 x Pigtail SC/UPC MM 50/125 OM3 2M 12 kolorów

    Zestaw 12 pigtaili SC/UPC, włókna wielomodowe, standard OM3 50/125. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 38.34 zł
    brutto: 47.16 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.