Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 1m

producent: Fibertechnic®

ID: 2962

Cena netto: 3.06 zł

Cena brutto: 3.76 zł

Ilość: szt.
W kwestiach technicznych zapytaj eksperta
Ekspert d/s sieci światłowodowych

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

Pigtail światłowodowy SC/APC G.657A1 1m o polerowaniu kątowym 8° jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm typu easy strip. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem G.657A1 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Płaszcz pigtaila jest typu easy strip co umożliwia ściągnięcia płaszcza za pomocą jednej akcji od 100 - 150cm!

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Typ włókna
Długość
Minimalny promień zgięcia
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Temperatura pracy
Średnica płaszcza zewnętrznego
jednomodowy
SC/APC
G.657A1
1m
15mm
<0.2dB
>65dB
-40 - +85 °C
0.9mm
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.79 zł
    brutto: 0.97 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.55 zł
    brutto: 1.91 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 11.26 zł
    brutto: 13.85 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Kabel światłowodowy FTTH Mini Aramid W-NOTKSd 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel Mini W-NOTKSd 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m w powłoce LSZH jest przeznaczony do instalacji wewnętrznych w systemach FTTx.

    netto: 361.25 zł
    brutto: 444.34 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Stripper bufora włókien światłowodowych CFS-2

    Stripper CLASS CFS-2 to wysokiej jakości, profesjonalne narzędzie służące do usuwania płaszcza 2-3mm oraz akryl z włókien 250>125nm

    netto: 51.74 zł
    brutto: 63.64 zł
     
  • Kabel światłowodowy FTTH Mini Aramid W-NOTKSd 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    Kabel światłowodowy abonencki OPTIX Mini W-NOTKSd 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m jest przeznaczony do instalacji wewnętrznych w systemach FTTx.

    netto: 418.50 zł
    brutto: 514.76 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex zaślepka transparentna

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex z zaślepką transparentną. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.80 zł
    brutto: 0.98 zł
     
  • Stripper włókien światłowodowych CFS-3

    Stripper CFS-3 to wysokiej jakości, profesjonalny stripper trójotworowy służący do usuwania płaszcza 2-3mm, płaszcza pigtaila 0,9mm oraz akryl z włókien 250>125nm

    netto: 34.80 zł
    brutto: 42.80 zł
     
  • Splitter PLC 1:4 SM 0.9mm 1m (STEEL BOX) blister FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:4 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box bez złącz

    netto: 14.80 zł
    brutto: 18.20 zł
     
  • Adapter światłowodowy z klapką SC/APC SM Simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) z klapką zabezpieczającą, służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.05 zł
    brutto: 2.52 zł
     
  • Kaseta czyszcząca OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

    Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych SC, MU, SC2, LC, FC, ST.

    netto: 251.23 zł
    brutto: 309.01 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Puszka abonencka CSB15 4xSC biała

    Puszka abonencka CSB15 4xSC biała posiadająca 4 port na adaptery SC Simplex lub 4xLC duplex oraz tackę do spawania włókien światłowodowych z pigtailami

    netto: 9.23 zł
    brutto: 11.36 zł
     
  • Mufa naścienna MDU B12 oval port 12xSC simplex

    Mufa naścienna MDU B12 posiada port kablowy magistralny: oval port oraz 12 portów na kable abonenckie DROP i panel adapterowy na 12xSC simplex

    netto: 37.58 zł
    brutto: 46.22 zł
     
  • Kabel MDIC Solarix ZW-NOTKSdp 2J G657A1 płaski 2x3.1mm LS0H biały -1000m

    Solarix kabel abonencki ZW-NOTKSdp 2J G.657A1 stosowany do instalacji budynkowych według nowego rozporządzenia telekomunikacyjnego

    netto: 418.61 zł
    brutto: 514.89 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Kabel abonencki 2J G.657A2 DROP LSZH 3mm biały - 1000m

    Kabel abonencki 2J DROP LSZH 3mm biały Fibertechnic na szpulach po 1000m

    netto: 434.51 zł
    brutto: 534.45 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM FC/APC-SC/APC simplex

    Adapter hybrydowy FC/APC-SC/APC SM simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 10.08 zł
    brutto: 12.40 zł
     
  • Mini przełącznica Signal PS-m 2xSCDuplex DIN

    Przełącznica światłowodowa PS-m DIN przeznaczona jest głównie do krosowania kabli światłowodowych w miejscach ograniczonych wymiarami otoczenia.

    netto: 40.00 zł
    brutto: 49.20 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa ODF na szynę DIN 8xSC simplex /LC duplex

    Przełącznica światłowodowa naścienna z panelem 8xSC simplex przeznaczona do zakończenia kabla światłowodowego i spawania włókien z pigtailami do montażu na szynie w standardzie DIN (TH35, TS35, DIN-3).

    netto: 64.00 zł
    brutto: 78.72 zł
     
  • Kabel MDIC Solarix ZW-NOTKSdp 2J G657A1 płaski 2x3.1mm LS0H czarny -1000m

    Solarix kabel abonencki ZW-NOTKSdp 2J G.657A1 stosowany do instalacji budynkowych według nowego rozporządzenia telekomunikacyjnego

    netto: 363.52 zł
    brutto: 447.13 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.