Kabel światłowodowy FTTH Mini Aramid W-NOTKSd 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

producent: Optix

ID: 3664

GTU: GTU_06

Cena netto: 365.68 zł

Cena brutto: 449.78 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Kabel światłowodowy abonencki OPTIX Mini W-NOTKSd 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m jest przeznaczony do instalacji wewnętrznych w systemach FTTx.

OPTIX kabel W-NOTKSd to wewnętrzne okrągłe kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi, lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, całkowicie
dielektryczny, ośrodek suchy, płaszcz LSZH, powłoka odporna na UV, siła naciągu: instalacyjna: 120N, zakres temperaturowy od -20 do +60 [°C] - odpowiednik: W-NOTKSd

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Używane włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia.

Specyfikacja produktu:

rodzaj włókna
opakowanie
waga
grubość powłoki
max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
G657A2
bęben 1000m
8kg
LSZH (0.45)
120N
Powiązane z tym produktem:
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.54 zł
    brutto: 4.35 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.49 zł
    brutto: 4.29 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A v.2

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A v2 - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 (inny rodzaj uchwytów na spawy - w porównaniu do wersji standardowej).

    netto: 2.58 zł
    brutto: 3.17 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-A

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.45 zł
    brutto: 3.01 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FOB-FTTX-C

    Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-C - mini przełącznica która, posiada miejsce na 2 adaptery w rozmiarze SC SIMPLEX (lub w rozmiarze LC DUPLEX), miejsce na 2 spawy.

    netto: 2.85 zł
    brutto: 3.51 zł
     
  • Puszka abonencka FOB-A02

    Abonenckie gniazdko światłowodowe Tracom FOB-A02 na adaptery 2xSC simplex pozwala na pozostawienie większej ilości zapasu włókien

    netto: 5.29 zł
    brutto: 6.51 zł
     
  • Nożyce, nożyczki do kevlaru/aramidu 140mm

    Specjalistyczne nożyczki RUBICON przeznaczone do obcinania włókien wzmacniających w kablach światłowodowych takich jak włókna aramidowe , wyposażone w specjalne ząbkowane ostrze zapewniające dużą żywotność, doskonałą ostrość oraz precyzyjne cięcie.

    netto: 27.22 zł
    brutto: 33.48 zł
     
  • Puszka abonencka FOB-AM

    Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-AM umożliwia organizację do 6 włókien optycznych.

    netto: 26.77 zł
    brutto: 32.93 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.42 zł
    brutto: 4.21 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.50 zł
    brutto: 4.31 zł
     
  • Fast connector SC/APC SM 3,0mm

    Szybkozłącze SC/APC do zakańczania światłowodów jednomodowych na kablach abonenckich grubości ~3,0mm.

    netto: 7.17 zł
    brutto: 8.82 zł
     
  • Puszka abonencka gniazdo FTTH CTB-A2

    Gniazdo abonenckie światłowodowe CTB-A2 na adaptery 2xSC oraz z tacką spawu na zawiasach.

    netto: 6.58 zł
    brutto: 8.09 zł
     
  • Mikrorurka FG-P 7/5,5mm LS0H z pilotem 400m W4543

    Mikrorurka wewnętrzna LSOH 7/5,5mm z pilotem w kręgu 400m, do mikrokabli lub do przeciągania włókien światłowodowych z kabla łatwego dostępu. Mikrorurka służący do zabezpieczenia włókien światłowodowych prowadzonych między punktami przełączeniowymi oraz do mieszkania końcowego abonenta.

    netto: 285.40 zł
    brutto: 351.04 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.