Szafka światłowodowa naścienna 6xSCduplex SSN-290/290/75

producent: Fibertechnic®

ID: 3611

Produkt archiwalny

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Szafka światłowodowa naścienna SSN-290/290/75 z polem komutacyjnym na adaptery 6xSC Duplex lub 6xLC Quad

Szafka przeznaczona do montażu naściennego, niezbędna przy budowie sieci FTTx. Posiada miejsce pod montaż tacki światłowodowej 12-24 spawy z zapasem. 

Dodatkowo wyposażona osłonę tacki spawów z polem komutacyjnym pod montaż 6 adapterów SC Duplex. Szafka posiada 3 otwory zaślepione gumowymi zaślepkami PG21 (2 w dolnej oraz 1 w górnej ściance) o średnicy fi. 28mm umożliwiające prowadzenie kabla liniowego. 

Przetłoczenia znajdujące się na tylnej ściance umożliwiając montaż opasek zaciskowych przydatnych przy porządkowaniu włókien światłowodu.

Drzwi zamykane na zamek bębenkowy.

Wykonana z blachy stalowej malowanej proszkowo w kolorze szarym, przeznaczona do użytku wewnętrznego. 

Akcesoria światłowodowe widoczne na zdjęciach nie są częścią zestawu.

Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
Waga
Zamek bębenkowy
Zaślepka gumowa PG21
Materiał
Otwory
EAN-Code
290mm
290mm
75mm
2,62kg
1szt
3szt
stal malowana proszkowo w kolorze szarym RAL 7035
3szt fi. 28mm (2 na górnej oraz 1 na dolnej ściance szafki)
5902537380479
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.84 zł
    brutto: 2.26 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Pigtail SC/UPC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/UPC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.53 zł
    brutto: 4.34 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.62 zł
    brutto: 4.45 zł
     
  • Pigtail SC MM 50/125 OM2 2m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM2 50/125 ze złączem SC o długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 3.79 zł
    brutto: 4.66 zł
     
  • Szafka światłowodowa naścienna PSN 3 6xSC duplex

    Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy o grubości 1 mm, kolor jasnoszary. W szafce znajduje się panel na adaptery światłowodowe 6xSC duplex oraz pozwala zamontować tackę spawów 12J

    netto: 52.16 zł
    brutto: 64.16 zł
     
  • Szafka światłowodowa naścienna PSN 4 6xSC duplex

    Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy o grubości 1 mm, kolor jasnoszary. W szafce znajduje się panel na adaptery światłowodowe 6xSC duplex oraz pozwala zamontować tackę spawów 12J

    netto: 76.34 zł
    brutto: 93.90 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.55 zł
    brutto: 4.37 zł
     
  • Pigtail SC/UPC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/UPC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.48 zł
    brutto: 4.28 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 11.25 zł
    brutto: 13.84 zł
     
  • Pigtail SC MM 50/125 OM3 1m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM3 50/125 ze złączem SC o długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 4.50 zł
    brutto: 5.54 zł
     
  • Kabel światłowodowy łatwego dostępu easy access 12J G.657A2

    Kabel sprzedawany w odcinkach po 500m. Do ceny kabla doliczany jest zawsze koszt wysyłki.

    netto: 2.57 zł
    brutto: 3.17 zł
     
  • Kabel światłowodowy łatwego dostępu ZTT easy access 16J G.657A2

    Kabel sprzedawany w odcinkach po 500m. Do ceny kabla doliczany jest zawsze koszt wysyłki.

    netto: 2.63 zł
    brutto: 3.23 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy łatwego dostępu TELCOLINE easy access 24J G.657A2

    Kabel sprzedawany w odcinkach po 500m. Do ceny kabla doliczany jest zawsze koszt wysyłki.

    netto: 3.67 zł
    brutto: 4.51 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (SPAN 35m)

    OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12J G.652D uniwersalny kabel jednomodowy z prętami FRP w powłoce HDPE.

    netto: 1.36 zł
    brutto: 1.67 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy FRP Z-XOTKtcdD 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (SPAN 35m)

    OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 24J G.652D uniwersalny kabel jednomodowy z prętami FRP w powłoce HDPE.

    netto: 2.20 zł
    brutto: 2.71 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy FRP Z-XOTKtcdD 4J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (SPAN 35m)

    OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 4J G.652D uniwersalny kabel jednomodowy z prętami FRP w powłoce HDPE.

    netto: 0.99 zł
    brutto: 1.22 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy FRP Z-XOTKtcdD 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (SPAN 35m)

    OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 8J G.652D uniwersalny kabel jednomodowy z prętami FRP w powłoce HDPE.

    netto: 1.08 zł
    brutto: 1.33 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 5.14 zł
    brutto: 6.32 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.49 zł
    brutto: 4.29 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.60 zł
    brutto: 4.43 zł
     
  • Pigtail SC MM 50/125 OM4 1m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM4 50/125 ze złączem SC o długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 3.60 zł
    brutto: 4.42 zł
     
  • Pigtail SC MM 50/125 OM3 2m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM3 50/125 ze złączem SC o długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 4.72 zł
    brutto: 5.81 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.68 zł
    brutto: 4.53 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.