Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m

producent: Fibertechnic®

ID: 3847

Cena netto: 74.00 zł

Cena brutto: 91.02 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord SC/APC SC/APC DROP 100m.

Kabel światłowodowy o długości 100m, ze złączami SC/APC SC/APC w wersji SIMPLEX (jednowłóknowy). Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz, idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy słupem a klientem. 

Cechy:

- wzmacniany włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych)

- lekka konstrukcja

- średnica 3mm

- duża giętkość

- płaszcz PU

- powłoka odporna na UV

- całkowicie dielektryczny

- włókna G.657A2

- promień gięcia  7,5mm

- odporność na zgniatanie 100 [N/10cm]

UWAGA!!! DŁUGOŚCI POWYŻEJ 100m DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE. 

Powiązane z tym produktem:
  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-5 z dystansem 200mm

    Stelaż zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-6 z dystansem 20cm

    Stelaż czteroramienny zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zamontowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych. Stelaż posiada kołki dystansujące do panelu na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB, tak aby łatwo wykładać kable na ramionach bez kolizji z kablami wejściowymi do mufy.

    netto: 75.00 zł
    brutto: 92.25 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Stelaż zapasu kabla światłowodowego DROP pod mufę B08 ze śrubą mocującą

    Stelaż Zapasu kabla z płytą montażową na mufę przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych z wykorzystaniem śruby mocującej.

    netto: 37.50 zł
    brutto: 46.13 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.