Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-6 z dystansem 20cm

producent: Fibertechnic®

ID: 5335

Cena netto: 75.00 zł

Cena brutto: 92.25 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Stelaż czteroramienny zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zamontowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

Gwarantuje prawidłowy promień gięcia kabla oraz umożliwia bezpieczne gromadzenie zapasu kabla liniowego i klienckiego.

Stelaż aluminiowy zapasu kabla 640mm z dystansem 20cm zaprojektowany do zastosowania przy kablach napowietrznych różnych średnich 2-16mm typu Aero, ADSS, oraz inne. Cztery ramiona stelaża z z otworem 20mm na kable pozwalają łatwo i wygodnie zainstalować kabel. Dodatkowo wykonane specjalne otwory umożliwiają zabezpieczyć (za pomocą opaski) wysunięcię się kabla z ucha ramienia. 

Czteroramienna konstrukcja wykonana z aluminium w 100% odpornego na korozję malowana proszkowo.  Stelaż przygotowany jest pod montaż muf nasłupowych typu MDU, FDB na panelu za pomocą dodanych wkrętów. Panel - adapter pod mufy jest odsunięty od stelaża o 40mm za pomoca dystansów, dizęki czemu kable do muf nie wchdzą w kolizję z kablami zapasu na stelażu. 

Odpowiednio zaprojektowany dystans 20cm do stelaża  za pomocą taśmy stalowej nierdzewnej montowany do słupa zgodnie z wymaganiami operatora energetycznego, m.in Tauron

Mufa montowana jest bezpośrednio do panela stelaża za pomocą dodawanych w zestawie wkrętów montażowych. Panel ma wykonane otwory pod wszystkie typu muf nasłupowych na rynku. m.in B08, B16, B17, C16, E24

Zastrzeżony wzór przemysłowy    004037430-0001 

Specyfikacja produktu:

Średnica koła zapasu
Szerokość ramienia
Grubość ramienia
Adapter na mufy
Dystans adaptera
Dystans stelaża
Waga
Materiał
Kolor
EAN-Code
640mm
30mm
4mm
Tak
40mm
Tak, 200mm
1.1kg
aluminium, malowany proszkowo
jasno szary
5902537380387
Powiązane z tym produktem:
  • Kabel Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 12J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 12J z włóknem Corning SMF-28 Ultra fiber jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 1.27 zł
    brutto: 1.56 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 24J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 24J z włóknem Corning SMF-28 Ultra fiber jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 2.13 zł
    brutto: 2.62 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 4J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 4J ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.75 zł
    brutto: 0.92 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 8J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 8J ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.99 zł
    brutto: 1.22 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    Kabel Optix napowietrzny DROP S-QOTKSdD 1J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 538.31 zł
    brutto: 662.12 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 2J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

    netto: 646.57 zł
    brutto: 795.28 zł
     
  • Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU C16 uncut port

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa Tracom FTTX MDU C16 uncut port z 18 portami na kable magistralne oraz abonenckie oraz 18 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 58.15 zł
    brutto: 71.52 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

    netto: 36.74 zł
    brutto: 45.19 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B16 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B16 posiada dwa porty kablowe oval port oraz 16 portów na kable abonenckie DROP

    netto: 47.60 zł
    brutto: 58.55 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 2xPG/oval port

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 2xPG/oval port z panelem na adapery 24xSC Simplex

    netto: 67.54 zł
    brutto: 83.07 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 100m.

    netto: 73.00 zł
    brutto: 89.79 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 30m

    netto: 33.80 zł
    brutto: 41.57 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 60m.

    netto: 53.90 zł
    brutto: 66.30 zł
     
  • Promocja Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216G - 2 IN,16 OUT ELIZA

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 2 wejścia na kabel oraz 16 wyjść.Kolor czarny.

    netto: 45.00 zł
    brutto: 55.35 zł
    netto:57.28 zł
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216G - 2 IN,16 OUT EMMA

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci napowietrznej FTTH wyposażona w 2 wejścia (owal port) na kabel oraz 16 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 45.87 zł
    brutto: 56.42 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT CAROL

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 3 wejścia na kabel oraz 16 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 35.13 zł
    brutto: 43.20 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.