Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

producent: Optix

ID: 4268

Cena netto: 38.28 zł

Cena brutto: 47.08 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

Mufa FTTX MDU B08 - jest mufą typu box wyposażoną w 10 portów wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających w instalacjach świałtowodowcyh napowietrznych oraz naściennych. Materiał  Polycarbonate (PC) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niska (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę, oraz substancje chemiczne co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Zaprojektowana jest tak by jej instalacja przebiegała w sposób nieskomplikowany i sprawny a jednocześnie oferuje sprawdzony system zarządzania włóknami światłowodowymi. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.


W zestawie:

• zintegrowaną tackę światłowodową 16J
• zintegrowane wsporniki na 8 adaptery światłowodowe
• tuby ochronne do dystrybucji włókien
• plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użycia (trytytki)
• klucz
• śruby


Specyfikacja produktu:

Typ obudowy:
Wysokość:
Waga:
Max. pojemność spawów:
Porty okrągłe:
Port owalny:

Box
210 mm
0.9 kg
-40 °C to +65 °C
16 szt.
8 szt. (6mm)
1 szt. (52x20mm)
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter AD1 do mocowania mufy w ALU 500 M, 500, 600

    Rozstaw śrub mocujących mufę: Pion: 70,5 mm Poziom: 79 mm

    netto: 9.00 zł
    brutto: 11.07 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla trójramienny SZ-2 ALU z panelem

    Stelaż zapasu SZ-2 kabla z panelem pod mufę nasłupową przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych.

    netto: 49.00 zł
    brutto: 60.27 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZ-3 trójramienny

    Stelaż zapasu kabla malowany proszkowo przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy Steel Z-XOTKtc 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN (SPAN 60m)

    OPTIX kabel Z-XOTKtcd 8J G.652D jednotubowy z prętami stalowymi w powłoce HDPE, kabel samonośny

    netto: 1.22 zł
    brutto: 1.50 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla światłowodowego DROP z dystansem pod mufę B08

    Stelaż Zapasu kabla z płytą montażową na mufę B08 przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych z wykorzystaniem dystansu.

    netto: 40.30 zł
    brutto: 49.57 zł
     
  • Promocja Fibertechnic kabel Aero DROP Tuba 1J 9/125 G.657A2 Corning 3mm

    FiberTechnic kabel napowietrzny DROP S-QOTKSdD tuba 1J jednomodowy z włóknem Corning G657A2 w tubie to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 0.42 zł
    brutto: 0.52 zł
    netto:0.54 zł
  • Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:4 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami SC/APC

    netto: 28.54 zł
    brutto: 35.10 zł
     
  • Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:16 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami SC/APC

    netto: 68.80 zł
    brutto: 84.62 zł
     
  • Promocja Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-5 z dystansem 200mm

    Stelaż zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
    netto:65.00 zł
  • Promocja Kabel Fibertechnic ADSS Z-XOTKtcdDb 12J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 12J z włóknem Corning SMF-28 Ultra fiber jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.92 zł
    brutto: 1.13 zł
    netto:1.23 zł
  • Kabel Fibertechnic ADSS Z-XOTKtcdDb 8J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 8J ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 1.01 zł
    brutto: 1.24 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel Fibertechnic ADSS Z-XOTKtcdDb 4J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdDb 4J ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.75 zł
    brutto: 0.92 zł
     
  • Stelaż trójramienny zapasu kabla napowietrznego SZD-5 z dystansem 20cm - niemalowany

    Stelaż zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 49.00 zł
    brutto: 60.27 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic kabel Aero DROP Tuba 1J 9/125 G.657A2 3mm -2000m

    FiberTechnic kabel na bebnie 2km napowietrzny DROP S-QOTKSdD tuba 1J jednomodowy z włóknem Corning G657A2 w tubie to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1 020.00 zł
    brutto: 1 254.60 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-6 z dystansem 20cm

    Stelaż czteroramienny zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zamontowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych. Stelaż posiada kołki dystansujące do panela na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB, tak aby łatwo wykładać kable na ramionach bez kolizji z kablami wejściowymi do mufy.

    netto: 75.00 zł
    brutto: 92.25 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter PLC 1:16 LC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:16 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami LC/APC

    netto: 75.33 zł
    brutto: 92.66 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Aero Z-XOTKtcdDb 4J 1,2kN SPAN80m 4,5mm

    Fibertechnic kabel światłowodowy Aero Z-XOTKtcdDb 4J ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.72 zł
    brutto: 0.89 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla światłowodowego DROP pod mufę B08 ze śrubą mocującą

    Stelaż Zapasu kabla z płytą montażową na mufę przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych z wykorzystaniem śruby mocującej.

    netto: 37.50 zł
    brutto: 46.13 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Aero Z-XOTKtcdDb 2J 1,2kN SPAN80m 4,5mm

    Fibertechnic kabel światłowodowy Aero Z-XOTKtcdD 2J ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.66 zł
    brutto: 0.81 zł
     
  • Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 2J G.652D 1,2kN SPAN 70m

    Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 2J G.652D 1,2kN w włóknami ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, płaski, jednotubowy, napowietrzny z możliwością instalacji na słupach SPAN 70m. Kabel wzmocniony prętami z włókna szklanego FRP.

    netto: 0.59 zł
    brutto: 0.73 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 4J G.652D 1,2kN SPAN 70m

    Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 4J G.652D 1,2kN w włóknami ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, płaski, jednotubowy, napowietrzny z możliwością instalacji na słupach SPAN 70m. Kabel wzmocniony prętami z włókna szklanego FRP.

    netto: 0.69 zł
    brutto: 0.85 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 8J G.652D 1,7kN SPAN 70m

    Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 8J G.652D 1,7kN w włóknami ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, płaski, jednotubowy, napowietrzny z możliwością instalacji na słupach SPAN 70m. Kabel wzmocniony prętami z włókna szklanego FRP.

    netto: 0.99 zł
    brutto: 1.22 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 12J G.652D 1,7kN SPAN 70m

    Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 12J G.652D 1,7kN w włóknami ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, płaski, jednotubowy, napowietrzny z możliwością instalacji na słupach SPAN 70m. Kabel wzmocniony prętami z włókna szklanego FRP.

    netto: 1.19 zł
    brutto: 1.46 zł
     
  • Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 24J G.652D 1,7kN SPAN 70m

    Fibertechnic AERO FLAT Z-XOTKtcdp 24J G.652D 1,7kN w włóknami ITU-T Corning SMF-28 Ultra fiber, płaski, jednotubowy, napowietrzny z możliwością instalacji na słupach SPAN 70m. Kabel wzmocniony prętami z włókna szklanego FRP.

    netto: 2.06 zł
    brutto: 2.53 zł
     
  • Promocja Kabel Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 12J 1,2kN SPAN80m

    Fibertechnic kabel światłowodowy Z-XOTKtcdD 12J z włóknem Corning SMF-28 Ultra fiber jednotubowy uniwersalny z możliwością instalacji na słupach SPAN 80m oraz do kanalizacji teletechnicznej. Wzmocniony prętami z włókna szklanego ARP.

    netto: 0.94 zł
    brutto: 1.16 zł
    netto:1.25 zł
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.