Stelaż zapasu kabla światłowodowego DROP z dystansem pod mufę B08

producent: Fibertechnic®

ID: 3935

GTU: GTU_06

Cena netto: 40.30 zł

Cena brutto: 49.57 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Stelaż Zapasu kabla z płytą montażową na mufę B08 przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych z wykorzystaniem dystansu.

Stelaż Zapasu kabla przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych za pomocą uchwytu dystansowego, z panelem na mufy nasłupowe Tracom B08. 

Gwarantuje prawidłowy promień gięcia kabla oraz umożliwia bezpieczne gromadzenie zapasu kabla klienckiego i kabli typu DROP.

Zapas kabli zaprojektowany do zastosowania przy cienkich o średnicy 2-4mm kablach klienckich typu DROP, nawet do 50m. W dolnej części panela na mufy wykonane są przetłoczenia na opaski kablowe. 

Konstrukcja wykonana z aluminium w 100% odpornego na korozję. 

Montaż stelaża do słupa za pomocą taśm stalowych lub śruby mocujące. Dodatkowo zapas przygotowany jest pod montaż muf nasłupowych.

Zastrzeżony wzór przemysłowy na terenie UE 003622125-0001

Specyfikacja produktu:

Średnica koła zapasu
Odejście dystansem
Materiał
160mm
140mm
aluminium

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    Kabel Optix napowietrzny DROP S-QOTKSdD 1J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 531.10 zł
    brutto: 653.25 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 2J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 2J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C]

    netto: 616.72 zł
    brutto: 758.57 zł
     
  • Taśma stalowa Malico 10x0,4mm 50m F104 nierdzewna

    Taśma stalowa w wygodnym plastikowym podajniku pełniącym rolę opakowania. Taśma używana między innymi do montażu zawiesi tworząc opaski mocujące wsporniki i stelaże na słupach. Wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304.

    netto: 111.14 zł
    brutto: 136.71 zł
     
  • Taśma stalowa Malico 20x0,4mm 50m F204 nierdzewna

    Taśma stalowa F204 w wygodnym plastikowym podajniku pełniącym rolę opakowania. Taśma używana między innymi do montażu zawiesi tworząc opaski mocujące wsporniki na słupach. Wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304.

    netto: 154.97 zł
    brutto: 190.61 zł
     
  • Kabel światłowodowy Optix FTTH AirFlow S-QOTKSdD 12J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD 12J jednomodowy z włóknem G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1 188.00 zł
    brutto: 1 461.24 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 35m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 35m.

    netto: 38.72 zł
    brutto: 47.63 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m

    Patchcord SC/APC SC/APC DROP 60m.

    netto: 53.90 zł
    brutto: 66.30 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 30m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 30m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 31.00 zł
    brutto: 38.13 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC DROP 60m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 60m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 46.00 zł
    brutto: 56.58 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

    netto: 37.20 zł
    brutto: 45.76 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308 - 3 IN, 8 OUT

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 3 wejścia na kabel oraz 8 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 35.92 zł
    brutto: 44.18 zł
     
  • Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP 2J 9/125 G.657A2 Corning 3mm - 2000m

    FiberTechnic kabel światłowodowy abonencki napowietrzny DROP S-QOTKSdD 2J na bębenkach 2000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1 137.00 zł
    brutto: 1 398.51 zł
     
  • Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP 4J 9/125 G.657A2 Corning 3mm

    FiberTechnic kabel światłowodowy napowietrzny DROP S-QOTKSdD 4J na bębenku 1000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 0.88 zł
    brutto: 1.08 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP 8J 9/125 G.657A2 Corning 3mm

    FiberTechnic kabel napowietrzny światłowodowy DROP S-QOTKSdD 8J na bębenku 1000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1.27 zł
    brutto: 1.56 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP 12J 9/125 G.657A2 Corning 3mm

    FiberTechnic kabel napowietrzny DROP S-QOTKSdD 12J na bębenku 1000m. Kabel jednomodowy z włóknem Corning ClearCurve LBL fiber G.657A2 to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

    netto: 1.61 zł
    brutto: 1.98 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.