Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP Tuba 1J 9/125 G.657A2 3mm -2000m

producent: Fibertechnic®

ID: 5206

Cena netto: 1 020.00 zł

Cena brutto: 1 254.60 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

FiberTechnic kabel światłowodowy na bebnie 2km napowietrzny DROP S-QOTKSdD tuba 1J jednomodowy z włóknem Corning G657A2 w tubie to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

Kable Fibertechnic DROP z włóknami w Tubie, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz TPU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -40/+60 [°C]

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien w tubie i dodatkowo umożliwiając łatwe strippowanie oraz prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna Corning  G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach do 100m oraz w kanalizacji teletechnicznej wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Obejrzyj film prezentujący kabel i łatwość jego obróbki:
 

Kabel Fibertechnic DROP 1J w Tubie, sprzedawany na bębnie 2000m 

Specyfikacja produktu:

Ilość włókien
Rodzaj włókna
Waga
średnica kabla
Średnica tuby
Grubość powłoki
Montaż na przęsłach do
Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna)
Odporność na zgniatanie
Odporność na uderzenie
Odporność na zginanie
Odporność na wielokrotne zginanie
1 SM
Corning G.657A2
11.2kg
3.0mm
0.9mm
TPU (0.75)mm
SPAN 100m
800N
500N/100mm
10 impacts, 2 Nm
6 [cycles (15xD)]
10 [cycles (20xD)]

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.54 zł
    brutto: 4.35 zł
     
  • Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011

    Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011 przeznaczony jest do kabli FTTx okrągłych o średnicy nie przekraczającej 4mm oraz do kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0m

    netto: 3.80 zł
    brutto: 4.67 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT CAROL

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 3 wejścia na kabel oraz 8 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 29.40 zł
    brutto: 36.16 zł
     
  • Uchwyt odciągowy Telcom  FTTx FISH

    Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011 przeznaczony jest do kabli FTTx okrągłych o średnicy nie przekraczającej 3mm oraz do kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0m

    netto: 3.15 zł
    brutto: 3.87 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZ-3 trójramienny

    Stelaż zapasu kabla malowany proszkowo przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • 12 x Pigtail OPTO SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 37.19 zł
    brutto: 45.75 zł
     
  • Uchwyt odciągowy FTTx FISH Telcoline

    TELCOLINE uchwyt odciągowy I-FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych. Może być wykozystywany do kabli okragłych o średnicy zewnetrznej do 3mm oraz kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0mm. Wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na UV.

    netto: 2.90 zł
    brutto: 3.57 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

    netto: 38.83 zł
    brutto: 47.75 zł
     
  • Uchwyt odciągowy otwierany FTTx FISH

    Uchwyt odciągowy otwierany FISH z plastikowym otwieranym oczkiem do haków i wsporników. FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych.

    netto: 3.59 zł
    brutto: 4.42 zł
     
  • Mini mufa do kabli i patchcordów DROP 1J

    Mini mufa GFS-2 do kabli i patchcordów DROP 1J

    netto: 0.99 zł
    brutto: 1.22 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZ-3 trójramienny - niemalowany

    Stelaż zapasu kabla aluminiowy przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 49.00 zł
    brutto: 60.27 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.