12 x Pigtail FIBERTECHNIC LC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

producent: Fibertechnic®

ID: 4203

Cena netto: 43.60 zł

Cena brutto: 53.63 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Zestaw 12 pigtaili LC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt. w blistrze

Zestaw 12x Pigtail światłowodowy LC/APC G.652D 2m wykonany każdy w innym kolorze płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem G.652D to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Całość zapakowana w blistrze wraz z informacją i pomiarem każdego włókna.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Typ włókna
Długość
Minimalny promień zgięcia
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Temperatura pracy
Średnica płaszcza zewnętrznego
jednomodowy
12x LC/APC
G.652D
2m
30mm
65dB
-40 - +85 °C
0.9mm

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.69 zł
    brutto: 3.31 zł
     
  • Kaseta do czyszczenia ferrul światłowodowych CLEAN-N BOX

    Kaseta do czyszczenia ferrul światłowodowych CLEAN-N BOX ze specjalistyczną taśmą czyszczącą umożliwia czyszczenie czoła ferruli złącza światłowodowego bez użycia alkoholu ("na sucho"). Wydajność kasety to około 500 czyszczeń.

    netto: 143.00 zł
    brutto: 175.89 zł
     
  • Panel czołowy 1U 12xSC/E2000 simplex / 12xLC duplex

    Panel czołowy 1U 12xSC simplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 12.90 zł
    brutto: 15.87 zł
     
  • Panel czołowy 1U 24xSC/E2000 simplex/24xLC duplex

    Panel czołowy 1U 24xSC simplex/24xLC duplex przeznaczony do montażu w przełącznicach wysuwanych FiberTechnic.

    netto: 12.90 zł
    brutto: 15.87 zł
     
  • Moduł przełącznicy 12xSC simplex Vertical

    Moduł przełącznicy 12xSC simplex Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Stripper włókien światłowodowych CFS-3

    Stripper CFS-3 to wysokiej jakości, profesjonalny stripper trójotworowy służący do usuwania płaszcza 2-3mm, płaszcza pigtaila 0,9mm oraz akryl z włókien 250>125nm

    netto: 25.08 zł
    brutto: 30.84 zł
     
  • Szafka światłowodowa naścienna 6xSC duplex SSN-290/290/100

    Szafka światłowodowa naścienna SSN-290/290/100 z polem komutacyjnym na adaptery 6xSC Duplex lub 6xLC Quad

    netto: 79.00 zł
    brutto: 97.17 zł
     
  • Stripper tri-hole FO 103-T-250-J (MILLER)

    Stripper wysokiej jakości FO 103-T-250-J Tri-Hole Fiber Optic Stripper. Model trzech otworów wykonuje wszystkie popularne funkcje usuwania włókien w jednym kompaktowym narzędziu

    netto: 281.22 zł
    brutto: 345.90 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/APC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/APC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 5.73 zł
    brutto: 7.05 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.