Reflektometr OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB FHO5000-MD21

producent: Grandway

ID: 4221

Cena netto: 14 695.00 zł

Cena brutto: 18 074.85 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Reflektometry Grandway serii FHO5000-MD przeznaczone są do testowania włókien jedno i wielomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i dostępowych. Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

 

Reflektometr wykonuje testy w pełni automatycznie, za naciśnięciem jednego przycisku, jest więc idealny dla mniej zaawansowanych użytkowników. Wymagający instalatorzy mogą samodzielnie zmieniać ustawienia parametrów pracy przez co dostosowują go do własnych potrzeb. Wyniki prezentowane na kolorowym wyświetlaczu wraz z tabelą zdarzeń, ułatwiają użytkownikowi analizę. Oferowane przez nas modele są wyposażone w ekran dotykowy.
Rezultaty są zapisywane w wewnętrznej pamięci urządzenia i mogą być przenoszone przez port USB do dalszej analizy na PC.
Oprogramowanie do zaawansowanej analizy wyników i wydruku raportów przy pomocy komputera jest dołączone do zestawu.

Standardowe wyposażenie zestawu:
  • Reflektometr FHO5000 wraz z torbą transportową,
  • oprogramowanie na PC, akumulator, zasilacz/ładowarka, 
  • wymienne adaptery FC. 
 
Opcjonalnie: wymienne adaptery SC

Wybierając OTDR firmy Grandway od nas masz gwarancję:

-najniższej ceny
-autoryzowanego pochodzenia towaru
-wsparcia sprzedażowego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
-polskiego interfejsu ekranowego

 

Specyfikacja produktu:

Model
Długości fal
Dynamika
Strefa martwa zdarzeniowa
Strefa martwa tłumiennościowa
Szerokość impulsu
Liniowość
Próg czułości
Rozdzielczość tłumienności
Rozdzielczość odległości
Częstotliwość próbkowania
Punkty próbkowania
Dokładność
Pamięć
Interfejsy
Wyświetlacz
Bateria
Temperatura pracy
Temperatura przechowywania
Wymiary
Wyposażenie opcjonalne OTDR
FHO5000-MD21
MM-850/1300 SM-1310/1550
MM-21/19 SM-35/33dB
MM i SM 1,5m
MM i SM 8m
3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1us, 2us, 5us, 10us, 20us
=

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Włókno rozbiegowe SM SC/APC-SC/APC 500m - rozbiegówka

    Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 466.51 zł
    brutto: 573.80 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Włókno rozbiegowe SM FC/PC-SC/APC 500m - rozbiegówka

    Rozbiegówka - Dobiegówka. Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami FC/PC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora

    netto: 496.20 zł
    brutto: 610.33 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Tłumik światłowodowy FC/UPC 0dB męsko-żeński

    Tłumik światłowodowy FC/UPC 0dB męsko-żeński dedykowany do urządzeń pomiarowych w celu zabezpieczenia gniazda (portu) urządzenia przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

    netto: 36.67 zł
    brutto: 45.10 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 150m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 211.99 zł
    brutto: 260.75 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 500m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 273.43 zł
    brutto: 336.31 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 1000m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 341.49 zł
    brutto: 420.03 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 1000m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 341.49 zł
    brutto: 420.03 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 150m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 210.24 zł
    brutto: 258.60 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 500m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 266.18 zł
    brutto: 327.40 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.