Włókno rozbiegowe SM FC/PC-SC/APC 500m - rozbiegówka

producent: Optronics

ID: 4705

Cena netto: 394.00 zł

Cena netto:496.20 zł

Cena brutto: 484.62 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Rozbiegówka - Dobiegówka. Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami FC/PC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora

Dead Zone Eliminator to włókno rozbiegowe  firmy OPTRONICS do badań reflektometrycznych przy pomocy OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Włókno rozbiegowe stabilizuje dużą moc sygnału na wyjściu reflektometru i eliminuje strefę martwą pomiaru.  Włóknem rozbiegowym o długości 500m zaleca się wykonać pomiary torów światłowodowych do 40km, złącza SC/APC, które są najczęściej sotsowane do budowy sieci XPON FTTH. Obudowa wykonana jest z lekkiej metalowej konstrukcji  zabezpieczającej od uderzeń  - cechuje go duża trwałość. W zestawie rozbiegówka jest dostarczana z pokrowcem materiałowym z możliwością zaczepienia do paska od spodni.

Na zamówienie możliwość sprzdaży rozbiegówki z wybranymi złączami: FC/UPC, SC/UPC, SC/APC

 Zastosowanie:

- Pomiary sieci SM
- Pomiary sieci Short i Long Haul 
- Pomiary FTTX 
- Pomiary xPON 
- Pomiary sieci przemysłowych

Specyfikacja produktu:

Wymiary obudowy:
Wymiary obudowy z wtyczkami:
Ilość włókna:
Rodzaj wtyków:
Długość patchcordów:
Powłoka osłonowa:
Normy:
10,5 x 8,5 x 3,5cm
16,0 x 8,5 x 5,0cm
500m - 9/125um
FC/UPC - SC/APC
1,5m
3,0mm żółta
IEC 61300-2-2
ITU Standards G652.D
Powiązane z tym produktem:
  • Reflektometr GRANDWAY OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB FHO5000-D35

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i dostępowych. Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 8 690.00 zł
    brutto: 10 688.70 zł
     
  • Reflektometr GRANDWAY OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB FHO5000-D40

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D ze zwiększoną dynamiką przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i dostępowych typu punkt-punkt lub FTTX. Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 10 835.00 zł
    brutto: 13 327.05 zł
     
  • Reflektometr OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB FHO5000-MD21

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-MD przeznaczone są do testowania włókien jedno i wielomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i dostępowych. Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 14 695.00 zł
    brutto: 18 074.85 zł
     
  • Reflektometr GRANDWAY OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB FHO5000-T40F

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych i dostępowych, głównie typu FTTX wykonując pomiary na długości fali 1625nm (filtrowanej). Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 16 745.00 zł
    brutto: 20 596.35 zł
     
  • Reflektometr OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB FHO5000-MD22

    Reflektometry Grandway serii FHO5000-MD przeznaczone są do testowania włókien jedno i wielomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i dostępowych. Ich silna i zwarta budowa oraz wytrzymała bateria czynią je idealnymi do pracy w terenie.

    netto: 17 840.00 zł
    brutto: 21 943.20 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Reflektometr OTDR VeEX FX150 1310/1550/1625(F)nm 36/34/38dB

    Reflektometr OTDR VeEX FX150 pracujący na falach 1310/1550/1625(F)nm 36/34/38dB spełniający w pełni wymagania ORANGE (TPSA) NETIA i innych dużych operatorów TELKOM. Urządzenie posiada port OTDR SC/APC (zielone) oraz OPM FC/UPC.

    netto: 18 325.00 zł
    brutto: 22 539.75 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Reflektometr OTDR VeEX FX300 1310/1550/1625(F)nm 39/36/39dB

    OTDR FX300 pracujący na falach 1310/1550/1625(F)nm z dynamiką 39/36/39dB spełniający w pełni wymagania ORANGE (TPSA) NETIA i innych dużych operatorów TELKOM. FX300 to Wielofunkcyjna Platforma do testowania, diagnozowania błędów Sieci światłowodowych

    netto: 23 945.00 zł
    brutto: 29 452.35 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.