Reflektometr OTDR VeEX FX300 1310/1550/1625(F)nm 39/36/39dB

producent: VeEX

ID: 4626

Cena netto: 23 945.00 zł

Cena brutto: 29 452.35 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności:

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

OTDR FX300 pracujący na falach 1310/1550/1625(F)nm z dynamiką 39/36/39dB spełniający w pełni wymagania ORANGE (TPSA) NETIA i innych dużych operatorów TELKOM. FX300 to Wielofunkcyjna Platforma do testowania, diagnozowania błędów Sieci światłowodowych

Tabela z symulacją leasingu:

Podstawowy okres leasingu (miesiące) Częstotliwość opłacania rat Rata Wykup
48 Kwartalnie 451 PLN x3 5500
54 Kwartalnie 431,2 PLN x3 4400
60 Kwartalnie 415,8 PLN x3 3300

Więcej informacji u handlowca

 

VePAL FX300 jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem testowym optycznym dla techników instalowania, testowania, rozwiązywania problemów i przywracania FTTx / PON, mobilnego sprzężenia zwrotnego i związanej z nimi infrastruktury sieciowej.

Cechy produktu:
Elastyczna architektura oprogramowania obsługuje wiele aplikacji jednocześnie
Oprogramowanie komputerowe ReVeal ™ do konserwacji oprogramowania sprzętowego, zarządzanie konfiguracjami testowymi, wynikami pomiaru procesu i generowanie raportów z testów klientów
Oprogramowanie Fiberizer Desktop PC do analizy śladów włókien
Analiza światłowodów opartych na chmurze i zarządzanie danymi
Wsparcie dla serwerów R-scentralizowanego zarządzania siłami pracy i repozytorium wyników testów
Wysoka rozdzielczość, 7-calowy ekran dotykowy TFT o pełnym kolorze można wyświetlać w dowolnym stanie oświetlenia
Łączność dzięki interfejsowi zarządzania 10 / 100Base-T, WiFi ™, Bluetooth® lub 3G Card do zastosowań biurowych
Inteligentna praca wentylatora z wbudowanym czujnikiem temperatury
Wymienny akumulator Li-ion zapewnia dłuższy czas testowania
Interfejs USB-A dla pamięci USB flash i połączenia z sondą kontrolną
Opcjonalne uniwersalne interfejsy optyczne 2,5 mm z wymiennymi adapterami optycznymi (SC / FC / ST / LC)

Kluczowe funkcje:
Testy optyczne
Opcje długości fali wielomodowej i jednomodowej - 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 i 1650 nm
Filtr 1625 lub 1650 nm OTDR dla pomiarów eksploatacyjnych
Porty OTDR wyposażone są w wykrywanie światłowodu
Wysoki zakres dynamiki (do 45 dB) dla włókien długodystansowych i testowanie dzięki licznikom PON wysokiej częstotliwości
Pobieranie próbek wynosi do 256 000
Parametry testów zoptymalizowanych pod kątem FTTx / PON dla najlepszych stref martwej klasy
Strefa martwa zdarzenia <1m, strefa martwego tłumienia <4m
Telcordia GR-196 i formaty plików SR-4731.sor

Opcjonalny tryb V-Scout - inteligentne mapowanie map za pomocą intuicyjnych ikon pochodzących z wielu testowych przejęć
Opcjonalny wbudowany wizualny identyfikator błędów
Opcjonalny miernik mocy optycznej
Opcjonalne źródła światła
Opcjonalny zakres kontroli światłowodu (USB)
Przesuwanie / odrywanie śladów OTDR, danych OLTS i obrazów Fiberscope bezpośrednio do Fiberizer Cloud za pośrednictwem przewodowego lub bezprzewodowego połączenia internetowego
Wbudowane włókno startowe do charakteryzowania połączeń OTDR i krótkich włókien wykorzystywanych w aplikacjach FTTA
Adaptery stałe lub uniwersalne 2,5 mm, interfejsy optyczne UPC lub APC z wymiennymi adapterami optycznymi (SC / FC / ST / LC)

Download:

OTDR FX300
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • Włókno rozbiegowe SM SC/APC-SC/APC 500m - rozbiegówka

    Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 466.51 zł
    brutto: 573.80 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe SM SC/APC-SC/APC 500m - rozbiegówka

    Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 466.51 zł
    brutto: 573.80 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Spawarka światłowodowa Swift KF4A (wbudowany termiczny stripper, gilotyna)

    Spawarka światłowodowa Swift KF4A to produkt dla instalatorów FTTX All-In-One zintegrowany: stripper termiczny, nóż do włókien, pojemnik na czyściwo

    netto: 13 375.00 zł
    brutto: 16 451.25 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe SM FC/PC-SC/APC 500m - rozbiegówka

    Rozbiegówka - Dobiegówka. Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami FC/PC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora

    netto: 496.20 zł
    brutto: 610.33 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Tłumik światłowodowy SC/APC 0dB męsko-żeński

    Tłumik światłowodowy o wartości 0dB do mierników i OTDR w celu ochrony gniazda przed zabrudzeniem. Tłumik przystosowany do pracy ze złączami żeńskimi SC/APC (F) i męskimi SC/APC (M). Instalacja i demontaż tłumika odbywa się w prosty i wygodny sposób.

    netto: 29.00 zł
    brutto: 35.67 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 150m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 334.40 zł
    brutto: 411.31 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 500m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 372.80 zł
    brutto: 458.54 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 1000m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 462.12 zł
    brutto: 568.41 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 1000m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 628.86 zł
    brutto: 773.50 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 150m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 326.45 zł
    brutto: 401.53 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-LC/UPC 150m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-LC/UPC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 295.34 zł
    brutto: 363.27 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 500m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 372.80 zł
    brutto: 458.54 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Spawarka światłowodowa Swift K33A (wbudowany termiczny stripper, gilotyna)

    Spawarka światłowodowa Swift K33A to produkt dla instalatorów i profesjonalnych spawaczy FTTX All-In-One zintegrowany: stripper termiczny, nóż do włókien, pojemnik na alkohol

    netto: 18 062.50 zł
    brutto: 22 216.88 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Włókno rozbiegowe OLF SM 9/125 G652D SC/APC-SC/APC zbrojone 150m

    Włókno rozbiegowe OLF - OTDR Launch Fiber jednomodowe SM ze zbrojonymi patchcordami posiadające złącza SC/APC-SC/APC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 285.71 zł
    brutto: 351.42 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OLF SM 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC zbrojone 150m

    Włókno rozbiegowe OLF - OTDR Launch Fiber jednomodowe SM ze zbrojonymi patchcordami posiadające złącza SC/APC-SC/UPC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 291.49 zł
    brutto: 358.53 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OLF SM 9/125 G652D SC/APC-SC/APC zbrojone 500m

    Włókno rozbiegowe OLF - OTDR Launch Fiber jednomodowe SM ze zbrojonymi patchcordami posiadające złącza SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 398.97 zł
    brutto: 490.73 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OLF SM 9/125 G652D SC/APC-SC/APC zbrojone 1000m

    Włókno rozbiegowe OLF - OTDR Launch Fiber jednomodowe SM ze zbrojonymi patchcordami posiadające złącza SC/APC-SC/APC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 436.39 zł
    brutto: 536.76 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OLF SM 9/125 G652D SC/APC-LC/UPC zbrojone 150m

    Włókno rozbiegowe OLF - OTDR Launch Fiber jednomodowe SM ze zbrojonymi patchcordami posiadające złącza SC/APC-LC/UPC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 352.49 zł
    brutto: 433.56 zł
     

    Zapytaj o produkt

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.