Źródło światła Grandway FHS1D02 1310/1550nm

producent: Grandway

ID: 4231

Cena netto: 638.63 zł

Cena brutto: 785.51 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Źródło światła Grandway FHS1D02 wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

Źródła światła z serii FHS1 służą do wykonywania precyzyjnych pomiarów linii światłowodowych. Łączą ze sobą doskonałą stabilność lasera wraz z poręczną i odporną na wstrząsy obudową. Seria FHS1 chakateryzuje się miniaturowymi wymiarami i oferuje podstawowe funkcje wymagane w profesjonalnych pomiarach.

Pojedynczy port lasera precyzyjnie obsługuje długości fal 1310/1550nm. Urządzenia pracują w trybie fali ciągłej lub modulowanej. Urządzenia posiadają funkcję automatycznego wyłączania chroniącą akumulatory przed rozładowaniem a wskaźnik wyczerpania baterii przypomina użytkownikowi o konieczności jej doładowania.

Zalety:

1. Port posiada adapter w standardzie FC/PC
2. Zasilanie z akumulatorów ładowanych poprzez dedykowane zasilacze
3. Funkcja automatycznego wyłączania
4. Wysokiej jakości obudowa; futerał ochronny

Specyfikacja produktu:

Fale wyjściowe (nm)
Źródło emisji
Złącze
Stabilność emitowanej mocy
Centralna długość fal
Szerokość spektralna
Modulacja (Hz)
Moc wyjściowa
Automatyczne wyłączanie
Podświetlenie
Temperatura pracy
Temperatura przechowywania
Zasilanie
Wymiary (mm)
Waga netto
1310 i 1550
LD
FC/PC
Krótki okres (15min)

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Spawarka światłowodowa INNO View5 (obcinarka V7+, zapas elektrod, SOC)

    View5 to jedna z najbardziej niezawodnych spawarek na rynku. Posiada przyjazny intuicyjny interfejs z 5 -calowym wysokiej rozdzielczości kolorowym, dotykowym ekranem LCD. Wysoka jakość ekranu pozwala na dokładniejszy obraz.

    netto: 14 266.80 zł
    brutto: 17 548.21 zł
     
  • Spawarka światłowodowa FSP-UP60

    Spawarka światłowodowa z polską wersją językową rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki. W zestawie ze spawarką Obcinarka, Stripper, zapasowa para elektrod oraz dyspenser na alkohol.

    netto: 5 690.00 zł
    brutto: 6 998.70 zł
     
  • Spawarka światłowodowa INNO View 6S + plus (obcinarka V7+, zapas elektrod, SOC)

    Sprawarka światłowodowa INNO View 6S umożliwia spawanie włókien z precyzyjnym centrowaniem do rdzenia. Urządzenie posiada 5 calowy w pełni dotykowy ekran LCD, charakteryzujący się dużą rozdzielczością.

    netto: 11 419.20 zł
    brutto: 14 045.62 zł
     
  • Miernik mocy optycznej Grandway FHP1A02 (-60dBm do +10dBm)

    Miernik mocy Grandway FHP1A02 (-60dBm do +10dBm) do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

    netto: 407.95 zł
    brutto: 501.78 zł
     
  • Miernik mocy optycznej Grandway FHP1B02 (-40dBm do +26dBm)

    Miernik mocy Grandway FHP1A02 (-40dBm do +26dBm) do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

    netto: 423.38 zł
    brutto: 520.76 zł
     
  • Miernik mocy optycznej InGaAs Hi-Power OPM-UP30B zakres -50..+26dBm

    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power OPM-UP30B posiada dokładność 5%, zakres mocy optycznej -50..+26dBm

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     
  • Spawarka światłowodowa SWIFT K11 z obcinarką CS-03A

    Koreańska Spawarka światłowodowa Swift-K11 firmy ILSINTECH. Spawarka najszybsza na rynku - czas spawu 6 sek, czas wygrzania osłony 9 sek. Spawarka jest odporna na warunki atmosferyczne i upadki. Spawarka jest wykonana w technologii bezlustrowej z automatycznym centrowaniem do rdzenia.

    netto: 13 530.00 zł
    brutto: 16 641.90 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.33 zł
    brutto: 25.01 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.58 zł
    brutto: 25.31 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.89 zł
    brutto: 25.69 zł
     
  • Tłumik światłowodowy FC/UPC 0dB męsko-żeński

    Tłumik światłowodowy FC/UPC 0dB męsko-żeński dedykowany do urządzeń pomiarowych w celu zabezpieczenia gniazda (portu) urządzenia przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

    netto: 36.67 zł
    brutto: 45.10 zł
     
  • Spawarka światłowodowa INNO M7 + obcinarka V7, zapasowa para elektrod, holdery SOC, akcesoria

    INNO M7 to nowy model spawarki zamiennik wcześniejszej wersji View3. Posiada przyjazny intuicyjny interfejs z 4,3 calowym wysokiej rozdzielczości kolorowym, dotykowym ekranem LCD. Wysoka jakość ekranu pozwala na dokładniejszy obraz.

    netto: 8 941.90 zł
    brutto: 10 998.54 zł
     
  • Spawarka światłowodowa FSP-UP60H

    Spawarka światłowodowa UP60H z polską wersją językową rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki. W zestawie ze spawarką Obcinarka, Stripper, zapasowa para elektrod, wymienne uchwyty do różnych rodzajów włókien oraz do złączy dospawywanych SOC i gratisowym dyspenserem na alkohol

    netto: 5 890.00 zł
    brutto: 7 244.70 zł
     
  • Spawarka światłowodowa SKYCOM T-308X (obcinarka, zapas elektrod, zasilacz AC)

    Spawarka światłowodowa SKYCOM T-308X (w zestawie: obcinarka, zapas elektrod, zasilacz AC)

    netto: 4 880.00 zł
    brutto: 6 002.40 zł
     
  • Spawarka światłowodowa SWIFT K33 z obcinarką CS-01BT

    Koreańska Spawarka światłowodowa Swift-K33 firmy ILSINTECH. Spawarka profesjonalna z elektrodami na 18 000 spawów i obcinarką CS-01BT z nożem obrotowym na 75 000 cięć włókien. Spawarka jest odporna na warunki atmosferyczne i upadki. Spawarka posiada lampkę LED pomagającą w pracy.

    netto: 13 599.00 zł
    brutto: 16 726.77 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.