Miernik mocy optycznej InGaAs Hi-Power OPM-UP30B zakres -50..+26dBm

producent: ULTIpulse

ID: 4359

Cena netto: 259.00 zł

Cena brutto: 318.57 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Miernik mocy InGaAs, Hi-Power OPM-UP30B posiada dokładność 5%, zakres mocy optycznej -50..+26dBm

Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. Zastosowanie przy budowie sieciaci FTTX

Podstawowa klasa pomiarowa.
1. Detektor InGaAs 0.3mm
2. Mierzone moce: -50..+26dBm
3. Całkowita niepewność pomiaru 0.2dB (5%)
4. Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
5. Rozdzielczość 0.01dB
6. Wymienne adaptery FC, SC opcjonalnie LC
7. Podświetlany wyświetlacz LCD
8. Możliwość kalibracji przez użytkownika

Powiązane z tym produktem:
  • Źródło światła Grandway FHS1D02 1310/1550nm

    Źródło światła Grandway FHS1D02 wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 625.91 zł
    brutto: 769.87 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.33 zł
    brutto: 25.01 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-LC/UPC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.58 zł
    brutto: 25.31 zł
     
  • Patchcord FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord jednomodowy FC/UPC-SC/APC SM G.652D simplex 1m do urządzeń pomiarowych i diagnostycznych. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 20.89 zł
    brutto: 25.69 zł
     
  • Patchcord FC-LC MM OM3 simplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami ST-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 22.16 zł
    brutto: 27.26 zł
     
  • Bateria 7,4V do źródła/miernika z serii 30B

    Bateria 7,4V 800mAh do źródła światła lub miernika mocy z serii 30B

    netto: 85.00 zł
    brutto: 104.55 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Źródło światła 1310/1550nm Laser (OLS-UP30A-2L)

    Źródło światła OLS-UP30A-2L wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 599.00 zł
    brutto: 736.77 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.