• /
Sortuj według:
        
  • Bateria 7,4V do źródła/miernika z serii 30B

    Bateria 7,4V 800mAh do źródła światła lub miernika mocy z serii 30B

    netto: 85.00 zł
    brutto: 104.55 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Elektrody do spawarki FSP-UP60/80(H)

    Zapasowa para elektrod do spawarki FSP-UP60 oraz UP80.

    netto: 242.65 zł
    brutto: 298.46 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Elektrody do spawarki Ultipulse B3

    Zapasowa para elektrod do spawarki Ultipulse B3

    netto: 250.98 zł
    brutto: 308.70 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Identyfikator włókien OTI-UP33 + 4 uchwyty do włókien i kabli

    Lokalizator ruchu optycznego służy do rozróżnienia włókien niosących transmisję optyczną od włókien "ciemnych" jak i również identyfikowania podłączonych do włókien źródeł światła oraz szacowania mocy optycznej.

    netto: 1 163.90 zł
    brutto: 1 431.60 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Miernik mocy optycznej In-Line PON-UP80B, z pamięcią SC/APC

    Miernik mocy In-Line PON-UP80B jest przelotowym miernikiem mocy optycznej stosowanym w pomiarach sieci PON (EPON, GPON).

    netto: 999.00 zł
    brutto: 1 228.77 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Miernik mocy optycznej InGaAs Hi-Power OPM-UP30A zakres -70..+3dBm

    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power OPM-UP30B posiada dokładność 5%, zakres mocy optycznej -70..+3dBm

    netto: 389.40 zł
    brutto: 478.96 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Miernik mocy optycznej InGaAs Hi-Power OPM-UP30B zakres -50..+26dBm

    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power OPM-UP30B posiada dokładność 5%, zakres mocy optycznej -50..+26dBm

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Miernik mocy optycznej mocy InGaAs OPM-UP80C SC/PC z lokalizatorem VFL

    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

    netto: 846.39 zł
    brutto: 1 041.06 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Obcinarka do włókien światłowodowych FCV-F3

    Gilotyna do włókien światłowodowych Ultipulse FCV-F3

    netto: 834.00 zł
    brutto: 1 025.82 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Spawarka światłowodowa FSP-UP60H

    Spawarka światłowodowa UP60H z polską wersją językową rozwiązuje problemy klientów związane z użytkowaniem i obsługą spawarki. W zestawie ze spawarką Obcinarka, Stripper, zapasowa para elektrod, wymienne uchwyty do różnych rodzajów włókien oraz do złączy dospawywanych SOC i gratisowym dyspenserem na alkohol

    netto: 5 890.00 zł
    brutto: 7 244.70 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Spawarka ULTIpulse B3

    Świetna spawarka światłowodowa ULTIpulse B3 z obcinarką do włókien światłowodowych FCV-F3 oraz stripperem CFS-2, Stripper do kabli FTTX, zapasową parą elektrod i gratisowym dyspenserem na alkohol

    netto: 5 990.00 zł
    brutto: 7 367.70 zł
    netto:6 990.00 zł

    Zapytaj o produkt

  • Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW - VFL-UP310

    Pióro świetlne o mocy 10mW do lokalizowania uszkodzeń włókna światłowodowego z ferrulą 2,5mm (na złącza SC, FC, ST, E2000) oraz z odkręcanym złączem FC - model: VFL-UP310

    netto: 106.04 zł
    brutto: 130.43 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Wytrzymała torba narzędziowa (walizka)

    netto: 213.65 zł
    brutto: 262.79 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży

    Zestaw przeznaczony dla klientów, którzy wraz z zakupem spawarki oczekują kompletnego wyposażenia w najczęściej stosowane narzędzia i materiały eksploatacyjne a po wykonaniu spawania chcą dokonać kontrolnych pomiarów tłumiennościowych budowanych torów.

    netto: 2 999.00 zł
    brutto: 3 688.77 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy

    Podstawowy zestaw narzędzi i materiałów eksploatacyjnych, przeznaczony dla osób które decydują się na zakup pierwszej spawarki i wraz z nią chcą nabyć podstawowe wyposażenie niezbędne w pracy ze światłowodami.

    netto: 699.00 zł
    brutto: 859.77 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony

    Rozszerzony zestaw narzędzi i materiałów eksploatacyjnych dla instalatórów dla których zestaw startowy jest niewystarczający. Komplet rozszerzony o dodatkowy stripper do kabli płaskich FTTX i stripper Ripley RCS-114 (umożliwia spiralne cięcie płaszcza) zamiast modelu MK02 oraz materiały czyszczące i ułatwiające codzienną pracę.

    netto: 1 299.00 zł
    brutto: 1 597.77 zł
     
  • Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80

    Uchwyty znajdują zastosowanie podczas prac z nietypowymi rodzajami włókien kiedy uchwyty uniwersalne nie są w stanie wystarczjąco pewnie trzymać włókien i precyzyjnie dosuwać w procesie przedspawania. Szczególnie przydatne dla klientów którzy zamierzają spawać kable FTTX oraz pigtaile w luźnej lub półścisłej tubie.

    netto: 799.00 zł
    brutto: 982.77 zł
     
  • Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)

    Źródło światła OLS-UP30A-2L wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 953.13 zł
    brutto: 1 172.35 zł
     
  • Źródło światła 1310/1550nm Laser (OLS-UP30A-2L)

    Źródło światła OLS-UP30A-2L wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 599.00 zł
    brutto: 736.77 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Źródło światła 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)

    Źródło światła OLS-UP30E-4L wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300/1310/1550nm

    netto: 1 590.00 zł
    brutto: 1 955.70 zł
     

    Zapytaj o produkt

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.