Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP 1J 9/125 900um G.657A2 3mm

producent: Fibertechnic®

ID: 4355

Cena netto: 0.53 zł

Cena brutto: 0.65 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

FiberTechnic kabel światłowodowy napowietrzny DROP S-QOTKSdD 1J jednomodowy z włóknem Corning G657A2 w buforze 900um to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

Kable Fibertechnic DROP z włóknem w buforze 900um, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz wysokiej jakości Polyethylene PE , powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -40/+60 [°C]

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien w tubie i dodatkowo umożliwiając łatwe strippowanie oraz prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna Corning  G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80m oraz w kanalizacji teletechnicznej wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel jest sprzedawany na szpulach po 2000m

Obejrzyj film prezentujący kabel i łatwość jego obróbki:
 

Specyfikacja produktu:

Ilość włókien
Rodzaj włókna
Waga
średnica kabla
Średnica tuby
Grubość powłoki
Montaż na przęsłach do
Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna)
Odporność na zgniatanie
Odporność na uderzenie
Odporność na zginanie
Odporność na wielokrotne zginanie
1 SM
Corning G.657A2
9.2kg
3.0mm
0.9mm
PE (0.52)mm
SPAN 80m
800N
500N/100mm
10 impacts, 2 Nm
6 [cycles (15xD)]
10 [cycles (20xD)]

Download:

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Kable Fibertechnic DROP z włóknem w buforze 900um, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz wysokiej jakości Polyethylene PE , powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -40/+60 [°C] Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien w tubie i dodatkowo umożliwiając łatwe strippowanie oraz prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna Corning  G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80m oraz w kanalizacji teletechnicznej wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie). Kabel jest sprzedawany na szpulach po 2000m Obejrzyj film prezentujący kabel i łatwość jego obróbki: 

    netto: 1 620.00 zł
    brutto: 1 992.60 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Akcesoria do produktu:
Powiązane z tym produktem:
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.54 zł
    brutto: 4.35 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT CAROL

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 3 wejścia na kabel oraz 8 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 35.69 zł
    brutto: 43.90 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Uchwyt odciągowy Telcom  FTTx FISH

    Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011 przeznaczony jest do kabli FTTx okrągłych o średnicy nie przekraczającej 3mm oraz do kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0m

    netto: 2.93 zł
    brutto: 3.60 zł
     
  • Uchwyt odciągowy FTTx FISH Telcoline

    TELCOLINE uchwyt odciągowy I-FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych. Może być wykozystywany do kabli okragłych o średnicy zewnetrznej do 3mm oraz kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0mm. Wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na UV.

    netto: 2.90 zł
    brutto: 3.57 zł
     
  • Fast connector SC/APC SM 3,0mm

    Szybkozłącze SC/APC do zakańczania światłowodów jednomodowych na kablach abonenckich grubości ~3,0mm.

    netto: 12.09 zł
    brutto: 14.87 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

    netto: 36.63 zł
    brutto: 45.05 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla napowietrznego SZD-5 z dystansem 200mm

    Stelaż zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Uchwyt odciągowy DROP 3-6mm

    Uchwyt odciągowy DROP przeznaczony jest do kabli okrągłych o średnicy 3-6mm. Uchwyt pozwala także na nawinięcie krótkiego odcinka zapasu kabla ~1.2m

    netto: 3.29 zł
    brutto: 4.05 zł
     
  • Uchwyt odciągowy otwierany FTTx FISH-U

    Uchwyt odciągowy otwierany FISH z plastikowym otwieranym oczkiem do haków i wsporników. FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych.

    netto: 3.19 zł
    brutto: 3.93 zł
     
  • Fast connector SC/APC SM 3,0mm v.2

    Szybkozłącze SC/APC do zakańczania światłowodów jednomodowych na kablach abonenckich grubości ~3,0mm.

    netto: 5.99 zł
    brutto: 7.37 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Stelaż trójramienny zapasu kabla napowietrznego SZD-5 z dystansem 20cm - niemalowany

    Stelaż zapasu kabla z dystansem przeznaczony do zastosowania bezpośrednio na słupach kwadratowych lub okrągłych z panelem na wszystkie rodzaje muf nasłupowych typu MDU, FDB.

    netto: 49.00 zł
    brutto: 60.27 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.