FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 40km LC DUPLEX DDM

producent: Fibertechnic®

ID: 4491

Cena netto: 846.36 zł

Cena brutto: 1 041.02 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Wkładki optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami 10GBase-LR/LW oraz SFF-8431 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. 

Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami Mikrotik, Ubiquiti, TPLink oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

FiberTechnic SFP+ 10G FSP-15192-DL40D to moduł jednomodowy DFB laser class 1 pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transciwer SFP+ z 20 pinowym złączem umożliwa funkcję hot-plug. Moduł wykorzystuje nadajnik laserowy DFB zgodnie ze standardem IEC-60825,oraz odbiornik zintegrowany In GaAs przedwzmacniacz  IDP. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I.

Główna zaleta złączy LC to niewielkie wymiary co przekłada się na możliwość wykorzystywania ich w miejscach o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych (dwukrotność względem złącz SC)

Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki Cisco, HP, Netgear, Dlink i inne dostępne na rynku.

UWAGA! Moduł SFP posiada dużą moc optyczną i nie należy zestawiać połączeń na krótkich patchcordach bez tłumików (grozi uszkodzeniem modułu) 


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
DDMI
Zasilanie
Moc Wyjściowa
Czułość odbiornika
Kompatybilność
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
10GBase-LR/LW
1550nm
11,1 Gb/s
40km
2xLC
SMF 9/125um
Tak
3.3V
-1~4dBm
< -15dBm
MSA SFP+ Complaint
0°C do 70°C
55 x 15 x 12 mm
17 g

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Intel X520-DA1 10GE SFP+ PCI Express, 82599ES chipset

    Karta sieciowa światłowodowa na złącze PCI Express Network Adapter, chipset 82599ES chipset. Karta posiada port SFP+ na moduł optyczny Fibertechnic i inne zgodne ze standardem 10G.

    netto: 503.48 zł
    brutto: 619.28 zł
     
  • Intel X520-DA2 2x10GE SFP+ PCI Express 82599ES chipset

    Karta sieciowa światłowodowa na złącze PCI Express Network Adapter, chipset 82599ES chipset. Karta posiada dwa porty SFP+ na moduły optyczne Fibertechnic i inne zgodne ze standardem 10G.

    netto: 965.19 zł
    brutto: 1 187.18 zł
     
  • MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

    RouterBOARD CCR1072 został wyposażony w procesor firmy 72-rdzeniowy procesor Tilera o taktowaniu 1GHz na każdy rdzeń. Do pełnego wykorzystania potencjału CCR1072 został wyposażony w 8 portów SFP+. co pozwala na przesłanie około 100(!) milionów pakietów na sekundę. Urządzenie posiada dwa zasilacze typu hot-swap dla zapasowego zasilania, pełnej wielkości Smart Card Slot oraz 16GB wbudowanej pamięci ECC RAM oraz szereg dodatkowych rozszerzeń.

    netto: 10 233.10 zł
    brutto: 12 586.72 zł
     
  • MikroTik RouterBOARD Cloud  Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

    CRS109-8G-1S-2HnD-IN to router i przełącznik warstwy 3 zarządzany pracujący pod kontrolą systemu RouterOS z licencją level 5. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet, jedno gniazdo SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n. CRS może pracować jako AP, router z dowolną liczbą portów oraz zarządzalny switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie j

    netto: 484.42 zł
    brutto: 595.84 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM dual boot

    Mikrotik RouterBoard CRS317-1G-16S+RM to najnowszy z rodziny switchy jednego z największych producentów sprzętu sieciowego. CRS317 wyposażono w dual boot, dzięki któremu użytkownik ma do wyboru jeden z dwóch systemów operacyjnych: SwitchOS lub RouterOS level 6. CRS317-1G-16S+RM posiada 16 portów SFP+, 1 port Gigabit Ethernet i serial port Rj-45. Dzięki zastosowaniu redundantnych zasilaczy, urządzenie jest nie tylko wydajnym, ale także niezawodnym przełącznikiem.

    netto: 1 283.34 zł
    brutto: 1 578.51 zł
     
  • MikroTik RouterBoard Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM RouterOS/SwitchOS dual boot

    24 portowy zarządzalny switch i router Mikrotik w jednym. Mikrotik CRS326-24G-2S+RM to urządzenie będące odpowiednikiem modelu CSS326. Wyposażony w tę samą ilość portów z jedną tylko różnicą: możliwość korzystania z systemu RouterOS lub SwitchOS czyli funkcjonalność DUAL BOOT. CRS326-24G-2S+RM ma 24 gigabitowe porty LAN, dwa gniazda SFP+ oraz port konsoli Rj-45.

    netto: 635.55 zł
    brutto: 781.73 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 921UAGS 5HPacD NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB921UAGS-5SHPacD-NM to urządzenie, które może pełnić funkcję AP/CPE/Point-to-Point. Zamknięte jest w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażono je jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. RB921UAGS posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor QCA9557 720MHz który został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM współpracuje ze128MB RAM. Oprogramow

    netto: 468.06 zł
    brutto: 575.71 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 921UAGS 5HPacT NM 802.11ac MIMO 3x3

    RouterBoard921UAGS 5HPacT NM to urządzenie działające w trybach AP/CPE/Point-to-Point zamknięte w metalowej, wodoodpornej obudowie. RB921 wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880 , który pracuje w standardzie 802.11ac. Posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 3x3 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w 922UAGS 5HPacT NM to QCA9557 720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS

    netto: 498.80 zł
    brutto: 613.52 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 922UAGS 5HPacD NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB922UAGS-5SHPacD-NM to AP/CPE/Point-to-Point zamknięty w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. Urządzenie posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału technologii 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM to QCA9557 o częstotliwości taktowania720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik Ro

    netto: 439.88 zł
    brutto: 541.06 zł
     
  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 922UAGS 5HPacT NM 802.11ac MIMO 3x3

    RouterBoard922UAGS 5HPacT NM to urządzenie działające w trybach AP/CPE/Point-to-Point zamknięte w metalowej, wodoodpornej obudowie. RB922 wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880 , który pracuje w standardzie 802.11ac. Posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 3x3 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w 922UAGS 5HPacT NM to QCA9557 720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS

    netto: 442.22 zł
    brutto: 543.93 zł
     
  • TP-LINK Switch T3700G-52TQ L3 JetStream zarządzalny stackowalny

    TP-LINK T3700G-52TQ to zarządzalny switch warstwy 3 JetStream stackowalny, przeznaczony do sieci korporacyjnych, uczelnianych oraz dla usługodawców internetowych.

    netto: 7 199.00 zł
    brutto: 8 854.77 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Ubiquiti EdgeSwitch 48p ES-48-750W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 3 826.84 zł
    brutto: 4 707.01 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.