FIBERTECHNIC MODUŁ FS-1524-FL80D SFP 1000Base-ZX SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

producent: Fibertechnic®

ID: 4494

Cena netto: 136.03 zł

Cena brutto: 167.31 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

Moduły optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny dedykowane do switchy Mikrotik, Ubiquiti, TPLink i inne.

Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

FiberTechnic SFP 1000Base-ZX FS-1524-FL80D to moduł jednomodowy z laserem Class 1 FDA z pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i wbudowanym modułem diagnostycznym DDM (Digital Diagnostics Monitoring). 

Główna zaleta złączy LC to niewielkie wymiary co przekłada się na możliwość wykorzystywania ich w miejscach o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych (dwukrotność względem złącz SC)

Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki Cisco, HP, Juniper, Alcatel i inne dostępne na rynku.

UWAGA! Moduł SFP posiada dużą moc optyczną i nie należy zestawiać połączeń na krótkich patchcordach bez tłumików (grozi uszkodzeniem modułu) 


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
DDMI
Zasilanie
Moc Wyjściowa
Czułość odbiornika
Kompatybilność
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-LH/LX
1550nm
1,25 Gb/s
80km
2xLC
SMF 9/125um
Tak
3.3V
-3~2dBm
< -27dBm
MSA Complaint
0°C do 70°C
55 x 15 x 12 mm
17 g

Download:

CE Deklaracja Zgodności
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • NETGEAR Switch GS724T ProSafe Smart 24p

    Switche serii Smart pozwalają na dostęp do funkcji dotychczas zarezerwowanych dla urządzeń zarządzalnych warstw drugiej i trzeciej. Monitoring wydajności, konfiguracja portów, VLAN dla zarządzania ruchem, trunking portów dla zwiększenia przepustowości, czy Class of Service (CoS), a to wszystko za cząstkę ceny zarządzalnego switcha!

    netto: 618.53 zł
    brutto: 760.79 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBoard RB953GS-5HnT level5

    RouterBOARD RB953GS-5HnT to pierwszy produkt firmy Mikrotik, który obsługuje technologie 5GHz 3x3 MIMO. Silny moduł radiowy o mocy do 1600mW! oparty na chipsecie Atheros QCA9558 802.11a/n, posiadający trzy gniazda SMA.

    netto: 532.71 zł
    brutto: 655.23 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBOARD Cloud  Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

    CRS109-8G-1S-2HnD-IN to router i przełącznik warstwy 3 zarządzany pracujący pod kontrolą systemu RouterOS z licencją level 5. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet, jedno gniazdo SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n. CRS może pracować jako AP, router z dowolną liczbą portów oraz zarządzalny switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie j

    netto: 557.74 zł
    brutto: 686.02 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 	RB922UAGS-5HPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB922UAGS-5SHPacD-NM to AP/CPE/Point-to-Point zamknięty w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. Urządzenie posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału technologii 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM to QCA9557 o częstotliwości taktowania720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik Ro

    netto: 478.49 zł
    brutto: 588.54 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5 triple RB922UAGS-5HPacT-NM 802.11ac MIMO 3x3

    RouterBoard922UAGS 5HPacT NM to urządzenie działające w trybach AP/CPE/Point-to-Point zamknięte w metalowej, wodoodpornej obudowie. RB922 wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880 , który pracuje w standardzie 802.11ac. Posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 3x3 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w 922UAGS 5HPacT NM to QCA9557 720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS

    netto: 442.22 zł
    brutto: 543.93 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBoard NetMetal 5SHP RB921UAGS-5SHPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

    RouterBoard RB921UAGS-5SHPacD-NM to urządzenie, które może pełnić funkcję AP/CPE/Point-to-Point. Zamknięte jest w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażono je jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. RB921UAGS posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału sieci wireless 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor QCA9557 720MHz który został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM współpracuje ze128MB RAM. Oprogramow

    netto: 542.88 zł
    brutto: 667.74 zł
     
  • Ubiquiti EdgeSwitch 48p ES-48-750W

    Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie służące do budowy wydajnych segmentów LAN lub rozbudowy istniejącej sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym porzełącznikiem oferującym bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2. Zapewnia także możliwość routingu (praca w warstwa 3).

    netto: 3 524.29 zł
    brutto: 4 334.88 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • D-LINK Switch DGS-1210-16 zarządzalny

    Przełącznik DGS-1210-16 oferuje zaawansowane funkcje zarządzania i bezpieczeństwa dostępne za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu. Nadaje się idealnie dla małych i średnich firm, które nie majądużych działów informatycznych.

    netto: 497.42 zł
    brutto: 611.83 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

    RouterBOARD CCR1072 został wyposażony w procesor firmy 72-rdzeniowy procesor Tilera o taktowaniu 1GHz na każdy rdzeń. Do pełnego wykorzystania potencjału CCR1072 został wyposażony w 8 portów SFP+. co pozwala na przesłanie około 100(!) milionów pakietów na sekundę. Urządzenie posiada dwa zasilacze typu hot-swap dla zapasowego zasilania, pełnej wielkości Smart Card Slot oraz 16GB wbudowanej pamięci ECC RAM oraz szereg dodatkowych rozszerzeń.

    netto: 12 187.30 zł
    brutto: 14 990.39 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBOARD RB3011UiAS-RM

    RB3011 jest wieloportowym urządzeniem, które jako pierwsze jest oparte na procesorze zbudowanym w architekturze ARM, dzięki czemu uzyskuje wyższą wydajność niż dotychczas. Urządzenie posiada dziesięć gigabitowych portów ethernet zgrupowanych w dwa switche, gniazdo na wkładki SFP oraz pełnowymiarowy port wysokich prędkości USB 3.0 przeznaczony do podłączenia dodatkowego dysku lub zewnętrznego modemu 3G/4G.

    netto: 597.50 zł
    brutto: 734.93 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Promocja MikroTik RouterBOARD mANTBox 15s 5GHz 15/120 RB921GS-5HPacD-15S

    Mikrotik mANTBox 15s to antena sektorowa 2x2 MIMO o zysku 15dBi zintegrowana z Routerboardem 921 zgodnym ze standardami Wi-Fi 802.11a/n/ac. Zestaw wyposażony jest w gniazdo SFP, port Gigabit Ethernet. Całość pracuje pod kontrolą systemu RouterOS level4.Zasilanie może być zrealizowane przez PoE.

    netto: 443.80 zł
    brutto: 545.87 zł
    netto:510.17 zł
  • Switch D-Link DGS-3120-24SC/SI

    netto: 2 340.55 zł
    brutto: 2 878.87 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Tłumik światłowodowy LC/UPC 5dB męsko-żeński

    Tłumik światłowodowy jest odpowiedzialny za redukcję mocy optycznej przesyłanego sygnału. Tłumik przystosowany do pracy ze złączami żeńskimi LC/UPC (F) i męskimi LC/UPC (M). Instalacja i demontaż tłumika odbywa się w prosty i wygodny sposób.

    netto: 28.10 zł
    brutto: 34.56 zł
     
  • Tłumik światłowodowy LC/UPC 3dB męsko-żeński

    Tłumik światłowodowy jest odpowiedzialny za redukcję mocy optycznej przesyłanego sygnału. Tłumik przystosowany do pracy ze złączami żeńskimi LC/UPC (F) i męskimi LC/UPC (M). Instalacja i demontaż tłumika odbywa się w prosty i wygodny sposób.

    netto: 28.10 zł
    brutto: 34.56 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Tłumik światłowodowy LC/UPC 10dB męsko-żeński

    Tłumik światłowodowy jest odpowiedzialny za redukcję mocy optycznej przesyłanego sygnału. Tłumik przystosowany do pracy ze złączami żeńskimi LC/UPC (F) i męskimi LC/UPC (M). Instalacja i demontaż tłumika odbywa się w prosty i wygodny sposób.

    netto: 28.10 zł
    brutto: 34.56 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • MikroTik RouterBoard Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM RouterOS/SwitchOS dual boot

    24 portowy zarządzalny switch i router Mikrotik w jednym. Mikrotik CRS326-24G-2S+RM to urządzenie będące odpowiednikiem modelu CSS326. Wyposażony w tę samą ilość portów z jedną tylko różnicą: możliwość korzystania z systemu RouterOS lub SwitchOS czyli funkcjonalność DUAL BOOT. CRS326-24G-2S+RM ma 24 gigabitowe porty LAN, dwa gniazda SFP+ oraz port konsoli Rj-45.

    netto: 728.61 zł
    brutto: 896.19 zł
     
  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter FCM-3100-F-DIN SFP RJ45 z uchwytem DIN

    FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter FCM-3100-F-DIN z uchwytem na szynę DIN z portem SFP i RJ45 10/100/1000MB z auto negocjacją. Współpracuje z modułami SFP jednomodowymi oraz wielomodowymi.

    netto: 76.06 zł
    brutto: 93.55 zł
     

    Zapytaj o produkt

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.