ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V2

producent: Extralink

ID: 5242

Cena netto: 60.32 zł

Cena brutto: 74.19 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

LUNA V2 1GE jest światłowodową jednostką kliencką działającą w technologii EPON używaną w szerokopasmowych sieciach. Wykorzystuje FTTH / FTTO aby dostarczyć dane i usługi wideo oparte o technologie EPON.
EPON to najnowsza generacja technologii sieci dostępowej działająca w standardzie protokołu IEEE802.3ah. EPON w porównaniu do innych standardów wyróżnia się większą przepustowością i większą wydajnością poprzez użycie pakietów o zmiennej długości. EPON oferuje efektywne zarządzanie ruchem użytkownika, segmentacja ramek, QoS dla ulepszenia przesyłu głosu i komunikacji wideo.
LUNA 1GE jest urządzeniem wyposażonym w jeden port GE. LUNA 1GE jest sprzętem o wysokiej wydajności i możliwościach przekierowania ruchu, aby zapewnić doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. LUNA V2 1GE zapewnia idealne rozwiązania usługowe i funkcje wspierające przyszłościowe dla rozmieszczenia sieci światłowodowych. Dobrze działa z urządzeniami takich firm jak: Huawei/ ZTE/ Fiberhome/ Alcatel-Lucent.
Cechy:
- Zgodność ze standardem IEEE802.3ah
- Wsparcie ograniczenia szybkości na portach i kontroli przepustowości
- Dystans transmisji do 20KM
- Szyfrowanie danych, grupowanie broadcastów, separacja portów Vlan, etc.
- Dynamiczna Alokacja Pasma (DBA)
- Funckcja ONU auto-discovery/ Wykrywanie linku/ zdalna aktualizacja oprogramowania;
- Obsługa VLAN-ów i separacja użytkowników;
- Odporność na broadcast storm
- Izolacja portów
- Funkcja routingu
- Wsparcie dla ACL i SNMP, elastyczna konfiguracja filtrów pakietów
- Zaprojektowany aby zapobiegać awarii systemu i utrzymywać jego stabilność.
- Zarządzanie siecią EMS w oparciu o SNMP, wygodne w utrzymaniu

Specyfikacja produktu:

PON
LAN
Power supply
Power consumption
Working temperature
Storage temperature
Relative humidity
1 x PON ports (1.25G)
1 x 10/100/1000M port
12VDC
3W
0~55
-30~60
10~90 (niekondensująca)


Powiązane z tym produktem:
  • NETIS EP8204 v.2 4 Ports  EPON Optical Line Terminal OLT

    NETIS EP8204 to terminal OLT mogący obsłużyć do 256 końcówek klienckich w systemach FTTx (FTTC, FTTB, FTTH).

    netto: 2 747.35 zł
    brutto: 3 379.24 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • BDCOM P3310 OLT 4GE GEPON

    Urządzenie typu OLT z czterema gniazdami na wkładki SFP PON. Dodatkowo wyposażone w port konsoli, 2x port Gigabit COMBO, 2x port Gigabit SFP, 2x port Gigabit TX. Urządzenie jest zasilane napięciem AC90-264V, posiada możliwość zamontowania w szafie RACK 19 cali. Konstrukcja jest chłodzona pasywnie, jest więc cicha.

    netto: 2 476.62 zł
    brutto: 3 046.25 zł
     
  • Extralink Raptor GEPON OLT 4x gigabit PON 4x combo SFP

    EXTRALINK RAPTOR EPON OLT 1U 19'' 4X GIGABIT PON PORTS/ 4X GIGABIT UPLINK PORTS/ 4X SFP PORTS

    netto: 2 375.00 zł
    brutto: 2 921.25 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 2m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 2m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 9.20 zł
    brutto: 11.32 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 3m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 3m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 9.50 zł
    brutto: 11.69 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 5m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 5m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 10.20 zł
    brutto: 12.55 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 10m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 10m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 13.80 zł
    brutto: 16.97 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 20m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 20m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 20.40 zł
    brutto: 25.09 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 0,5m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 0,5m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 8.60 zł
    brutto: 10.58 zł
     
  • Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 1m

    Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 1m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

    netto: 8.90 zł
    brutto: 10.95 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: +48 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.