Słupek światłowodowy FTTH 36HP punkt dystrybucyjny SSF-1757/290/194 z drzwiczkami

producent: Fibertechnic®

ID: 6415

Cena netto: 920.00 zł

Cena brutto: 1 131.60 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Słupek światłowodowy aluminiowy SSF-1757/290/194 FTTH 36HP, z dodatkowym dostępem do łatwiejszego montażu i dostępu do kabli i mikrorurek. Przełącznica z polem komutacyjnym 18xSC duplex + 6xSC simplex

Słupek światłowodowy dedykowany do sieci PON FTTH, jako punkt dystrybucyjny w rozwiązaniach do 36 domków jednorodzinnych po jednym włóknie światłowodowym. Przełącznica słupkowa jest wyposażona w dwa panele z polem komutacyjnym na 18xSC duplex oraz 6xSC simplex, na splittery typu ABS BOX, oraz tacki spawów. Przełącznica składa się z dwóch paneli komutacyjnych: dla kabla liniowego z panelem dla sześciu operatorów, oraz dla kabli abonenckich do max 36 abonentów. Słupek wykonany jest z aluminium malowane proszkowo, zabezpieczony klamką mosiężną z zamkiem bębenkowym w drzwiach uszczelnionych uszczelką polimerową. Otwierana górna cześć (pokrywę) za pomocą haczyków zwalnianych od środka słupka. Demontowalny panel komutacyjny umożliwia zamocowanie dwóch tacek spawów światłowodowych do 48J, 6 miejsc  pod złącza SC simplex, oraz 18 miejsc pod złącza SC duplex, miejsce na splitter ABS black wraz z jego zapasem, oraz miejsce na główny zapas kabla za pomocą 25 otworów pod uchwyty kablowe, jednen z elementów jest uchylny i demontowalny

Zastosowanie: 
- sieci PON FTTX
- sieci telekomunikacyjne, dystrybucyjne
- mikrokanalizacja

Cechy:
- stopień ochrony IP 34 (opcjonalnie IP55)
- odporność mechaniczna IK-10
- RoHS
- aluminium, gwarancja 25 lat*

wzór przemysłowy zastrzeżony 004006948-0001

Specyfikacja produktu:

Height:
Width:
Depth:
Weight:
Material:
Equippment:

Panel for adapters:
Splice trays quantity:
Number of clients (HP):
1757mm
290mm
194mm
7,9kg
powder coated aluminium
Brass door handle with drum lock, mounting seals
25 cut outs for cable holders, 16 cable holders
18xSC duplex + 6xSC simplex
2x 24J
up to 36 Homes Passed

Download:

  • CE Deklaracja Zgodności

    CE Deklaracja Zgodności

    POBIERZ (0)
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Splitter PLC 1:8 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci EPON / G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS. Dzieli równo sygnał wejściowy na 8 włókien w stosunku 1:8 Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/APC

    netto: 41.65 zł
    brutto: 51.23 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 10.90 zł
    brutto: 13.41 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 41.09 zł
    brutto: 50.54 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 4J 9/125 ITU-T G.652D 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 4J Z-XOTKtcdD do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE

    netto: 0.80 zł
    brutto: 0.98 zł
     
  • Mikrorurka FGG 7/3,5mm doziemna MDPE

    Mikrorurka 7/3,5mm o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 0.61 zł
    brutto: 0.75 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Mikrorurka 12/8mm doziemna MDPE

    Mikrorurka 12/8mm o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 0.99 zł
    brutto: 1.22 zł
     
  • Mikrorurka 14/10mm doziemna MDPE

    Mikrorurka 14/10mm o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 1.27 zł
    brutto: 1.56 zł
     
  • Splitter PLC 1:32 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy ze złączami SC/APC do budowy sieci EPON / GPON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS BOX. Dzieli symetrycznie sygnał wejściowy na 32 kanałów w stosunku 1:32

    netto: 135.84 zł
    brutto: 167.08 zł
     
  • Splitter PLC 1:16 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy ze złączami SC/APC do budowy sieci EPON / GPON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS BOX. Dzieli symetrycznie sygnał wejściowy na 16 kanałów w stosunku 1:16

    netto: 70.19 zł
    brutto: 86.33 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Mikrorurka FGG 14/10mm doziemna MDPE 2000m -pomarańczowa

    Mikrorurka 14/10mm pomarańczowa na bębnie 2000m, o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 2 457.00 zł
    brutto: 3 022.11 zł
     
  • Mikrorurka FGG 14/10mm doziemna MDPE 2000m -czerwona

    Mikrorurka 14/10mm czerwona na bębnie 2000m, o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 2 457.00 zł
    brutto: 3 022.11 zł
     
  • Mikrorurka FGG 14/10mm doziemna MDPE 1000m -niebieska

    Mikrorurka 14/10mm niebieska na bębnie 1000m, o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 1 274.00 zł
    brutto: 1 567.02 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex bez kołnierza

    Adapter światłowodowy SC/APC simplex bez kołnierza dedykowany do puszek abonenckich FTTH. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.05 zł
    brutto: 1.29 zł
     
  • MikroKabel światłowodowy Fibrain MK-AX2 2J 9/125 ITU-T G.652D

    MikroKabel światłowodowy jednomodowy MK-AX2 2J 9/125 ITU-T G.652D do wdmuchiwania w mikrokanalizacji.

    netto: 0.65 zł
    brutto: 0.80 zł
     
  • Mikrorurka FG-P 12/8mm z pilotem MDPE czarna 200m

    Mikrorurka FGG 12/8mm z pilotem do przeciągania kabli, włókien światłowodowych. Rurka o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 210.00 zł
    brutto: 258.30 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 42.74 zł
    brutto: 52.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.652D 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 12J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 1.57 zł
    brutto: 1.93 zł
     
  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 2J 9/125 ITU-T G.652D 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 2J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 0.73 zł
    brutto: 0.90 zł
     
  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 24J 9/125 ITU-T G.652D 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 24J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 2.06 zł
    brutto: 2.53 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Micro 12J 2Tx6F G.652D Corning 0.65kN

    Fibertechnic 12 włóknowy kabel do mikrokanalizacji, w wielotubie z włóknem G.652D, odpowiednik: Micro Z-XOTKtmd

    netto: 1.54 zł
    brutto: 1.89 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Micro 24J 4Tx6F G.652D Corning 0,65kN

    Fibertechnic 24 włóknowy kabel do mikrokanalizacji, w wielotubie z włóknem G.652D, odpowiednik: Micro Z-XOTKtmd

    netto: 2.19 zł
    brutto: 2.69 zł
     
  • Kabel Fibertechnic Micro 36J 3Tx12F G.652D Corning 0,65kN

    Fibertechnic 36 włóknowy kabel do mikrokanalizacji, w wielotubie z włóknem G.652D, odpowiednik: Micro Z-XOTKtmd

    netto: 3.11 zł
    brutto: 3.83 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Kabel Fibertechnic Micro 48J 4Tx12F G.652D Corning 0,65kN

    Fibertechnic 48 włóknowy kabel do mikrokanalizacji, w wielotubie z włóknem G.652D, odpowiednik: Micro Z-XOTKtmd

    netto: 3.59 zł
    brutto: 4.42 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.