Fibrain SFP 1000BASE-SX 850NM MMF LC DUPLEX 550m

producent: Fibrain

ID: 997

Cena netto: 42.65 zł

Cena brutto: 52.46 zł

Ilość: szt.
  • Polecany odpowiednik/zamiennik:
  • Fibrain SFP 1000BASE-SX 850NM MMF LC DUPLEX 550m

    Moduły optyczne marki FiberTechnic są zgodne ze standardami SFP MSA oraz SFF-8472 służące do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowane są do pracy z przełącznikami, routerami oraz mediakonwerterami w rozwiązaniach operatorskich, biurowych jak i przemysłowych (seria Industry - szeroki zakres temperatury pracy). Dodatkowym atutem modułów jest system blokady zatrzaskowej, który zabezpiecza przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. FiberTechnic SFP 1,25G FS-0824-VL05 to moduł wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 550m ze złączem LC duplex. Transciwer składa się z trzech elementów: nadajnika laserowego VCSEL, PIN fotodioda i jednostki sterującej MCU. Wszystkie moduły spełniają wymogi bezpieczeństwa lasera klasy I. Główna zaleta złączy LC to niewielkie wymiary co przekłada się na możliwość wykorzystywania ich w miejscach o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych (dwukrotność względem złącz SC) Moduły SFP FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze modułów w zależności od potrzeb jak i kodowanie ich pod dowolne przełączniki sieciowe dostępne na rynku. Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:  

    netto: 32.34 zł
    brutto: 39.78 zł
     
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Wysokiej jakości moduł optyczny moduł Mini-GBIC (Mini- Gigabit Interface Converter) firmy Fibrain. Jest w pełni zgodny ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable). Dzięki doskonałej współpracy z większością przełączników i routerów dysponujących gniazdem SFP znajdzie zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH oraz z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel.

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Moc rozpraszania
Zasilanie
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-SX Ethernet
850nm
1,25 Gb/s
550m
2 x LC
<750mW
3,3 V
0°C do 70°C
55 x 15 x 12 mm
16 g
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord LC-LC MM OM2 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 19.45 zł
    brutto: 23.92 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Patchcord LC-LC MM OM3 duplex 30m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami LC-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 30m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 80.00 zł
    brutto: 98.40 zł
     
  • Patchcord ST-LC MM OM2 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami ST-LC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 23.93 zł
    brutto: 29.43 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • TP-Link konwerter TL-MC220L

    Konwerter MC220L stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie 1000Base-T z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o wysokiej przepustowości na duże odległości. Połączenie światłowodowe realizowane jest poprzez obsadzenie konwertera miniGBIC-iem (multi lub single-mode).

    netto: 78.21 zł
    brutto: 96.20 zł
     
  • TP-LINK switch T1500G-10PS (TL-SG2210P) Smart PoE 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

    T1500G-10PS to zarządząlny w warstwie drugiej switch oferujący osiem portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet z technologią PoE oraz dwa sloty SFP na wkładki światłowodowe.Zarządzanie odbywa się z wiersza poleceń lub poprzez przeglądarkę internetową.

    netto: 382.98 zł
    brutto: 471.06 zł
     
  • TP-LINK Switch TL-SG2424P  Smart zarządzalny

    Gigabitowy przełącznik TL-SG2424P firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty PoE w standardzie Gigabit Ethernet oraz 4 sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Zgodny ze standardami Zgodność ze standardami 802.3at/af. Maksymalna pobór mocy podłączonych urządzeń to 180W.

    netto: 1 078.44 zł
    brutto: 1 326.48 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • TP-LINK Switch TL-SG3210 L2 JetStream zarządzalny (T2500G-10TS) 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

    Urządzenie TP-LINK JetStream TL-SG3210 to zarządzalny przełącznik wartstwy 2 wyposażony w 8 portów 10/100/1000Mb/s. Zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 2 sloty Gb SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Przełącznik TL-SG3210 to oszczędne rozwiązanie do zastosowań w małych i średnich firmach.

    netto: 379.57 zł
    brutto: 466.87 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • TP-LINK Switch TL-SL2428 zarządzalny

    Inteligentny przełącznik TL-SL2428WEB wyposażony w gigabitowe porty uplink jest w pełni zgodny ze standardami IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet.

    netto: 416.68 zł
    brutto: 512.51 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • TP-LINK Switch TL-SL5428E L2 JetStream zarządzalny

    Przeznaczony dla zespołów roboczych oraz oddziałów przedsiębiorstwa przełącznik TL-SL5428E firmy TP-LINK wyposażony został w zestaw funkcji 2 poziomu zarządzania. Zapewnia maksymalną przepustowość łączy wysoce wydajnych grup roboczych na krańcach sieci. Może stanowić także rdzeń dla Fast-Ethernetowych przełączników i szybkich serwerów małych, wymagających sieci komputerowych. Ponadto, przełącznik TL-SL5428E wyposażony został w 2 sloty combo SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie

    netto: 650.92 zł
    brutto: 800.63 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.