Fibrain SFP 1000BASE-LH 1310NM SMF LC DUPLEX 20km

producent: Fibrain

ID: 998

Cena netto: 53.74 zł

Cena brutto: 66.10 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Wysokiej jakości moduł optyczny FTS-S12G-S31L-020D moduł Mini-GBIC (Mini- Gigabit Interface Converter) firmy Fibrain. Jest w pełni zgodny ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable).

 Dzięki doskonałej współpracy z większością przełączników i routerów dysponujących gniazdem SFP znajdzie zastosowanie w  połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH oraz z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel. 

Specyfikacja produktu:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Moc rozpraszania
Zasilanie
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-LH Ethernet
1310nm
1,23 Gb/s
10km
2xLC
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.99 zł
    brutto: 17.21 zł
     
  • TP-Link konwerter TL-MC220L

    Konwerter MC220L stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie 1000Base-T z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o wysokiej przepustowości na duże odległości. Połączenie światłowodowe realizowane jest poprzez obsadzenie konwertera miniGBIC-iem (multi lub single-mode).

    netto: 62.50 zł
    brutto: 76.88 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D duplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 12.89 zł
    brutto: 15.85 zł
     
  • TP-LINK Switch TL-SG3210 L2 JetStream zarządzalny (T2500G-10TS) 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

    Urządzenie TP-LINK JetStream TL-SG3210 to zarządzalny przełącznik wartstwy 2 wyposażony w 8 portów 10/100/1000Mb/s. Zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 2 sloty Gb SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Przełącznik TL-SG3210 to oszczędne rozwiązanie do zastosowań w małych i średnich firmach.

    netto: 368.47 zł
    brutto: 453.22 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBRAIN Konwerter FMU-APA12G-E gigabit SFP 10/100/1000Base-T

    Konwerter FMU-APA12G-E-W marki Fibrain to idealne rozwiązanie dla użytkowników sieci Ethernet chcących zwiększyć maksymalną odległość na jaką mogą być transmitowane dane

    netto: 94.15 zł
    brutto: 115.81 zł
     
  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D duplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 15.14 zł
    brutto: 18.62 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 17.82 zł
    brutto: 21.92 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 20m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 64.00 zł
    brutto: 78.72 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 30m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 86.00 zł
    brutto: 105.78 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 10m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 52.20 zł
    brutto: 64.21 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 50m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 122.26 zł
    brutto: 150.38 zł
     
  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter z uchwytem DIN SFP RJ45

    FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter FCM-3100-F-DIN z uchwytem na szynę DIN z portem SFP i RJ45 10/100/1000MB z auto negocjacją. Współpracuje z modułami SFP jednomodowymi oraz wielomodowymi.

    netto: 78.50 zł
    brutto: 96.56 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 1000MB

    FiberTechnic Gigabit Media Konwerter FCM-2100-F z portem SFP i RJ45 1000MB. Współpracuje z modułami SFP jednomodowymi oraz wielomodowymi.

    netto: 74.44 zł
    brutto: 91.56 zł
     
  • TP-LINK switch T1500G-10PS (TL-SG2210P) Smart PoE 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

    T1500G-10PS to zarządząlny w warstwie drugiej switch oferujący osiem portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet z technologią PoE oraz dwa sloty SFP na wkładki światłowodowe.Zarządzanie odbywa się z wiersza poleceń lub poprzez przeglądarkę internetową.

    netto: 374.52 zł
    brutto: 460.66 zł
     
  • Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 10m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 3mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 35.39 zł
    brutto: 43.53 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 60m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 149.20 zł
    brutto: 183.52 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 80m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 187.46 zł
    brutto: 230.58 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: +48 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.