• / O nas

Cyberteam


Witamy w Cyberteam® Sp. z o.o.!


Siedziba Cyberteam® Sp. z o.o. znajduje się w strefie ekonomicznej w Zamościu, przy ulicy Strefowej 8, i jest częścią Grupy Nowak Technologie. Obszar naszego działania rozciąga się na całą Europę. W tym miejscu postaramy się przybliżyć Ci naszą działalność, opowiemy historię powstania firmy Cyberteam® oraz przedstawimy, w których kierunkach rozwija się nasza Grupa. Zapraszamy! 

 

 

1978

Historia naszej firmy sięga roku 1978, gdy powstał pierwszy i przez bardzo długi czas jedyny w regionie Zakład Mechaniczny. Nasza działalność skupiała się na naprawie sprzętu mechanicznego oraz dorabianiu trudno dostępnych w tamtych czasach elementów mechanicznych. Od samego początku zatrudnialiśmy zespół ponad 15 wykwalifikowanych pracowników, a nasz zakład zajmował obszerną powierzchnię ponad 300 m2.

1999

  Ponad 20 lat później, czyli w 1999 roku Zakład Mechaniczny wkracza w technologie XXI wieku, już jako Nowak Technologie®. Większość maszyn sterowanych mechanicznie została zastąpionych maszynami sterowanymi numerycznie. Dotychczasowa, głównie usługowa działalność, została wzbogacona o małoseryjną produkcję różnych elementów z metalu. Prowadnice do głowic silnikowych, myjki do części silników czy testery szczelności głowic silnikowych to tylko niektóre z przykładów.

2007

  Dynamiczny rozwój branży telekomunikacyjnej w Polsce i na świecie skutkuje powołaniem do życia Cyberteam® Sp. z o.o. Od 2007 roku jako część grupy Nowak Technologie® głównym profilem działania Cyberteam® Sp. z o.o. jest branża telekomunikacyjna. Zaprojektowana wspólnie z Wydziałem Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie linia anten mikrofalowych przez 12 lat była nieprzerwanie dostarczana na polski i europejski rynek. Rozpowszechnienie bezprzewodowego dostępu do internetu skutkuje wzmożonym ruchem w częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz. W odpowiedzi Cyberteam® Sp. z o.o. projektuje i zastrzega wzory osłon do popularnych urządzeń klienckich takich jak MikroTik i Ubiquiti, które mają na celu odizolowanie urządzenia od niepożądanego zaszumienia elektromagnetycznego. Rozwijający się rynek daje coraz większe możliwości. W Cyberteam® Sp. z o.o. powstaje dział projektowania i produkcji układów elektronicznych. Do sprzedaży trafia pełna gama zabezpieczeń przeciwprzepięciowych sieci LAN: popularnych „netprotektorów”, adapterów PoE i zasilaczy buforowych. Cyberteam® Sp. z o.o. prowadzi całą sprzedaż grupy Nowak Technologie® na stronie internetowej www.cyberteam.pl

2012

  Korzystając z potencjału mechaniki i elektroniki w 2012 roku do grupy Nowak Technologie® dołącza nowa spółka – Elektropuls®. Zaprojektowane i produkowane urządzenie do stymulacji nerwów i mięśni odpowiada na zapotrzebowanie branży medycznej. Spółka posiada system zarządzania jakością ISO 13485:2016-04. Stymulator sprzedawany pod nazwą Elektropuls® uzyskał dopuszczenie do stosowania w szpitalach, przychodniach fizykoterapii a także zalecany jest do użytku domowego.

2016

  Wraz z rozwojem branży telekomunikacyjnej, technologia internetu szerokopasmowego staję się coraz bardziej osiągalna dla końcowego użytkownika. Sieci bezprzewodowe zostają coraz częściej zastępowane sieciami światłowodowymi. Pojawia się kolejna możliwość rozwoju. Grupa wprowadza na rynek pełną gamę produktów służących do kompleksowej budowy sieci światłowodowych. Urządzenia aktywne i światłowodowe komponenty pasywne, kable światłowodowe i szafy telekomunikacyjne. Ta linia produktów oznaczona jest marką FiberTechnic® i jest dystrybuowana przez Cyberteam® Sp. z o.o.

2022

  Powiększająca się nieustannie produkcja elementów aluminiowych dla marki FiberTechnic® naturalnie powoduje rozbudowę linii produkcyjnych. Nowak Technologie® uruchamia nową malarnię proszkową powiększając tym samym ofertę o kolejną usługę. Na terenie firmy powstaje nowa hala która mieści 80 metrów linii produkcyjnej malowania proszkowego w procesie odpowiadającym QualiCoat. Przepustowość technologiczna linii malarskiej to możliwość pomalowania 500 m2 podczas pracy jednej zmiany.

cyberteam


Witaj w Dziale Handlowym Cyberteam®

Jesteśmy zespołem handlowym, który posiada szeroką wiedzę na temat urządzeń i akcesoriów, które znajdują się w naszej bogatej ofercie. Oferujemy pomoc w doborze i konfiguracji produktów. Stale podnosimy jakość obsługi poprzez bieżące szkolenia, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenie. Nie tylko dbamy o indywidualne potrzeby klienta, ale także prezentujemy naszą markę na licznych targach międzynarodowych i krajowych, budując naszą obecność na rynku.

Współpracujemy również z naszym działem technicznym, aby zapewnić wsparcie przy projektowaniu nowych produktów na zlecenie klienta. Nasza szeroka oferta produktowa i duże stany magazynowe umożliwiają nam szybką i elastyczną obsługę zamówień, spełniając oczekiwania klientów w pełni. Nasz dział handlowy jest zawsze gotów podjąć wyzwanie i znaleźć najlepsze rozwiązania, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów. Jesteśmy dumni z naszej roli w tworzeniu długotrwałych relacji handlowych opartych na zaufaniu, profesjonalizmie i doskonałej obsłudze.

 

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, zapraszamy do 

Działu Kontakt


 

 

Park maszyn

 

Nasz park maszyn to miejsce, w którym łączą się innowacyjne technologie i precyzyjne wykonanie. Ten nowoczesny park maszynowy zapewnia niezrównaną jakość produkcji i elastyczność w tworzeniu różnorodnych rozwiązań dla klientów. W parku maszyn znajdują się najnowocześniejsze urządzenia, takie jak cięcie laserowe, gięcie CNC, tłoczenie, spawanie oraz systemy montażu. To zestawienie zaawansowanych technologii pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów związanych z produkcją szaf aluminiowych. Dzięki cięciu laserowemu możliwe jest precyzyjne i efektywne wycinanie elementów z aluminium o różnych kształtach i wymiarach. Natomiast gięcie CNC zapewnia doskonałą jakość wyginanych profili. W parku maszyn zastosowane są również zaawansowane techniki spawania, które gwarantują trwałe i estetyczne połączenia elementów aluminiowych. Wykorzystanie systemów montażu przyspiesza proces produkcyjny, umożliwiając zrealizowanie dużych zamówień w krótkim czasie. Oprócz doskonałych maszyn, park ten dysponuje również wysoko wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z aluminium. To ich wiedza i umiejętności sprawiają, że każdy projekt jest starannie opracowany i realizowany zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Park maszyn to doskonałe połączenie nowoczesnej technologii i rzemieślniczej precyzji. Dzięki temu możemy dostarczać produkty najwyższej jakości, spełniające wyoskie oczekiwania pod względem estetyki, trwałości i funkcjonalności.Wylewarka uszczelek

Centrum gnące Salvagnini

Spawarka laserowa

Wylewarka uszczelek Salvagnini spawanie-laserowa
We wszystkich produktach takich jak szafy, szafki a także w innych elementach wymagających zachowania szczelności stosujemy system uszczelniania za pomocą wylewanej uszczelki poliuretanowej. Jest to rozwiązanie polegające na nałożeniu płynnego materiału uszczelniającego w miejscu które ma zostać uszczelnione.
Uzyskanie kształtów i wykonanie skomplikowanych gięć obrabianego detalu niemożliwych do uzyskania na prasach krawędziowych i zaginarkach realizujemy za pomocą centrum gnącego Salvagnini P2 Lean. Gięcie po łuku, zaginanie zawiasów, gięcie z każdej z 4 stron, dowolna ilość gięć na każdej stronie, ruchy stempli redukujące możliwość pozostawiania śladów na arkuszu. Pełna automatyka całego procesu obróbki.
Spawanie laserowe wykorzystuje wiązkę o wysokiej gęstości energii, osiągającą około 1 MW/cm². Efektem tego procesu jest wąska strefa wpływu ciepła oraz minimalne oddziaływanie temperatury na konstrukcję, co przyczynia się do szybkiego odprowadzania ciepła i krótkiego czasu stygnięcia spoiny. Możliwa szerokość uzyskiwanych spoin waha się między 0,2 a 13 mm, jednak w praktyce najczęściej stosuje się spoiny o niewielkich szerokościach. Głębokość penetracji materiału przez wiązkę laserową zależy od mocy zasilania, ale także od lokalizacji punktu skupienia wiązki i szybkości spawania. Wypalarka laserowa

Tokarki CNC

Prasy krawędziowe

 laser  tokarki cnc prasa keawedziowa 

Do precyzyjnego wycinania w metalu różnorodnych elementów wykorzystywana jest technologia laserowa. Niepodważalnymi zaletami tej metody obróbki metalu są idealna powierzchnia cięcia nie wymagająca dalszej obróbki, minimalne ubytki materiału, wąska ścieżka palenia, wysoka prędkość cięcia, oraz pełna automatyzacja i powtarzalność produkcji.

Toczenie CNC zapewnia wysoką precyzję oraz powtarzalność toczonych elementów, co jest praktycznie niemożliwe do uzyskania w przypadku obróbki ręcznej. Zlecenia realizujemy na tokarce CNC CK32L ze skośnym łożem, która charakteryzuje się duża wydajnością w porównaniu do innych maszyn tego typu. Doskonale sprawdza się w obróbce seryjnej.
Do precyzyjnych gięć używamy pras krawędziowych CNC renomowanych firm m.in. Safan, Darley, Vimercati, Salvagnini. Wykorzystanie krawędziarek renomowanych producentów gwarantuje najwyższą jakość plastycznej obróbki blach. Maszyny o różnych siłach nacisku od 40 – 100 ton i długości gięcia do 3100 mm.Malarnia proszkowa

Wykrawarka

Spawarki

 malarnia  wykrawarka
Wszystkie nasze produkty zabezpieczone są powłoką malarską. Proces malowania proszkowego odbywa się w zautomatyzowanym cyklu na dwóch niezależnych liniach o łącznej długości 80 metrów. Pełna automatyzacja linii technologicznej oraz wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii gwarantuje trwałość powłoki malarskiej przez okres 25 lat. 
Wykrawanie blach realizujemy na maszynach Trumph, które charakteryzują się maksymalną elastycznością. Dobór narzędzi do każdego zastosowania jest niezwykle prosty, na wykrawarce możemy nie tylko realizować wykrawanie, ale także przetłaczanie, przebijanie otworów wentylacyjnych czy podginanie oraz gwintowanie otworów.
Spawanie stali i aluminium oraz spawanie stali kwasoodpornej
 
 

 

 Wartości  Misja  Wizja
 
Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników i osób trzecich przez świadome działania naszego personelu. Stale doskonalimy nasze praktyki, zapewniając szkolenia i ścisłą kontrolę jakości. Nasz zaangażowany zespół działa z pełną troską, mając na uwadze dobro naszych klientów i społeczności. Jesteśmy dumni z niezawodności i zaufania, jakie budujemy. Motywacja i odpowiedzialność naszego personelu są kluczowe, a my dążymy do bycia liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, gotowym na każde wyzwanie. Nasza firma skraca dystans do doskonałości, aby zapewnić ochronę, na której można polegać.
 
Dostarczamy Klientom bezpieczne i nowoczesne produkty o wysokiej jakości, spełniające oczekiwania i wymagania prawne. Stale doskonalimy nasze rozwiązania, uwzględniając najnowsze technologie. Dążymy do przekraczania oczekiwań Klientów i zapewniamy im pełne zadowolenie. Nasza firma dba o każdy detal, od surowców po kontrole jakości. Jestem dumny, że jako solidny partner dostarczamy Klientom produkty, które spełniają najwyższe standardy. Nasze zobowiązanie to wysoka jakość i innowacyjność.
 
Dążymy do partnerstwa i korzystnych relacji ze wszystkimi stronami: klientami, dostawcami i innymi podmiotami zewnętrznymi. To klucz do długotrwałego funkcjonowania i rozwoju firmy. Inwestujemy w wzajemne zrozumienie, zaufanie i korzyści. Solidne relacje są fundamentem naszego sukcesu. Budujemy sieć powiązań, która sprzyja wzrostowi dla wszystkich stron. To nasza recepta na sukces.

 

 


Nasze marki

   

 

 

 


 Główne linie produkcyjne

 szafy

 Szafy telekomunikacyjne

 GPON - OLT / ONU

 Kable światłowodowe

 Przełącznice światłowodowe

 

 

 

SZKOLENIA-CYBERTEAM-FIBERTECHNIC


Szkolenia

Witamy na szkoleniu Cyberteam®! Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od 5 lat oferuje praktyczne szkolenia światłowodowe o nazwie "Praktyczne szkolenie z technik światłowodowych". Nasze szkolenia są dedykowane zarówno do instalatorów, jak i początkujących adeptów technologii światłowodowych. Naszym celem jest przygotowanie uczestników do profesjonalnego wykonywania usług instalacji światłowodowych. Wiemy, jak istotne jest, aby nasi kursanci mieli pełne zaufanie do swoich umiejętności i byli przygotowani na wszelkie wyzwania, jakie stawia przed nimi praca instalatora światłowodów.

Nasze szkolenia odbywają się na specjalnie przygotowanym zewnętrznym parku treningowym. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość bezpośredniego zetknięcia się z realiami pracy instalatora, niezależnie od warunków atmosferycznych. W otwartej przestrzeni nasi kursanci zdobywają cenne doświadczenie, które pozwoli im doskonalić swoje umiejętności w praktyce.Jeżeli posiadasz firmę i masz pracowników, których chciałbyś usamodzielnić w zakresie instalatorstwa światłowodowego, nasze szkolenie będzie idealnym rozwiązaniem. Przygotujemy Twoją załogę do wykonywania zadań związanych z instalacją światłowodów na najwyższym poziomie. 

Dołącz do naszego Praktycznego szkolenia z technik światłowodowych i zdobądź niezbędne umiejętności w dynamicznym świecie technologii światłowodowych.

 

 

Aktualne szkolenie znajdziesz tutaj!

 

 


 2022 r.

Program operacyjny:

Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020
Działanie: 1.2
Nazwa i adres Beneficjenta: Cyberteam Sp. z o.o., ul. Strefowa 8, 22-400 Zamość
Numer i tytuł projektu: POPW. 01.02.00-06-0058/22, Wdrożenie modelu biznesowego internacjonalizacji Cyberteam Sp. z o.o.
Numer Umowy o dofinansowanie: POPW. 01.02.00-06-0058/22-00

 


 2021 r.
Program operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020
Działanie: 4.2
Nazwa i adres Beneficjenta: Nowak Technologie Tomasz Bartłomiej Nowak, ul. Strefowa 8, 22-400 Zamość
Numer i tytuł projektu: RPLU.04.02.00-06-0156/20, Produkcja energii z odnawialnych źródeł w przedsiębiorstwie Nowak Technologie
Numer Umowy o dofinansowanie:

RPLU.04.02.00-06-0156/20-00

 


 2020 r.
Program operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020
Oś Priorytetowa: III konkurencyjność przedsiębiorstw
Działanie: 3.7
Nazwa i adres Beneficjenta: Nowak Technologie Tomasz Bartłomiej Nowak, ul. Strefowa 8, 22-400 Zamość
Numer i tytuł projektu: RPLU.03.07.00-06-0043/20, Wdrożenie wyników prac B+R do produkcji innowacyjnych szaf dzielonych
Numer Umowy o dofinansowanie: RPLU.03.07.00-06-0043/20

 


 2017 r.
Program operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013
Oś Priorytetowa: III konkurencyjność przedsiębiorstw
Działanie: 3.7
Nazwa i adres Beneficjenta: Nowak Technologie Tomasz Bartłomiej Nowak, ul. Strefowa 8, 22-400 Zamość
Numer i tytuł projektu: RPLU.03.07.00-06-0154/16, Uruchomienie produkcji innowacyjnych szaf telekomunikacyjnych
Numer Umowy o dofinansowanie: RPLU.03.07.00-06-0154/16

 


 2015 r.
Program operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013
Oś Priorytetowa: I. Przedsiębiorczość i Innowacje
Działanie: 1.3
Nazwa i adres Beneficjenta: Cyberteam spółka z o.o., Kalinowice 157, 22-400 Kalinowice
Numer i tytuł projektu: 02.11-WND-RPLU.01.03.00-06-041/11, Uruchomienie produkcji czterech innowacyjnych typów anten
z obudową przez firmę Cyberteam Sp. z o.o.
Numer Umowy o dofinansowanie: 02.11-UDA-RPLU.01.03.00-06-041/11

 


 2014 r.
Program operacyjny: Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013
Oś Priorytetowa: I. Przedsiębiorczość i Innowacje
Działanie: 1.3
Nazwa i adres Beneficjenta: Nowak Technologie Tomasz Bartłomiej Nowak, Kalinowice 157, 22-400 Kalinowice
Numer i tytuł projektu: 12.12-WND-RPLU.01.03.00-06-007/13, Uruchomienie produkcji testera szczelności głowic silnikowych.
Numer Umowy o dofinansowanie: 12.12-UDA_RPLU.01.03.00-06-007/13

 


 2012 r.
Projekt numer: RPLU.01.02.00-06-005/10
Tytuł projektu: Uruchomienie produkcji innowacyjnych anten typu zintegrowanego Airbox23 ECO przez firmę Cyberteam Sp. z o.o.
Beneficjent: Cyberteam Sp. z o.o.
Adres Kalinowice 157, 22-400 Kalinowice

 

 

Działalność charytywna

Cyberteam to firma o wielkim sercu! Od lat jesteśmy zaangażowani w działalność charytatywną, podejmując różnorodne inicjatywy, aby wspierać społeczności w potrzebie. Nasza misja to łączenie światła światłowodowego z promocją dobra społecznego. Wspieramy organizacje charytatywne, które skupiają się na różnych obszarach, takich jak ochrona środowiska, wsparcie dzieci i rodzin w trudnej sytuacji, edukacja oraz walka z ubóstwem. Działając w tych obszarach, staramy się przynieść realne zmiany i poprawić jakość życia potrzebujących.

Jesteśmy dumni z możliwości dawania innym nadziei i zmieniania ich życia poprzez nasze działania charytatywne. Wierzymy, że każda mała pomoc może mieć ogromne znaczenie. Cieszymy się, że możemy być częścią pozytywnej zmiany w społeczeństwie i wierzymy, że nasza działalność charytatywna przynosi korzyści zarówno potrzebującym, jak i nam samym. Pragniemy inspirować innych, aby dołączyli do nas w budowaniu lepszego świata poprzez hojność, empatię i zaangażowanie społeczne. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

 

Solidarni z Ukrainą

 

 

 

Szlachetna paczka

 

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.