MikroTik Routerboard SFP Dual S-31DLC20D, 1.25G, SM LC 20km 1310nm

producent: MikroTik

ID: 2157

GTU: GTU_06

Cena netto: 79.64 zł

Cena brutto: 97.95 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Paweł Maziarz.
    Paweł Maziarz.

Informacja o produkcie:

S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G SFP 1310nm, posiada złącze Dual LC , do 20KM Single Mode DDM.

Kompatybilny i przetestowany z RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G and CCR1036-12G-4S. Moduł jest także kompatybilny nie tylko z urządzeniami MikroTik.

Specyfikacja produktu:

Długość wiązki
Dystans
Modulacja
Data Rate
Konektor
Format
1310nm
20KM
SM
1.25G
Dual LC
SFP
Powiązane z tym produktem:
  • MikroTik RouterBoard RB2011iLS-IN

    Routerboard RB2011iLS-IN to kolejny produkt posiadający gniazdo na gigabitowe moduły SFP, idealny do zastosowań domowych FTTH jak również do zastosowań w małych firmach i instytucjach.

    netto: 362.93 zł
    brutto: 446.40 zł
     
  • MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-RM

    RouterBOARD RB2011UAS-RM to przedstawiciel wszechstronnych urządzeń serii 2011 firmy Mikrotik wyposażony w obudowę umożliwiającą montaż w szafach RACK 19". Jak wszystkie urządzenia serii 2011 posiada dziesięć portów Ethernet, z czego pięć z nich to złącza w standardzie Gigabit Ethernet. Ten sam jest także szybki, 600MHz procesor Atheros wspierany przez 128MB pamięci RAM. Model RouterBOARD RB2011UAS-RM działa pod kontrolą systemu operacyjnego RouterOS z licencją level 5.

    netto: 389.99 zł
    brutto: 479.69 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard 260GS 5x Gigabit Ethernet SwitchOS

    RB260GS jest switchem typu SOHO w małej plastikowej obudowie. Posiada 5 portów Gigabit Ethernet, opartych o chipset Atheros Switch, jeden slot SFPoraz Nowy system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS.

    netto: 137.58 zł
    brutto: 169.22 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD RB2011iL-RM

    RouterBOARD RB2011L-RM to nic innego niż RB2011L wyposażony w metalową obudowę umożliwiającą montaż urządzenia w szafie RACK 19". Jest to najbardziej podstawowa odmiana, nie posiadająca, gniazda SFP ani kart radiowych. Wyposażoną ją za to w dziesięć portów Ethernet, z czego pięć z nich to porty w złącza w standardzie Gigabit Ethernet. Sercem urządzenia jest nowej generacji procesor sieciowy firmy Atheros wspierany przez 64MB pamięci RAM. Całość działa pod kontrolą cenionego systemu RouterOS z li

    netto: 338.74 zł
    brutto: 416.65 zł
     
  • MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

    Cloud Core Router CCR1036 to najpotężniejsza kreacja jednego z największych producentów urządzeń dla sieci bezprzewodowych, firmy Mikrotik. Niespotykana do tej pory wydajność to efekt zastosowania procesora Tilera Tile-Gx36 wyposażonego w 36 rdzeni, każdy działający z prędkością 1,2GHz. W połączeniu z 16GB RAM, dwunastoma Gigabitowymi portami LAN i czterema gniazdami SFP, CCR jest potężnym, wszechstronnym urządzeniem będącym w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom odnośnie wydajności. Ob

    netto: 4 240.36 zł
    brutto: 5 215.64 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD Cloud Router Switch CRS226-24G-2S+RM

    Cloud Router Switch to nowa seria przełączników Mikrotik pracująca pod kontrolą systemu RouterOS. Daje to możliwość używania CRS jako zaawansowanego switcha warstwy trzeciej lub routera. Urządzenie dysponuje 24 portami RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet, portem mUSB dla modemu 3G, 2 gniazdami SFP+ (pierwsze może współpracować z modułami 1.25G/10G, drugie tylko z modułami 10G) oraz portem szeregowym RJ-45. Całość zamknięta jest w obudowie typu RACK wyposażoną w dotykowy wyświetlacz LCD.

    netto: 948.14 zł
    brutto: 1 166.21 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBoard RB953GS-5HnT level5

    RouterBOARD RB953GS-5HnT to pierwszy produkt firmy Mikrotik, który obsługuje technologie 5GHz 3x3 MIMO. Silny moduł radiowy o mocy do 1600mW! oparty na chipsecie Atheros QCA9558 802.11a/n, posiadający trzy gniazda SMA.

    netto: 532.71 zł
    brutto: 655.23 zł
     
  • MikroTik RouterBoard Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

    Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+ EM to router oferujący niespotykaną dotąd wydajność. Napędza go procesor Tilera Tile-Gx36 wyposażony w 36 rdzeni, każdy działający z prędkością 1,2GHz. W połączeniu z 16GB RAM, ośmioma portami Gigabit LAN i dwoma gniazdami SFP+ 10Gbit sprawia CCR jest potężnym, wszechstronnym urządzeniem będącym w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Obudowa umożliwia montaż w szafach RACK.

    netto: 4 675.50 zł
    brutto: 5 750.86 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC/APC-LC/UPC SM G.652D duplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC i LC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 15.34 zł
    brutto: 18.87 zł
     
  • MikroTik RouterBOARD Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

    CRS212-1G-10S-1S-IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników firmy Mikrotik. Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów na wkładki SFP Gigabit, 1 gniazdo na wkładkę SFP+ oraz 1 port Ethernet 10/100/1000Mb/s. Wszystkie porty SFP są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN.

    netto: 711.72 zł
    brutto: 875.41 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 10m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 17.82 zł
    brutto: 21.92 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 20m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 69.00 zł
    brutto: 84.87 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 30m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 89.00 zł
    brutto: 109.47 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 10m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 54.20 zł
    brutto: 66.67 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 50m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 128.26 zł
    brutto: 157.76 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 15.94 zł
    brutto: 19.61 zł
     
  • Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM G.652D duplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami LC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 13.90 zł
    brutto: 17.10 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 40m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 114.33 zł
    brutto: 140.63 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik  RouterBOARD hEX PoE RB960PGS

    Routerboard hEX PoE (960PGS)to wydajny router wyposażony w 5 gigabitowych portów Ethernet, slot na wkładkę SFP oraz port USB. Urządzenie posiada procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Całość pracuje pod kontrolą systemu RouterOS level 4.

    netto: 262.65 zł
    brutto: 323.06 zł
     
  •  MikroTik  RouterBOARD Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

    Routerboard Cloud Router Switch 106-1C-5S to zarządzalny switch światłowodowy (SFP) w obudowie typu desktop. Posiada jedno gniazdo combo Gigabit Ethernet/SFPN oraz pięć gniazd 1.25Gbps SFP. Urządzenie wyposażone jest w procesor o częstotliwości 400MHz i 128MB pamięci RAM. CRS pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego RouterOS z licencją level 5.

    netto: 199.98 zł
    brutto: 245.98 zł
     
  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 60m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 153.20 zł
    brutto: 188.44 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord zbrojony Outdoor LC/UPC-LC/UPC SM G657A2 DUPLEX 80m

    Patchcord prefabrykowany o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LS0H - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

    netto: 197.46 zł
    brutto: 242.88 zł
     
  • MikroTik RouterBoard Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+ zasilanie redundantne, złącze M.2

    Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+ to router oferujący niespotykaną dotąd wydajność. Napędza go procesor Tilera Tile-Gx36 wyposażony w 36 rdzeni, każdy działający z prędkością 1,2GHz. W połączeniu z 4GB RAM, 8x Gigabit LAN i 2x SFP+ 10Gbit sprawia CCR jest potężnym, wszechstronnym urządzeniem będącym w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Obudowa umożliwia montaż w szafach RACK. Urządzenie w wersji poprawionej, wyposażonej w redundantne zasilanie oraz złącze M.2 do podłączenia dysku SSD

    netto: 3 504.17 zł
    brutto: 4 310.13 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBoard Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM zasilanie redundantne, złącze M.2

    Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+ EM to router oferujący niespotykaną dotąd wydajność. Napędza go procesor Tilera Tile-Gx36 wyposażony w 36 rdzeni, każdy działający z prędkością 1,2GHz. W połączeniu z 8GB RAM, 8x Gigabit LAN i 2x SFP+ 10Gbit sprawia CCR jest potężnym, wszechstronnym urządzeniem będącym w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Obudowa umożliwia montaż w szafach RACK. Rewizja druga urządzenia uzupełniona o zasilanie redundantne oraz złącze dysków SSD M.2.

    netto: 4 665.08 zł
    brutto: 5 738.05 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.